Kočárek zn. Firkon, máte zkušenost?

zandi
11. led 2016

Ahoj holky, zajimaji me vase zkušenosti s kocarkami zn. Firkon - klady a zapory. Popr. jaky typ presne mate a kde s kocarkem převážně jezdite 🙂 Děkuji

luciamala1979
11. led 2016

pohodový hezký pratelný, za výbornou cenu v 3kombinaci, vydržel nám u dvou dětí a drží doteď klidně bych do firkonu šla znova. Jezdili sme v pohodě po lese, teréne, sněhu Máme twist

izz76
11. led 2016

Měla jsem Firko Balance a byla jsem spokojená,četla jsem na něj docela negativní reakce,ale i přesto jsem si ho koupila,protože v obchodě se mi moc líbil. Ne moc těžšký,nižší (jsem malá),prostorná korbička,odpružený,nafukovací kola. S hlubokou korbou jsem jezdila 8.měsíců a nemám co vytknout. Sporťák už mi tolik nevyhovoval,ale taky dobrý,je v něm dost místa,pohodlný na spaní,přestože je možnost nasadit korbu v obou směrech,tak při nasazení sportovní korby po směru jízdy se mi kočár zdál těžší a hůř ovladatelný. Vozila jsem malou jen směrem k sobě,což nám do určité doby vyhovovalo oběma. Dohromady jsem s firkonem jezdila 15měsíců,krom píchnutého kola jsem neměla žádnou závadu,vše fungovalo,podvozek taky v pohodě,pak už jsem zatoužila po lehčím,skladnějším kočárku,tak šel firkon do světa... 🙂

bedrisiivet
11. led 2016

Firkon Verano Long, 3kombinace z roku 2010 - vydržel rok jezdit 6 až 10 km denně (zpevněné i nezpevněné cesty, sníh v pohodě), otočná kolečka moc pohodlná. Pak jsme jezdili míň (2- 3 km denně), nicméně i nadále se drží - odvozil dvě děti a darujeme ho dál známým na zahradu - funkčně je v pohodě, jen je už znát vybledlá barva. Po dvou letech se "prošoupaly" přední pneumatiky 😅 Tak jsme koupili nové a frčelo se dál. Kombinace cena - výkon úplně na pohodu.

barushet
27. únor 2017

Nemáte prosím někdo návod na Firkon Verano? Děkuji