Proč se mi nedaří prodat kočárek?

lrg
25. dub 2014

Snažím se prodat kočárek ABC desing s kompletním příslušenstvím i autosedačkou (viz můj inzerát), stáhla jsem už cenu na polovinu toho, co jsem za něj chtěla dostat, dala jsem ho na několik inzertních serverů a neozval se jediný zájemce. Zajímá mě, čím to je. Jestli je ta cena pořád moc vysoká, nebo o tu značku není zájem. Nevím, jestli to má ještě cenu zkoušet, nebo to mám vzdát a kočár pohřbít do sklepa. Nemáte pro mě nějaký typ?

majka1niky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nadja73
28. dub 2014

kazda vec ma sveho kupce, jen to chce trpelivost. 😉 jinak je kocarek moc pekny a s takovym prislusentvi se za tu cenu musi prodat.

lajla
28. dub 2014

@lrg vis popravde...lidi chteji dneska vsechno nejlepe nove a skoro zadarmo ..pokud pouzite byt v super stavu, tak nejlepe zadarmo nebo za par kacek aby se nereklo..k tomu x milion dalsich dotazu, ted nepisu jen o kocarku, ale vety jak dlouho je to pouzivane, prane, nosene , jestli je to v zaruce, nemuzu se na to za mesic prijit podivat..atd, me strasne vytaceji, bohuzel...tot moje zkusenost...a pokud ma vec minimalni vadu, tak prakticky skoro nemas sanci..strasne☹(((
bud dej lidovou cenu pokud se ho chces opravdu zbavit a vis ze ho nepouzijes..nebo zkus prodat na ty casti..nebo udelej dobry skutek a kocarek daruj...ale prijemce si opravdu dobre vyber, mnohokrat jsem se setkala s inzeraty prosiiiiiiiiiiim darujte nemajetne mamince atd a pak se podivas na profil a nestacis se divit co ta dotycna vsechno a za jake ceny prodava...
preji at dobre poridis

barinkas
28. dub 2014

Určitě je rozdíl ve značkách a i barva dle mě něco udělá.. příslušenství je možná i na škodu.. To Ti nikdo nezaplatí... jelikož spoustu věcí ani nepotřebuje..
Tvoje značka je dle mě dost běžná, kočárků je hodně, navíc je u toho dobré vždy osobní odběr,... ale máš výhodu, že jsi z Prahy...
Jinak já bych třeba trojkolku nechtěla 🙂
Já prodala kočárek 3 kombinaci PC kolem 11 tis. za 5500, paní jsme ho vezli z Ol do Brna na naše náklady samozřejmě 🙂 Měla jsem přímo v inzerátu, že po určité trase dovezeme... Ale je fakt, že byla používaná jen korba půl roku a sedačka, sporťák ne. Značka žádná luxus, byl to Bebe Beni 4Runner, ale měl krásnou tyrkys barvu 🙂 hodně lidem se líbil, když jsem s ním jezdila.
Prodala jsem přes bazoš, mám dojem nějak do 2 měsíců. Takže v pohodě ...

Pokud jsi za něj chtěla 10 tis. původně, to by určitě nikdo nekoupil, hrozně moc 🙂 za 5 se prodá, jen to chce čas...

barinkas
28. dub 2014

ještě 🙂
Jak jsem tu kdesi četla, fusaky bych prodala zvlášť... teď je jaro, mamči, co kupují kočárek použitý, většinou šetří, to asi každý uzná, tudíž chtějí jen kočárek a nechce se jim vyhazovat teď peníze za fusaky.. navíc jarní je zbytečnost dle mě 🙂 to nepotřebují... Bych to asi přefotila někde venku, jak bude sluníčko, bez fusaků, jako úvodní foto dala fotku s mimčem 🙂

giovanna2012
1. kvě 2014

Já teda s prodejem kočárku zkušenost nemám, ale brala bych to tak, že konkurence je fakt vysoká a je opravdu z čeho vybírat...čím dražší, tím asi hůře pro tebe.