• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Recenze na kočárek Firkon Verano Long

30. prosince 2013
recenze na kočárek firkon verano long
31. bře 2012 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
6. dub 2012 ve 20:09 • vacek
Mám taky kočárek od Firkonu a jsem s ním nadměrně spokojená.
6. dub 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kkoberova @vacek holky a nevrže vám ten kočárek?
10. dub 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@boobinka vrzal když byli mrazy, ale ted už ne
10. dub 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nevíte někdo kde se dá v okolí Olomouce někde v prodejně omrknout Firkon quatro?? Tento kočárek se mi líbí jen ho nikde nemůžu sehnat abych ho omrkla. Díky
10. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, taky mám firkon verano long, zatím jsem vozila jen v korbě a spokojenost veliká.

Mám ale dotaz na sporťák. Jak se tam přidělává nánožník? Mám takové neblahé tušení, že na tom našem sporťáku chybí druky. Na nánožníku jsou a stejně tak se přidělává nánožník i na hlubokou korbu. Tam jsou druky po stranách. Na sporťáku ne... Klidně si je tam narazím sama, ale nevím kam. Můžete mi s tím někdo pomoct? Docela by mi bodla i fotka. Pokud můžu poprosit - můj mail lmyska@centrum.cz

Děkuji moc :slight_smile:
24. dub 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luxcka Už jsem si poradila. Našla jsem na netu fotku a podlě ní druky narazila.
14. kvě 2012 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. kvě 2012 ve 20:26 • vacek
29. kvě 2012 ve 20:10 • vacek
Ahoj všichni
Prosím pěkně, zkušené maminky, měla bych dotaz k Firkonu. Rozmýšlím se nad koupí typu Verano nebo Vario a trochu pochybuji o kolečkách. Vypadá to, že Verano má zadní kolečka otočná, avšak jsou menší než ta přední, což je prý dost nešikovné do terénu nebo do sněhu. Vario má zase všechna kolečka velká, ale zdá se, že nejsou otočná, což asi může být zas dost nešikovné při zatáčení. ....A ještě mi napadá - nenašla jsem nikde zmínku, že by se kolečka dala zaaretovat. Prosím, poraďte :slight_smile: Díky moc Klára
19. čer 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vacek a nemáš problémy s pícháním kol?Kamarádka má Firkon Verano a furt lepí.
19. čer 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo kupoval Firkon na www.batolatko.cz přes net? V jakém stavu a jak velký balík dorazil? Mám docela hrůzu něco tak velkýho objednávat.
19. čer 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2012 v 16:26 • vacek
Mám Firkon verano Long v zátěži od října a jsem moc spokojená. Vrzal jen občas přes zimu, teď už vůbec ne. Má velké lůžko, 8 měsíční dceru vozím stále v hluboké korbě a místa má dost. Jediné, co mu vytýkám, je brzda. Odbrzdit ji v letních botách dá trošku zabrat. Ale to je moucha oproti jiným kladům.
@kjaara U Verana jdou ta přední otočná kola zaaretovat. Zatím jsem teda nevyužila (kromě vyzkoušení) ani jednou. Co se terénu týče, tak neporadím. Jako kočičí hlavy, rozumné polní cesty a podobné nerovnosti zvládá s přehledem. Ale do pořádného terénu brávám řádně odpruženou čtyřkolku Jeda, abych si Firkona nezničila a dítě nevyklepala. Jinak je Verano odpružené hodně, v pohodě za jízdy udrndám. Mnohé maminky závidí.
23. čer 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@djn Ahoj, ja kupovala a uplne v pohode. Nechala jsem si to teda PPLkem poslat. Kocarek dosel v poradku a mela jsem k tomu jeste spoustu dalsich veci a balik to bzl teda ohrmonej, ale pan kdyz me videl v devatym mesici, tak mi to donesl az domu :slight_smile:
23. čer 2012 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, líbí se mi Firkon Verano Long, ale pořád váhám, četla jsem recenze na Verano a prý boudička nedrží v žádné poloze, jen úplně stažená a nebo natažená.A navíc je prý jen jedna bouda jak k hluboké tak i sportovní verzi. Je to tak i u Verana LONG?
12. črc 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@leenulka89 na batolatko.cz píšou u Verana Long a všech long sportovní verze: samostatná boudička, takže by to tak mělo být. My se tam pojedeme osobně podívat za 2 týdny a doufám,že si odvezeme buď Vario long nebo Swing long, který bude líp houpat :grinning:
18. črc 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj,jsem babička čekající vnoučátko.Koupila jsem náhradní kočárek Firkon F7,starší a nebyla jsem upozorněna na rozbité kolo/střed ozubení/ Kde se dá sehnat náhradní.Ještě nefungují přehazovací páčky na rukojeti.Dají se vyměnit?Jinak se mi kočárek moc líbí.Upřesňuji,že je to starší typ,kola průměr 29 cm/celé i s duší/ a všechna jsou stejně velké bez možnosti regulace.SOS :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2012 v 18:08  •  čeká miminko, termín má v listopadu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám taky po Veranu Long. Dámy, kdo už používáte sportovní verzi - dá se dát do úplného lehu(záda i nohy)?A sportovní verze píšou, že jde nasadit po i proti směru. Hluboká asi jen ke mě čelem, že? Děkuji za odpovědi.
26. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.čerstvá majitelka Firkonu Swing Long se hlásí :slight_smile: 1. doporučení - kočárek kupovat osobně! Paní prodavačka velice ochotná, vše ukázala co, kam patří, ale.. až jsme dávali sporťák, ejhle, jedna strana nešla zacvaknout :unamused:!! Prý se jim to stalo zatím jen jednou a teď my,takže ještě že jsme si pro něj jeli osobně. NAŠTĚSTÍ(!) Díky Bohu, měli na skladě ještě jeden v zásobě ten samý, tu samou barevnou kombinaci, takže se vzal sporťáček odsud a povedlo se,zkoušelo se,jestli není vadný podvozek,také se zkoušely dva,ale nakonec to byla korba,takže nám dali samosebou tu funkční :wink: Kočárek je opravdu velký,takže i do našeho kombíku jsme ho nacpali taktak :sunglasses: A jinak dámy, kdo má rád houpací, jděte určitě do Swingu, perfektní, takhle usínat by se mi taky líbilo :grinning: Verano - otočná kolečka,ty jsem nechtěla,takže ten jsem ani nezkoušela,Vario - neotočná kolečka,ale nic moc houpací, dost "tvrdý", jakmile jsem sáhla na Swing, bylo rozhodnuto :sunglasses: Manželovi se to houpání zdálo až moc,prý aby nebyl mrňousek moc vyklepanej,ale to by byl s tím "tvrdším",řekla bych :dizzy_face: jinak maminky u mě v okolí,který neměly houpací, rozhodně by příště prý kvůli uspávání houpací koupily.. Jen když vidí člověk, že je to všechno z plastu, hlavně teda podvozek,tak má trochu obavy, ale nehodláme s kočárkem překonávat hory, tahat ho za kolem,nebo s ním jezdit na bruslích,(navíc plast nerezne :wink: )ale hlavně poklidně projíždět naší vesničkou, takže věřím,že vydrží nejen na první miminko :grinning: Co se týká skládání, určitě to chce trochu cviku, sice nám ukázala paní,jak ho dát dohromady,ale než člověk přijede domů,půlku toho zapomene :sweat_smile: takže jsem chvíli tápala,jak nasadit autosedačku na podvozek a hlavně,jak ji sundat dolů,aniž bych někde něco ulomila :grinning: Až ho zaběhneme a nebudeme vozit prázdný, vyrazíme ven do sněhu s miminkem, ohlásím se se zkušenostmi :wink:
3. srp 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
díky moc za cenné názory, máme vybraný Verano Long a pojedeme se na něj do Brna mrknout osobně...
3. zář 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky uvažujeme o koupi tohoto kočárku, ale ráda bych si ho omrkla osobně. Nevíte kde v Opavě, Ostravě nebo okolí je v prodeji? Děkuji :wink:
16. zář 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniplanetka Kde v Brne Verano maji na okouknuti? diky
18. zář 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anit_001 Vackova ulice v Brně, obchod Moje-miminko. Přesná adresa vč. info o kočárku je na jejich webovkách www.moje-miminko.cz
18. zář 2012 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@anit_001 a mimochodem, byli jsme velmi spokojeni, koč. bereme.
18. zář 2012 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@haniplanetka super, moc diky za info :slight_smile:
18. zář 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safirah dobrý den, prodávám rok starý kočárek firkon verano long set se spoustou věcí navíc..slunečník, letní i zimní vložky,fusak... za 6000Kč..kdyžtak dejte vědět pokud někdo máte zájem,byla jsem moc spokojená.. jsem od Opavy
23. zář 2012 v 16:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pazdh škoda že jsem to nevěděla dřív :frowning2: V sobotu jsme Firkon Verano Long kupovali nový.
24. zář 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. říj 2012 ve 20:43 • vacek