Používáme cookies. Více informací zde. OK

Kočárek pro vysokou maminku, máte tip?

zirafka1988
24. lis 2015
Ahoj holky,
chtěla bych od vás tipy na nějaké kočárky pro hodně vysoké rodiče. měřím 194 cm. chtěla bych poradit i nějaký takový, který bude vhodný do terénu. Bydlíme na vesnici u lesa, tak abych s ním mohla rajdit po lesních cestičkách, ale i ve městě.
děkuji za vaše rady.
gabca1810
24. lis 2015
Zdravím 🙂 líbí se mi Tregg německé značky Moon. Má teleskopickou rukojeť, která se dá hoodně vytáhnout, takže i pro vysoké. A myslím, že je klidně do terénu. Viděla jsem ho na FB sponzorovaném příspěvku https://www.facebook.com/Kočárky-MOON-Česká-a-S...
🙂
bambullkaa
24. lis 2015
@zirafka1988 Podle mě je pro vysoké rodiče ideální kočárek Baby Jogger Elite. Kočárek je opravdu vysoký, má veliká kola takže si poradí i v terénu, je prostorný (jak hluboká korba tak sporťák samotný). Jedna maminka ho u nás má a je moc spokojená. A taky je vysoká. Podle mě jak je i vysoký kočárek, tak si ty rodiče u něj nepřijdou jako u "kočárku pro panenky" 😃 Víš jak 😃 Posílám ti ještě fotky pro představu jak je veliký 😉 Určitě bych se na něj někam jela podívat a osahat si ho.
Já jsem třeba o proti tobě škvrně (155 cm 😃 ) ale i tak se mi s tímto kočárkem dobře jelo 😉 Za mě rozhodně ANO 🙂
PS: V ČR se prodává bez ruční brzdy.
misadan
24. lis 2015
@zirafka1988 Mám 191cm a mám Icoo Peak air... je hodně vysoký, teleskopická rukojeť (u těch klloubových jsem narážela) a zároveň je dost do terénu..nemá otáčecí kola, ale přední jsou naklápěcí (což jde i zamknout) Má odpružení, které jde taky zamknout...Jezdím s ním po Praze i na vsi po lese..už byl i mimo cestu po louce a zvládnul v pohodě🙂)
devendra
24. lis 2015
Nejsem sice tak vysoká, ale manžel je celkem čahoun a máme mutsy 4rider. Dá se vytáhnout rukojeť a kočárek je celkem vysoký.
zirafka1988
autor
24. lis 2015
moc děkuji za rady, určitě budu postupně koukat. dneska jsem si odzkoušela v sambaby kočárek Jedo z nějaké nové kolekce a ten byl panečku velký, akorát nevím, jak je to s kvalitou., a taky se mi moc nelíbí sporťák. tak máme ještě relativně dost času, tak snad něco vyberem.
bambullkaa
24. lis 2015
@zirafka1988 všechny zmíněné značky jsou kvalitní a jak se tu píše jsou pro vysoké rodiče. Jedo mě nikdy ničím nezaujal a co se týká vzhledu, tak moc krásy nepobral :-|
brokovich
24. lis 2015
Také jsem hledala vysoký a máme Dorjan Prestige a absolutně super. Vyšší jsem nikde neviděla ani nepotkala.
77moona
24. lis 2015
Dobrý večer, my jsme stejný problém vyřešili rakouským kočárkem jette a jsme s ním spokojeni.
xoriska
24. lis 2015
@zirafka1988 Mám kamarádku která má 189 cm a tohle řešila opravdu dlouho , nakonec si vybrala Stokke crusi.
verunatom
24. lis 2015
mám a prodávam je hodně vysoký moje mamka je velka a jezdila taky super...... vůbec není člověk ohnutý......... třeba jane jsou hodně maličky

Sem začni psát odpověď...

Odešli