Kočárek Elfan OK, máte zkušenost?

hanirek
28. pro 2016

Ahoj holky, máte někdo prosím zkušenosti s kočárky Elfan? Nemůžu nikde nic najít :/ Konkrétně se mi strašně líbí tento http://www.100ks.cz/product/kocarky-s-otocnymi-... 🙂 Jinak než jsem na něj narazila, tak zatím vedl Baby design Husky/Dotty. Zatím teda koukám jen na internetu, začínám 15. týden. Ale nějakou představu už asi mám, jak by měl vypadat a co by měl mít...

jenysek
11. únor 2017

Taky by mé to zajímalo, zjistila jsi Prosím někde něco víc? Nic nemůžu najít. Diky

hanirek
autor
13. únor 2017

@jenysek Bohužel jsem nic nezjistila a nakonec pořídila jiný kočárek

suzan30
27. únor 2017

@hanirek Dobrý den, mohu se zeptat jaký kočárek jste nakonec pořídila? My máme totiž taky vybraný Elfan, libil se mi i přístup pána od Elfan, kdyz jsem s ním komunikovala pres email, líbí se mi, že kočárky jsou české, a predevsim se nam libi cena, která není natazena o maloobchodní marže, ale stále váháme.. protože zatím nikde nejsou žádné aktuální recenze. Díky.

hanirek
autor
27. únor 2017

@suzan30 pořídili jsme ABC Design Viper 2017. Jelikož jsem nenašla žádné recenze, ani jsme prodejce Elfanu nekontaktovali a na kočárek se podívat nejeli...

juka22
20. dub 2017

Ahoj maminky, taky se přidám k dotazu - máte se značkou Elfan některá osobní zkušenost? Děkuju

suzan30
21. dub 2017

My jsme ho nakonec neporidili, a snad si za to nebudu rvát vlasy.. Mame to do Prerova cca 300km, takze i když to byl muj favorit, nakonec jsem zvolila jednodušší cestu ke kočárku.. 😉

juka22
21. dub 2017

@suzan30 děkuju, taky to máme docela z ruky a naslepo nic kupovat nechci. Máme tím směrem cestu až v červenci, tak holt budu muset vydržet 🙂 podle videa má vše, na čem trváme a za neuvěřitelnou cenu. Vypadá fajn, ale po poslední návštěvě jiného obchodu jsem zjistila, že je opravdu třeba si kočárek osahat. Už mi díky tomu padlo několik favoritů. Zatím máme v záloze dva další, tak se nic neděje, a času máme navíc ještě dost 🙂 a jaký kočárek sis prosím nakonec vybrala?

suzan30
22. dub 2017

@juka22 Ja jsem si kočárek právě také nejdřív chtěla vzít do ruky, abych věděla, hlavně si ho i změřit na délku, protože máme nesmyslně malý výtah.. A kvůli tomu jsme při výběru byli dost omezení. Do elfanu bych šla hned, ten kočarek se mi libil hrozně moc, měla by to být česká výroba, ale nechtěla jsem ho pak složitě posílat zpět, kdyby se do toho vytahu nevesel a pritom mi jinak vyhovoval, bylo by mi to líto. Nakonec jsme koupili Baby Design Husky. Prikládám fotku. Ještě je zatím u rodičů a musíme pár týdnů počkat než s ním vyrazime, ale těším se moc.😉

elisabethturnerova
22. dub 2017

Ahojte, tak dnes jsem náhodou na tento kočár narazila u jedné paní tady na MK. Moc se mi líbí a jelikož to máme kousek do Přerova, tak si tam určitě zajedeme. Dám pak vědět, jak se mi naživo líbil / nelíbil. 🙂

juka22
23. dub 2017

@suzan30 je krásný a přeji, ať dobře slouží! Taky už jsem na něj koukala, ale tím že budeme mít mimčo v hlubokém kočárku hlavně přes zimu a tady u nás jsou docela tajfuny, tak sháníme kočárek s co nejnižší stříškou, ať tam můžeme mimčo "zabarikádovat".
@elisabethturnerova budu moc ráda za jakýkoliv postřeh. Já už třeba jednoho favorita měla, myslela jsem, že to bude tutovka a jakmile jsem ho chytla do ruky, tak to bylo špatně. Celý se nějak kvrdlal a působil, že nemůže moc dlouho vydržet 🙂 ještě se nemůžeme rozhodnout, jestli kočár s otočnými koly nebo pevnou čtyřkolku. Máme tady fakt děsné cesty a ve městě a po obchoďácích se budu pohybovat minimálně, tak mi to pořád hlodá v hlavě. Tak kdyby se ti tam podařilo mrknout i na ten, budu moc ráda 🙂

elisabethturnerova
23. dub 2017

@juka22 no přesně proto si ho chci osahat. Kouknu tedy na obě varianty, i když já se vzhledem k dvojkombinaci rozhodla pro otočná kola. Bude to pro mě i praktičtější. Jestli to vyjde a budou mít na nás čas, tak tam pojedeme ve středu. Zítra jim tam zkusím brnknout, zda můžeme dorazit.

elisabethturnerova
24. dub 2017

Tak jsme objednani na středu. 🙂 Jsem zvědavá, jak dopadnem. Už jsem si vyhledla favorita a prý ho mají zrovna i skladem 🙂

juka22
24. dub 2017

@elisabethturnerova tak držím pěsti, ať favoritem i zůstane 🙂

suzan30
24. dub 2017

@elisabethturnerova Taky budu zvědavá na první recenze, i když druhý kočárek asi snad potřebovat nebudeme 😀 Bude super, že nějaká recenze na český kočárek bude konečně dostupná.😉

elisabethturnerova
28. dub 2017

Ahojte. Tak ve středu jsme se jeli na kočárek podívat. Jsem moc nadšená. Sice jsme nakonec objednali barvičku tmavší, než se mi původně líbila, ale i tahle je moc krásná a bude praktičtější mít tmavší než světlejší kočárek. Tím, že to máme kousek, tak nám nevadilo, že již měli v této barvě kočárky zabrané. Jde vidět, že je to favorit pro více lidí 🙂 Jinak jsem si vyzkoušela jak pevná, tak otočná kola a musím říct, že ta otočná jsou pro mě opravdu lepší. Na kočárku jsem neshledala nic, co by mě odradilo, nebo vadilo. Spíš naopak jsem byla překvapená, jak se snaží vyjít vstříc a mají vice variant. Tím myslim, ze si můžete vybrat kola, barvu konstrukce, konstrukci samotnou-zda rovná, nebo otáčecí kola, fusak, stínítko, tlustší matraci, dokonce novinka: mají uzavíratelný košík - což je pecka a i rukávníky další - jiné, než který jsem viděla na webu 100ks. Maji i druhý web a tam toho maji víc. Mají v nabídce i matrace do postele, polštáře, povlaky, atd. No jde vidět, že se snaží zvětšit sortiment. Což je fajn. Na výběr bylo i spoustu jinych kočárků, ale já už favorita měla 🙂 Toliko k výběru. Až budeme s malým randit na vycházkách, můžu zde ještě dopsat jak se mi s ním jezdí po delší době s nějakými postřehy. Snad to bude stačit. Kdyby vas ještě něco zajímalo klidně se optejte 🙂

suzan30
28. dub 2017

Tak to je super, kvalitní český kočárek na trhu chybí... 🙂 Určitě sem pak hoďte fotku. Pokud se budete chtít pochlubit 😉 A přeju hodně štěstí a naježděných kilometrů..🙂

elisabethturnerova
28. dub 2017

@suzan30 Děkuji. Fotku určo dám 🙂

dada76
31. črc 2017

Ahoj! 🙂 My se pro něj chystáme cca za měsíc. Je to můj favorit nejen kvůli krásnému vzhledu, ale i proto, že firma je česká. Sice to máme docela daleko, ale krásnější a s lepším servisem jsem prostě za tu cenu nenašla. 🙂

suzan30
2. srp 2017

@dada76 Ja,jsem ho pred par mesici nekoupila jen proto,zeby se mi nevesel do výtahu😢 Byl to muj favorit od začátku těhotenství.. Ale taky se mi líbil, jak kočárek tak přístup firmy a chtěla jsem podpořit českeho výrobce, ale bohužel. Tak ať dobře slouží, a pokud si vzpomenete, napište recenzi🙂

dada76
2. srp 2017

@suzan30 Jeje, tak to chápu, že to zamrzelo.. Je prostornější, než jiné kočáry. My naštěstí výtah nemáme, tak toto řešit nebudu. 🙂 Jen mě trochu mrzí, že u dvoukombinace je daná sportovní seslička. Raděj bych autosedačku. Ale koupíme jej i tak. Děkuji a ať se Vám daří a přeji krásné letní dny! 🙂

lucaza
10. zář 2017

@elisabethturnerova Ahoj, chtěla bych se zeptat na tvoje zkušenosti s tímto kočárkem v plném zápřahu?

elisabethturnerova
11. zář 2017

@lucaza ahoj, mám kočárek Elfan OK - hnědá s květy,přírodní len. V podstatě jsem si nakombinovala co chci. Vybrala jsem si otočná a nafukovací kola. Len má tu nevýhodu, že promokne. Ale na to jsme byli v prodejně upozorněni. Hold když prší musím dát ihned pláštěnku. S kočárkem jezdím od května, kdy se malý narodil a koupila jsem si do něj i tlustší matraci. Moc v něm ale malý není. Rád se spíš nosí. To bude ale tím obdobím. Vetsina dětí, když v něm nespí, tak řve. Tak už se těším, až budem pouzivat sporťák. Velmi lehce se mi s kočárkem jezdí i na trávě není problém. V podstatě jsem zatím na nic co bych vytkla nepřišla, snad jen, že taška by mohla být zavěšená blíže ke kočárku. Moc se mi líbí, že boudička je delší a v případě ji více sklopím, aby na malého nesvítilo. Ale ne vždy úplně pomůže, tak doporučuji stínítko. Kdybys potřebovala, tak se klidně konkrétně zeptej. Vždy ho zapomenu vyfotit, tak zatím jen fotka tato.

elisabethturnerova
29. lis 2017

Přikládám fotky kočárku, který jsme kupovali 🙂

barusilonka
15. led 2018

Dobrý den,nebude někdo tento kočárek prodávat? 🙂

lasicka81
20. únor 2018

@barusilonka dobrý den, přemýšlím o prodeji, černá se šedou, záruka do 5/2019

danule_bobule
4. led 2019

@elisabethturnerova Ahoj všimla jsem si, této už sice starší diskuse, ale chtěla bych se zeptat, jestli třeba kočárek po nějaké době nezačal vrzat, myslím tím podvozek, uvažuji o koupi z druhé ruky a u první dcery jsem nekoupila úplně to pravé ořechové, po dešti, nebo v zimě mi vrzal podvozek a přední kolečka se chovala podivně, jako by bylo každé jinak nahuštěné a tak se bojím příštího výběru. Předem díky za odpověď.

lasicka81
5. led 2019

@barusilonka dobrý den, mám černo šedý, v zaruce

elisabethturnerova
11. dub 2019

@danule_bobule promiň za pozdní odpověď. S kočárkem jsme v zimě dost jezdili a vůbec nevrže. S tímto žádný problém nemám. Spíš jsem zjistila, že po přehození na sporťák se mi zmenšil prostor pro vkládání věcí do košíku. Kamarádka má jiný kočár a taky má menší prostor na vložení věcí. Tak jen takové info, ať se i podíváš kolik je tam prostoru, jestli ti to nebude vadit, jak mě.

elisabethturnerova
11. dub 2019

@danule_bobule jo a ještě: se mi sním fakt lehce jezdí. Je strašně dobře ovladatelný a lehký. Narozdíl o kámoščiného. To musím fakt říct, že jsem se s ním nikdy nenadřela.