Nízký kočárek pro malou maminku a velkého tatínka

luj89
3. dub 2017

Holky zlaty, uz jsem zoufala z vyberu kocarku a cas se dost krati... Kdyz uz se mi nejaky libi, tak je vysoky a pusobi mohutne... Mate tip na kvalitni mensi kocarek, ktery ale muze vozit i vysoky manzel? Bugaboo zamitam hned 😀. Ani ABC design se mi moc nelibi. Ale neco jako Baby design nebo Depemo. Dekuji moc 🙂

kamarka
3. dub 2017

Mám 150 cm,manžel 186 cm a měli jsme baby design kupovat komfort. Vozí se super,ale je těžký,až dítko povyroste..No a teď máme valco snap 4 s nafukovacima kolama a jsme spokojeni ještě asi víc než s baby designem

monaluza
3. dub 2017

Easywalker? A proc tedy ne Babydesign? Mame ho, ja 167, manzel 189 a vyhovuje obema...

luj89
autor
3. dub 2017

@monaluza nerikam, ze ne Babydesign 😉. Jen chci znat pripadne dalsi znacky s mensimi kocarky.
@kamarka krom te vahy jste tedy byli spokojeni?

kamarka
3. dub 2017

@luj89 ano,krom váhy jsme byli maximálně spokojeni. Kdybychom měli třeba výtah,abych se s ním nemusela pořád tahat do shodu,tak ho máme stále.

alcar
3. dub 2017

Ja mela pro dcerku Baby design Lupo comfort (ja 160cm a manzel 185cm), hluboky super, ale sportak jsem prestala brzy pouzivat, zacaly mi vadit ty dve casti. Takze jsme koupili sportak, ktery se skladal jako jeden kus. Tesila jsem se, ze si ho jeste jednou uziju, mela jsem ten kocarek moc rada, ale ted cekam dvojcata, takze pujde do sveta. ☹

luj89
autor
3. dub 2017

@alcar jaké dvě části máš na mysli? Ty sporťáky jsou skoro u všech kombinovaných kočárků ne moc dobré... :/

alcar
3. dub 2017

@luj89 podvozek a tu sedaci cast. Nez to slozis, musis to proste rozdelit a do auta dat po kusech.

luj89
autor
3. dub 2017

@alcar ale takhle to mají všechny kombinované kočárky, nebo ne?

luciza
3. dub 2017

Přidám další značku - český Patron. http://www.patron.eu/

jitulina81
3. dub 2017

Ja mela Patrona. Jak hluboka korba tak sportak se dali slozit v jednom kuse, ale na na manipulaci to bylo neprijemny. Ja mam asi 167 cm, partner skoro dva metry, tchyne o hlavu mensi nez ja a diky nastavitelny rukojeti se nam vsem vozil super a u vsech vypadal dobre.

karlajasmine
3. dub 2017

@luj89 Ja bych uprimne uz kombinovany kocarek nekupovala. S hlubokym jsem byla spokojena s Maxi Cosi Mura, ale sportak mi absolutne nevyhovoval, pouzivame Valco Snap 4 a super. Prijde mi lepsi koupit poradny hluboky kocarek a pak sportak dle potreby az je dite vetsi.

klarisek29
3. dub 2017

Máme joolz. Já mám 160 a manžel 185 cm a jsme naprosto spokojeni. Malý, lehký a zároveň pro prcka dost prostorný.

78marcela
3. dub 2017

@luj89 velka vetsina ano. Ale da se.poskladat kombinace, treba.koupis sportak britax motion, ten se sklada vcelku, a k tomu si dokoupis jen.korbicku. Kdybych.to vedela tehdy, urcite se tak zaridim. Takhle jsem.pak do.auta kupovala dalsi sportacek, ktery mam jen v aute.
Na druhy dite ted.kupuju sportak cybex balios, jednoduchy, skladny sportak, lehký, sklada se vcelku, taky se k.nemu da dokoupit jen.korbicka.

jitulina81
3. dub 2017

Jinak souhlasim s karlajasmine. Sportak jsem mela chvili, pak sla mala do snapa. Hlavne na cestovani neprekonatelny.

lucyp13
3. dub 2017

Napadá me neonato puro,to má nastavitelnou vysku korby/sportaku

luciza
3. dub 2017

@jitulina81 Jaký typ jste měli? My koupili Terixe a manipulace mi právě připadá hodně snadná. I proto jsme ho koupili. Ale je fakt, že s jinými jsem nemanipulovala, tak nemůžu srovnávat...

jitulina81
3. dub 2017

@luciza ja mela falco. Manipulace snadna, ale dat ho v jednom kuse do kufru auta nebylo nejkomortnejsi. Ale jinak za me super kocar. 🙂

luciza
3. dub 2017

@jitulina81 Aha, tak v jednom kuse nevím 🙂 Koupili jsme nedávno, ještě jsem ho nepoužívala, to bude aktuální až v září a sportovní korbu k tomu dokoupíme až bude potřeba (nebo přejdem na jiný kočár). Jen jsme zkoušeli skládat a rozkládat a tak 😀 Mně to rozložení na podvozek a vršek právě nevadí. Co se týče složení podvozku, tak my máme stejný jako na tomto videu, takže super skladný a to mi stačí, tu korbu nebo vajíčko z toho sundám raz dva, takže jsem neřešila jak ho ukládat v jednom kuse 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=YEOCEDKt1tM
jitulina81
3. dub 2017

@luciza

https://www.youtube.com/watch?v=h0eL1fQ5b9U

ja.mam tento podvozek, jen nafukovacky a cerny. Ja se taky tesim na rijen az ho zas vytahnu. Projela jsem les, pole, mesto.

naste
4. dub 2017

Kamarádi mají Easywalker, ona asi 158cm, on 185cm a naprostá spokojenost.

kristynatita
4. dub 2017

Inglesina, podvozek ergo bike. Ja 171cm, partner 191cm. Super prizpusobivy.

petrazalis
6. dub 2017

My měli Mutsy 4 rider, super. Polohovací rukojeť do 4 poloh! Já měřím 165, manžel 186 😀. Přední otočná kola, odlehčená hliníková konstrukce, dokoupený velký nákupní košík .Praktický kamkoliv.