Prodejna s kočárky v Brně, kde?

Pekny den, mam dotaz. Kde se daji v Brne koupit kocarky, tak aby se daly vyzkouset a aby je clovek videl? Hlavne aby tam byl vyber a odborna obsluha. Dekuji.
ssassi
12. led 2013
já mám kočárek od: http://www.moje-miminko.cz/

a kamarádka kupovala tady: http://www.babypark.cz/
danw7
14. led 2013
ahoj v brne je panter a pak v olympiji prodavaj kocarky
jipal
14. led 2013
velký výběr mají v sambaby v komárově. s obsluhou problém nebyl. paní nám kočárek rozložila, složila, do ničeho nenutila.
cacamila
16. led 2013
Ahoj, vřele můžu doporučit Babycar v Kr. poli, kde se tě ihned ujmou a poradí ti od základů. Kočárků tam mají mnoho na vyzkoušení a perfektní je i parkování před obchodem. http://www.babycar.cz/
Horší je to v obchodě http://www.baby-line.cz/, kočárky mají až ve třetím patře a jsou tam totálně neochotné prodavačky.
A tady ještě takový poslední větší obchod. http://www.funbaby.cz/
Osobně jsem tam ještě nebyla, ale prý jsou tam ochotné prodavačky 😉
baryskaa
16. led 2013
My už byly v Brně snad všude a asi největší výběr a i nejlepší ceny jsou v tom SamBaby v Komárově, ale ono i záleží jakou chceš značku, protože tam určitě nemají všechny, třeba Cam nebo Teutonie tam nemají. Teutonie potom spíš ten babypark, ale ten mi přijde, že se zaměřuje spíš na dražší značky a cam měli myslím v tom babycaru. Baby line mi přijde hodně nepřehlednej a ochota opravdu nic moc, to ma cacamila pravdu 🙂My nakonec kupovali kočár v Praze a tam byl výběr ještě o trochu větší, ale jezdit tam jen kvůli kočáru se asi moc nevyplatí
luckaplmplm
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
luckalucka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Začni psát odpověď...

Odešli