Kočárek Firkon Verano, měly jste s ním problém?

Majitelky kočárku Firkon Verano, měly jste někdy s kočárkem problém? Reaguji na výsledky D-Testu - http://www.novinky.cz/ekonomika/301241-pozor-na... a zajímalo by mě, o jak reálné "nebezpečí" se jedná. Když jsem se rozhodovala, jaký kočárek pořídím, četla jsem na tento spoustu recenzí - veskrze kladných, na žádné skřípnuté prsty jsem nenarazila a i já kočárek zatím doporučuji..
kveta123
7. kvě 2013
Budu sledovat.
gintare
7. kvě 2013
Máme Firkon Verano a žádný problém s bezpečností se neprojevil ani u 2,5 letého průzkumníka. (Jediný problém je se stále prázdnými koly, ale to je o něčem jiném.) Jinak jsem vždycky byla s kočárkem spokojená.
milada2
7. kvě 2013
Žádný takový problém, a to máme fakt raracha. Ani prázdný kola 🙂
ilonne
7. kvě 2013
@suzanna123 Máme variantu Vario a hodně mých kamarádek Verano a nikdy jsem teda o skřípnutých prstech neslyšela. A Anežka si je teda taky nikdy neskřípla a že je typ, který strká prsty všude. A ani žádný jiný problém jsem s ním neměla.
jitaurbanova
7. kvě 2013
my máme taky Verano a nikam malej prsty nestrkal a ani já jsem nenašla místa, kde bych ho zvýšeně hlídala

@gintare jejda, o kolečkách mi povídejte, my než to vymákli, to bylo lepeního..... 🙂
luciskap
7. kvě 2013
@gintare taky máme problém s kolečky, často dofukujeme, ale jinak v pohodě
alushka
8. kvě 2013
tak my máme taky Verano a malého průzkumníka, který pořád někam strká ruce a nikdy se nám to nestalo:-), kolečka jsme jednu dobu měli taky pořád prázdná, ale to není jen u Firkonu, to je u skoro u všech s nafukovacími kolečky, když jezdíš víc do terénu. Jinak super, skladný, lehký
jasminy
9. kvě 2013
Máme a jsme spokojení, žádné problémy jsme neměli, ani s kolečky.
bebinka_cz
14. kvě 2013
Dobrý den, tyto kočárky jsme měli v nabídce minulým rokem, ale vzhledem častým reklamacem jsme je stáhli z prodeje. Reklamace byly především na kolečka.

Začni psát odpověď...

Odešli