Kočárek Firkon Vesta 2016, máte zkušenost?

martullinka
17. lis 2015

Ahoj maminky, dneska jsem na internetu objevila náádhernej kočárek Firkon Vesta (nejvíc se mi líbí vzor W11 nebo W17) - máte nějaké zkušenosti nebo i fotky, jak vypadá ve skutečnosti? u nás ho nikde zatím nemají, v diskuzích jsem konkrétně na tento typ kočárku nic nenašla...budu ráda za jakoukoli vaši zkušenost 😉

kkllaarraa
11. pro 2015

@martullinka ahoj i já o tomto kočárku uvažuji a nemohu nikde najít žádné recenze a názory tak snad někdo poradí 😉

kajalka
11. pro 2015

S konkrétním kočárkem neporadím, ale poradím, abyste se obloukem vyhnuly eshopu Batolátko, jejich jednání při reklamaci hraničí pomalu s trestným činem...

martullinka
autor
11. pro 2015

Ahoj holky,diky za napsáni..nakonec jsme ho s manželem objednali v obchudku u nas ve městě s tim,ze když se nam nebude líbit,nechají si ho vystaveny na prodejne a my si objednáme jiny..tak az nam dorazí,tak sem napisu prvni dojmy,popr.ho i nafotim;)

krocovaz
15. pro 2015

Marti až Vám přijde dejte sem prosím foto taky o něm uvažuji,ale nikde jsem nenašla recenze. Jakou barvu jste vybrali? 🙂

krocovaz
15. pro 2015

@martullinka Marti až Vám přijde dejte sem prosím foto taky o něm uvažuji,ale nikde jsem nenašla recenze. Jakou barvu jste vybrali? emoticon

martullinka
autor
15. pro 2015

Ahoj, vybrali jsme černošedý (snad odkaz půjde zobrazit) http://www.firkon.pl/upload/VESTA std/Black bla...

Paní v obchodě nám slíbila, že bude za dva týdny. Byli jsme nadšeni - už jen kvůli tomu, že kdyby se nám nelíbil, v klidu stihnem objednat jiný - jak jsem psala výše. Po dvou týdnech jsme tam volali, paní nám zcela v klidu řekla, že teď ještě není a že bude až tak na začátku ledna...bojím se, aby do porodu vůbec přišel (termín mám na začátek února). Každopádně ho pak nafotím a napíšu své dojmy - ale kdy to bude, nevím..vy jste si vybrali jakou barvu?

krocovaz
21. pro 2015

Budu držet palce ať se to stihne. Já mám termín začátkem dubna. Njedřív jsme uvažovali o firkon fliper, ale tenhle mi přijde lepší. Líbí se nám barva tyrkysově modrá. Tak dějte vědět 🙂.

jozanemec
21. pro 2015

Kočíky Firkon se mi líbily už při prvním těhu-tenhle je opravdu parádní.Tak přeju at slouží

lenulinka90
28. pro 2015

mě se líbí vesta vario 🙂

rendaklapalova
12. led 2016

Ahojky holky jak jste dopadli s kočárkem firkon vesta chtěla bych si ho take poridit ale mam strach protože nejsou žádné recenze děkuji

martullinka
autor
12. led 2016

No furt nic,hrozny, jsem na ten obchod pekne nastvana...jakmile ho budeme mit,hodím sem fotku a napisu dojmy☺

rendaklapalova
14. led 2016

Budu ráda za nějaké info, protože v dnešní době vybrat kočárek je nad lidsky vykon, a hlavně aby něco vydržel🙂

karinkostici
14. led 2016

Ja jsem se zamilovala do Sorana 🙂 vesta se mi taky moc líbí,ale oproti soranu ma mensi kosik a nema omyvatelne části z eko kůže. Ja bych hrozně chtěla tyrkysovy ale pritel si oblibil ten fialový.. Ten jsme videli naživo a prijde mi super. Taky de bojim, ze nejsou žádné recenze, ale kamaradky mi říkaly, ze kazdy ma jiny vkus a kdyz se mi libi at ho beru. Ma dobré brzdy (ne ozubeny kroužky co se urvou). Je veliký přitom lehounky a krásně se mi s ním jelo,sice jen po prodejně,ale tak jsem porovnavala vsechny. jinak mužů říct ze barva ve skutečnosti je tmavší..dle mého hezčí 🙂 1.foto sorano, 2.vesta
máme na zítřek objednané oba a vybereme si tak nafotim a nasdilim 😉 alr vazne mi padl do oka hned napoprvé.. viděla jsem dalších asi 40vystavenych kočárku a žádný me tak nezaujal.. ty barvy jsou krásné ☺

karinkostici
14. led 2016

Buďto se mi ty fotky nezobrazuji nebo mi nejdou přidat :/

martullinka
autor
14. led 2016

Tak máme kočárek doma, podívejte se na fotky v mým albu:
https://www.modrykonik.cz/blog/martullinka/albu...

Kočárek je pěkně lehký, dobře se s ním zatáčí. Zkoušeli jsme to už i venku. Krásně se přehazují korbičky, manžel zkoušel už několik kočárků a někdy s tím zápasil. Tady se daří napoprvé.

Jsme rádi, že jsme si ho objednali 🙂

karinkostici
15. led 2016

Nakonec nám ho prodavačka rozmluvila. Objednávám Baby design lupo comfort 😉

rendaklapalova
16. led 2016

Tak holky chtěla jsem tyrkysovy Vesta a neproslo mi to chlap viděl naživo ten lněný co ma martullinka tak budu muset ustoupit s barvou😉

adelavalesova
16. led 2016

@karinkostici proc vám prodavačka rozmluvila Firkon Vesta?

fica5
16. led 2016

Ahoj holky, máme ho taky, zatím teda u našich, termín mám za 14dni 🙂 je opravdu krásný a dost vysoký, manžel má dva metry a stejně se k němu nemusí nějak extra ohýbat🙂 jak psala paní - korbicky se mění paradne a je lehoucky...už se tesim, až vyjedeme do ulic 🙂

adelavalesova
16. led 2016

My máme tento. A nejsem si nějak jista. K mojí vysce 158 cm se mi zdá moc vysoký a překvapil me materiál - tkanina, že které je stříška a nánožník. Objednávali jsem z netu bez vyzkouseni

kkllaarraa
16. led 2016

Adelavalesova přesně tento kočárek chceme objednat a také z internetu... Co se vám nezdá na tkanině?

martullinka
autor
17. led 2016

To jsou tak pěkný kočárky...🙂 to se naše miminka budou mit🙂 uz se tesim,jak s nim budu jezdit

adelavalesova
17. led 2016

@kkllaarraa ta tkanina me hodně překvapila. Trochu se obávám údržby obzvlášť na te světle barvě a ze bude dele schnout než takové ty "sustakove" materiály. Očekávala jsem klasicky materiál "pevný šusťák". Jinak se krasne ovládá a je lehounky. No ještě se budu rozhodovat...

karinkostici
18. led 2016

Takže nakonec jsem si odvezla Sorano. Ze začátku se mi líbil baby design,ale nevidela jsem ho naživo. Potom sorano a vesta. Objednali jsme vestu a po zjistovani jeste v jinem obchode mi prodavavka rekla ze to je nejhorsi kocar ktery jsem si.mohla vybrat! Tak jsme den dva vahali a pak nam doslo,ze to řekla i na Baby design. Takze jsme se na ni vykaslali a slj si za svym.. Takže jsme šli do obchodu, kde jsme měli Vestu objednanou, a po prezkouseni a porovnani mame fialove sorano.
Nevím, připadalo mi to jako kdyby paní v tom jiném obchodě měla nejvýhodnější smlouvu s Tako,protooze nám ho pořád cpala. Ale těžko říct.
Ja bych si vzala nejraději Baby design, ale přítel me pořád ukecaval na Firkon. Abych pravdu řekla,je NÁDHERNÝ! Sorano melo vetsi košík a aretacni kolečka, vesta ne (nebo prisel beh nich). Ale vyloženě nadšená z nejlepsiho kupu nejsem. Bojím se aby vážně vydržel. Nezdaly se mi kolečka..plast ale jakej! Úplně takovej šunt podle me. Ale nové stojí asi 210,- takže jsme to neresili. Jinak mi přijde krásný. Ještě se bojím aby se neprevazoval sportak,ale paní mi tvrdila,ze to je udělané tak aby to dítě vyvazilo az v tom bude sedět.
Miminko bude až začátkem května..Tak po přezkoušení dám určitě vědět ;)

adelavalesova
18. led 2016

Vesta má také aretaci na předních kolech. O velikosti košíku v porovnání se Sorano se netroufám porovnat, ale u Vesty se mi zdá dostatečný. Jinak koleček plastových se take obávám, ale manžel říkal, že u kočárku tehle cenove kategorie to tak bude u všech značek, taky me uklidnilo,ze se dají koupit nova. Taky jsem nebyla nadsena, takové to "wauu" nebylo. Objednávali jsme bez ozkoušení z netu. Víkend jsem strávila rozhodováním a ježděním po byte a prendavanim vaničky, sporťáku a autosedačky. Nakonec si ho necháme. Protoze se obávám, že když se pojedu divat na jine, tak na každém bude něco, ten úplne podle představ a požadavků není a člověk musí v něčem udělat kompromis.

karinkostici
18. led 2016

U mě bylo woow za vzhled 🙂 líbil se mi ze všech nejvíc a to jsme byli v prodejně kde jich bylo takových možná až 50 vystavených a žádný me nezaujal.. nakonec jsme se vraceli do obchudku kde meli vystavene dva a z nich jeden jsme si odvezli.
S těma koleckama ano, ale v porovnání Sorano-Vesta me přijde ze Vesta ma ty kolecka kvalitnější.. a kosik je opravdu větší a přijde mi i celkem dobře přístupný ..u sorana🙂
Ted me docela mrzí, ze mi paní prodavačka,která očividně zkazila objednávku, tvrdila, ze je Vesta nový kočár a ze ještě aretacni kolecka nedelaji 😂 coz mi přišlo úsměvné, ale přece se nebudu hádat s prodejcem 😀 teď vidím, ze paní toho asi moc zjisteneho nemela a nebo prostě už to nechtěla měnit.
Dneska se vážně nedá nikomu věřit takže za mě LIDI,CTETE RECENZE! Me každý říkal jaký jsem blázen, ze věřím víc recenzim než lidem co to prodávají, ale přitom ti prodavači jsou obchodníci a moc dobře vědí co se jim nejlépe vyplatí. A uz jim je jedno ze ten kocar o 300drazsi by byl pro nás daleko lepší.
Uvidíme, kočárek mám uskladneni a v květnu vyrazíme 😊 věřím tomu, že něco vydrží 😉

adelavalesova
18. led 2016

Přeju hodně najetých kilometrů, my vyrazíme koncem dubna 🙂 a doufám, že budeme spokojeni s naší volbou. Jinak já všude taky pročítala recenze, akorát jsem si vždy vybrala kočárek, který byl asi novinkou a žádné pořádné recenze jsem nenašla. Ani na tu Vestu a to jsem se ptala na různých diskuzích a FCB. Tak ať nám i miminkům dobře a dlouho slouží 🙂

monyna_88
25. led 2016

Ahojky, podle čeho vybíráte podvozek?? u té Firkony jsou dostupné tři druhy podvozku. Já bydlím na horách a neustále slyším, co největší kolečka, ale ty s aretací mají ty přední kola malá a ve sněhu se bude jezdit blbě, ale zas se budou lépe ovládat po městě než 4 kolečka za sebou na pevno. Máte zkušenosti??
Mě se líbí tento typ podvozku. Co myslíte do terénu??
http://www.ajashop.cz/detail/5758371/

jenda10
26. led 2016

@martullinka Ahoj a jak se s tímto kočárkem houpe? Jde to trošku? Nemohu se rozhodnout jestli tento nebo vario. Děkuji

adelavalesova
26. led 2016

Ten Vesta má takové písty, da se nastavit jejich tvrdost a podle toho houpe. Ale zatím jsme zkoušeli bez miminka. Čekáme az v dubnu. Každopádně manžel říkal, že je to super, že ten podvozek nebude moc zatezovany a snaz se bude najíždět na obrubník, tak uvidíme.