Kočárek Firkon Vesta 2016, máte zkušenost?

martullinka
17. lis 2015

Ahoj maminky, dneska jsem na internetu objevila náádhernej kočárek Firkon Vesta (nejvíc se mi líbí vzor W11 nebo W17) - máte nějaké zkušenosti nebo i fotky, jak vypadá ve skutečnosti? u nás ho nikde zatím nemají, v diskuzích jsem konkrétně na tento typ kočárku nic nenašla...budu ráda za jakoukoli vaši zkušenost 😉

jenda10
26. led 2016

Já se právě nemůžu rozhodnout jestli vestu nebo vario. Nemám možnost vyzkoušet v obchodě, a chtěla bych trošku houpající kočárek. Jinak děkuji ani jsem netušila, že lze nastavit tvrdost.

buldas
27. led 2016

@adelavalesova Také mám tento kočárek objednaný, ale na slepo, tak doufám, že budeme spokojeni. Tak jestli má písty, tak snad to bude mít pružný podvozek než ostatní kočárky a bude se s ním dobře uspávat. Moc recenzí a zkušeností jsem na tyhle kočárky nenašla. Ještě jsem přemýšlela o firkon vario, bydlíme v malěm městě, tak jsem přemýšlela o větších kolách do terénu, ale nikde jsem nenašla recenzi, tak vyhrála vesta 🙂

adelavalesova
27. led 2016

@buldas mne se zdá, že ty Vesty jsou úplne nove modely,protoze jsem o nich také nic nenašla a ani nikdo nereagoval na diskuze. Jinak ten Vesta má také dost velka kola. Taky jsme ho naslepo. Uvidíme v dubnu az vyrazime se zátěží, jaky bude😊

buldas
27. led 2016

Už se také nemůžu dočkat až pro něho pojedeme do obchodu. Sice termín mám až v květnu, tak si na vyzkoušení ještě počkám. Tak říkáte, že alespon trošku houpe. 🙂 Myslím, že kočárku litovat nebudu. Do oka mi padl na první pohled, že se od ostatních lišil.

rendaklapalova
27. led 2016

A jakou barvu jste si vybrali holky??

soleilll
27. led 2016

@monyna_88 Do terénu a sněhu jsou určitě lepší větší kola a ty, co mají vepředu i vzadu od sebe stejnou vzdálenost. Přední otáčecí kola jsou ideální do města a lehčího terénu, protože se s kočárem líp manipuluje bez nutnosti nadzvedávání při zatáčení.
Hlavně se nebojte zančky Firkon! Prodavači možná radši prodají dražší značky, které určitě mají své výhody, ale osobně mám zkušenost s Veranem a kromě toho, že je těžší, je super - velká korba i spodní košík, stabilní, polohovatelná rukojeť, odolný, dobře čistitelný. Jediná, co hapruje, je brzda, která se často těžko povoluje, ale prý se dá promáznout.

colleyn
27. led 2016

My máme doma taky Vestu, barvu jsme vybrali vzor devítku. Zatím jsme jezdili jen po obýváku, ale je lehký, dobře se s ním manipuluje i houpe, tak snad i se zátěží bude dobrý 🙂

adelavalesova
27. led 2016

@rendaklapalova Máme tento. Překvapil me teda materiál. Nikde o nem nic nepsali. Je to takova hruba tkanina ale zase je tim jiný od ostatních. Snad se v nem male bude dobře jezdit😊

jenda10
27. led 2016

A máte někdo vyzkoušený i ten Vesta vario? Zatím to u nás vypadá na Vestu vzor 12. Ale stále tápu. S přítelem se v názorech ohledně kočárku rozcházíme 🙂 on chce velká kolečka a hodně houpací a já bych raději klasiku otáčecí kolečka. Tak se rozhoduji mezi těmito kočárky 🙂

buldas
27. led 2016

Také jsem na něho koukala, ale jen přes internet, recenze na Vario nikdo nenapsal, tak jsem se rozhodla pro vestu. Budu doufat, že nějaký ten náš terén co máme ve městě někdy to tu vypadá i na vesnici vydrží a bude odolný 🙂

jenda10
27. led 2016

A jak to máte s autosedačkou? Objednávali jste originál v barvě kočárku, nebo jste koupili jiný typ?

adelavalesova
27. led 2016

@jenda10 vzali jsme autosedačku přímo ke kočárku, ale jinou barvu. Sedi na to autosedačky Firkon Kite. K ostatním jdou nutne adaptéry

emtinka
9. únor 2016

Holky, tak ho mám taky doma 🙂, v obchodě se nám zalíbil je teda obrovský 🙂 tak doufám, že bude parádně sloužit 🙂

rendaklapalova
10. únor 2016

@emtinka a jakou máte barvu můžete vyfotit

emtinka
10. únor 2016

@rendaklapalova - Máme ho z obchodu http://www.letajicisen.cz/cz/produkt/firkon-koc..., a tam ho mají ve vzorníčku pod col. 5 - máme teda černý podvozek a foto hnedle ještě dodám, ať můžete porovnat s reálem.

emtinka
10. únor 2016
emtinka
10. únor 2016

@rendaklapalova Je teda obrovský, prostorný. Nám se strašně moc zalíbil na první pohled, bouda u sporťáku se dá krásně stáhnou, je opravdu dlouhá, nikde jsem to neviděla. Řekla bych, že je pěkně propracovaný, porovnávala jsem s camarelem a vyhrál tento..., cenově vychází stejně. Barva je malinko klamavá, ta tmavá je něco mezi hnědou a šedou a ta světlá je takové krémový, světle hnědá je tam totiž takový drobný vzorek, jen jsem si detail nevyfotila :/. Ale za mě je povedený, je krásně vysoký, nasazování je jednoduché a má plno zipů a vychytávek, obrovský nánožník, no za mě teda super 🙂 těším se až ho vyzkoušíme v reálu. 🙂

fiedlerka
10. únor 2016

holky a dá se dá sportovní sedačky na obě strany???? píšou že ano, ale nikde jsem neviděla foto čelem k mamce....díky

emtinka
10. únor 2016

@fiedlerka - Ano, ano, není problém. Manipulace je jednoduchá, žádné složité mechanismy. Sportovní sedačka má pořádný nánožník a holky ta bouda se dá krásně sklopit, je obrovsky dlouhá, nikde jsem to u kočaru neviděla.

rendaklapalova
11. únor 2016

@emtinka dekuji moc

jenda10
12. únor 2016

Tak já už mám také objednáno, už se nemůžu dočkat až zavolají, že si ho mohu přijít vyzvednout na prodejnu a vyzkoušet. Doufám, že se zalíbí na první pohled 🙂

emtinka
12. únor 2016

@jenda10 Jsem zvědavá, jak se Vám zalíbí 🙂
Jaká barva vyhrála? díky

jenda10
13. únor 2016

@emtinka Nakonec vyhrála tahle barevná kombinace. Tak jsem zvědavá. Určitě pak dodám fotky až bude kočárek doma 🙂

rendaklapalova
13. únor 2016

@jenda10 ten jsme taky objednali a viděli jsme ho na živo a zamilovali jsne si ho😉

monyna_88
13. únor 2016

@jenda10 to je i muj favorit ☺ krasny a co jsem o nem cetla tak ma vsemozne vymozenosti, je lehky no v kvetnu bude taky nas ☺

jenda10
14. únor 2016

@monyna_88
@rendaklapalova Po dlouhém rozvažování vyhrál. Na živo jsem ho ještě neviděla, jen na retro kočárku s bílou korbičkou, ale barva pro mě byla jasná volba hned i partner řekl, že jinou barvu než tuhle nechce. 🙂 Tak jsme si objednali rovnou i o velikost větší kolečka dopředu. Co říkala slečna v obchodě, tak má hlavně polohovatelný záda. což je super

rendaklapalova
14. únor 2016

@jenda10 to nam ani ženská nenabidla dopredu větší kolečka muzu bližší info?

kika0202
14. únor 2016

Nemáte někdo tuhle variantu už "na živo"? 🙂

adelavalesova
14. únor 2016

@kika0202 koukněte na 1.stránku tehle diskuze. Je tam foto

adelavalesova
14. únor 2016

@kika0202 a taky odkaz na album jedné maminky kde je nafocen