Tříkolka pro vysokého tatínka a malou maminku

Ahoj, hledala jsem na MK příspěvky typu "kočár pro malé rodiče, nebo kočárek pro malou maminku" a nic. Proto prosím o vaše příspěvky, který kočárek, tříkolový na sportovní účely pro maminku 160cm by jste doporučovaly, ale aby ho mohl vozit i taťka 2metry vysoký?

Děkuji
eicul82
24. dub 2012
TFK X2 je velmi nízký a tudíž velmi stabilní a vhodný pro sport 🙂 A má polohovatelnou rukověť. O něco vyšší je TFK joggster II nebo Twist.
sasanka03
25. dub 2012
Mám Jané slalom pro, nastavitelná rukojeť, velká kola, velice lehký, přední brzda, takže se dá s ním jezdit na kolečkových bruslích. Jinak mám 150cm a manža 185cm takže v pohodě měníme 😉 .
bjoucik.15autor
25. dub 2012
tak to je paráda, díky 🙂

ten TFK joggster twist se mi moc líbí. Měla jsem tu možnost jezdit s TFK joggster 3 a přišel mi právě malej pro vysoké rodiče. já ho vezla v poho a ještě jsem viděla přes boudu do kočárku. Taky jsem zkoušela Peg perego GT3 a to je vyloženě obr 🙂 Zase pro mě naprosto nevyhovující.
eicul82
25. dub 2012
@bjoucik.15 Peg Perego jsem taky měla možnost vyzkoušet, není taky vůbec špatný na nějaký to povožení.... 🙂 Ale kočárky, které jsou vhodné do terénu a na sport by měly mít všeobecně níž korbičku, protože tím jak jsou níž se mění jejich těžiště a jsou stabilnější 😉
Co já se nastudovala o těch kočárech 😃 Nakonec mám týden doma TFK joggster twist z druhé ruky (ale jako nový!), tak snad bude spokojenost 🙂
bjoucik.15autor
25. dub 2012
@eicul82 taky jsem se právě zamilovala do TFK joggster twist. Má korbičku výše než Xtwist a je celkově trochu vyšší. Na nějaké vyloženě tůry chodit nebudeme, spíš je to na brusle a na sportování obecně. Jinak bude využit více ve městě.

Začni psát odpověď...

Odešli