• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
suzanna123
19. bře 2018
Řeknu dětem, že v srpnu pojedeme k moři a za chvíli přede mnou stojí se sbalenými batůžky a taškou s hračkami na písek :grinning:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
15. bře 2018
Diskuze na téma paní na úklid podruhé:
M.: "Nemůžeme si sem zvát uklizečku, máme tu binec"
Já: "Však proto si ji sem zveme"
M: "Ale ta by měla jen utírat prach a luxovat"
Já: "Tři hodiny??"

Můj muž je evidentně ten typ člověka, který před návštěvou uklízečky stráví večer uklízením... Tak si říkám, jestli by nebylo snazší, platit za ten úklid jemu. Anebo by možná stačilo 2x týdně mu říct, že paní druhý den dorazí :grinning:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
8. bře 2018
V práci mám jednou týdně angličtinu, což je super, protože si ji poslední léta udržuji jen občasným čtením knih v Aj a pravidelným sledováním debilních amerických reality show, takže jsem se dost vyděsila, když jsem se po letech slyšela mluvit. Ale co mě při dnešní lekci naprosto šokovalo - zjistila jsem, že vůbec neovládám národnosti. Po asi 10 letech angličtiny ve škole, z toho rok na peďáku obor Aj a po 3 letech v Anglii objevím takovou mezeru ve znalostech. Přísahám, že "a Pole" nebo "a Spaniard" jsem slyšela poprvé v životě (Spaniarda mi můj lektor musel vyhledat v Googlu, protože jsem byla přesvědčená, že si to vymyslel :grinning:).
Blimey :grinning:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
25. únor 2018
Dotaz - kde je teď vlastně v ČR sníh? Chtěla bych s dětmi aspoň na chvíli někam z Prahy vyrazit, aby si ho aspoň trochu užily, tak pokud máte nějaký tip... A kdybste měly i tip na nějaké ubytování - hlavní požadavek, aby děti mohly vyběhnout ven a rovnou pekáčovat apod., tak taky sem s ním :slight_smile:
PS: cca. do 150 km od Prahy :wink:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
19. únor 2018
Děti šly dnes po 2 týdnech nemoci do školky, kde jsme zjistili, že mají zítra karneval. Sakra, to je takový problém, poslat rodičům email???
Zobraz celou zprávu
suzanna123
18. únor 2018
Říkám Michalovi, že zvažuji, že bych našla někoho, kdo by k nám chodil uklízel a co si o tom myslí. On na to: "To je úplně fuk, co si o tom myslím, protože když řeknu, že nechci, tak mi řekneš, že tu mám teda uklízet sám."
Tak to dá rozum, že jo? :grinning:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
16. únor 2018
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
Zpráva byla změněna 16. únor 2018
Babička: "Všechno nejlepší, Zuzanko. Kolik že ti to vlastně je?"
"35."
"Ježišmarjá tolik?? To je strašně moc!!"
#lepsiuztonebude #tojsemcekalaspisoddeti #kdyzsiivasebabickamyslizejstestari #dikybabi #furtlepsinez85
Zobraz celou zprávu
suzanna123
Zpráva byla změněna 3. únor 2018
Dneska jsme si s Julinkou udělaly holčičí den. Vyrazily jsme na koncert pro děti do Rudolfina a pak na oběd. Koncert měl dvě vady - jednak jsem se o něm dozvěděla až nedávno, takže na nás zbyla ta nejhorší místa (a ve finále bylo poloprázdno), druhak je Julinka po mně a koncerty pro ni nejsou to pravé ořechové. Hudba se jí líbila, i doma ji se mnou ráda poslouchá, ale radši by ji jako vedlejší činnost. Takhle se za chvíli začala otravovat i přesto, že to bylo uzpůsobené dětem. Ale přijde mi to pro děti jako moc fajn věc, Julinka to taky na konci hodnotila kladně, takže příště jdeme znovu. Ať si holka zvyká na kultůru :grinning: A pak jsme šly na mušle, které Julinka miluje - byly vynikající. Taky byl v restauraci úžasný dětský koutek, takže si tam Julinka vykompenzovala těch 45 minut, co musela být v klidu :slight_smile: A Daneček s mužem si zase udělali pánskou jízdu - vyrazili do místní pizzerie, kde mají taky moc hezký dětský koutek.
Pro mě byl dnešek zároveň taková hezká oslava toho, že máme konečně zase 2 plnohodnotné platy. Poslední rok jsme fungovali prakticky jen z jednoho a předtím to taky nebyla s rodičákem žádná hitparáda. Bídou jsme sice netrpěli, ale věci jako restaurace byly první, které jsme škrtli. Bylo fajn se zase po dlouhé době rozšoupnout :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(6 fotek)
suzanna123
29. led 2018
Ufff - ale bylo to o fous...:grinning:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
28. led 2018
Když je miluješ, není co řešit. A já croissanty miluju moc :heart: A když nějaké jídlo miluju, tak se ho většinou dříve nebo později snažím vyrobit sama. Tohle je sice celkem piplačka, ale mě to jednak baví, jednak to za to fakt stojí. Ale aspoň se k tomu nedostanu moc často, protože v jednom jsou tak tři milióny kalorií...
Zobraz celou zprávu
(3 fotky)
suzanna123
24. led 2018
Přesně. Akorát jim teda po "touží" vypadlo slovo "také"
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
22. led 2018
Tak mám naplánovanou další služební cestu - tentokrát přes víkend a je v tom i jeden svátek. Mně to teda vůbec nevadí, ale muž, který se ještě nevzpamatoval z té minulé, kdy nejenže měl na krku děti, ale ještě k tomu angínu a zánět spojivek, nejspíš moc nadšený nebude :-/ Radši mu to zatím nebudu říkat a nechám mu to jako překvapení :grinning:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
14. led 2018
Zhruba před měsícem se Julinka ptala, co vlastně dělá prezident. Odpověděli jsme něco ve smyslu, že je to nejvyšší politická funkce, člověk, kterého si volíme, aby nás reprezentoval. Odpověď na následující otázku "a kdo je teď prezident" nám s tím přišla v přímém rozporu. A to je jeden z důvodů, proč budu naprosto bez váhání volit J. Drahoše. Jsem opravdu vděčná za to, že děti jsou ještě malé a tohle jde mimo ně a že jim nemusím vysvětlovat, proč je v pořádku, aby se prezident choval a mluvil tak, jak to dělá Zeman. Jasně, mohla bych to brát jako první lekci toho, že kvůli tomu, že má někdo funkci si nezaslouží automaticky úctu, i když vám ve škole tvrdí, že ano, ale budu radši, když k tomu dojdeme postupně a nemusí navíc vyrůstat se zářným příkladem před očima.
Zobraz celou zprávu
suzanna123
31. pro 2017
V některých zemích prý na Silvestra o půlnoci jedí hroznové víno a s každou kuličkou si něco přejí. Vzpomněla jsem si na to dnes v obchodě nad regálem s hroznovým vínem a zauvažovala, jestli ho za tím účelem nekoupit. Ale jak jsem tak nad tím přemýšlela, mně teď vlastně v životě nic moc nechybí a za současného stavu je spíš na místě vděčnost. Jasně, nějaké ty nedostatky by se našly, ale to zásadní funguje. Tak si budu přát, aby to tak zůstalo a abych byla stejně spokojená i napřesrok - a Vám přeji totéž :heart:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
22. pro 2017
Muž se domů dovalil s obří krabicí očividně těžkou a hnal mě pryč, abych ji neviděla. Netuším, co to je, ale hádám, že diamantů se ani letos nedočkám :-/
Zobraz celou zprávu
suzanna123
16. pro 2017
Od prosince v nové práci a rovnou na služebce. Se skoro týdnem bez dětí jsem pro nějakých příštích 5 let nepočítala, ale nestěžuji si (i když se mi už druhý den začalo stýskat :grinning:).
Zobraz celou zprávu
(26 fotek)
suzanna123
Zpráva byla změněna 2. pro 2017
Když jsem viděla #nejsilnejsifotka, přesně jsem věděla, která fotka je to pro mě - tak se taky podělím.
Ten prcek uprostřed je můj dědeček. Když jsem tu fotku poprvé viděla, byl Daneček zhruba stejně starý jako on na té fotce. A opravdu mě zasáhlo dívat se na toho mrňouska s vědomím, že o necelých 20 let později bude souzen za velezradu a špionáž, bude mu hrozit trest smrti a ve výsledku stráví přes pět let v komunistickém kriminále 50. let.
A co na té fotce miluji - že dědeček si je na ní i po více než 80 letech podobný. Že jeho maminku jsem znala, když jsem byla úplně malá jakou starou paní a je hezké vidět, jak vypadala zamlada (krásně :heart: ) a svého pradědečka jsem si vždycky představovala jako seriózního pána a úplně mě dojalo a rozesmálo vidět na fotce mladého kluka - v tuhle chvíli mladšího než já :grinning:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
29. lis 2017
Dneska jsem se bavila s kamarádkou a vyprávěla mi, že psala o jednom pánovi a v profilu uvedla, že má 5 dětí. A když to pán dostal ke schválení, tak se ozval, že to má opravit na 3, protože 2 má z předchozího manželství a současná manželka mu evidentně kvůli tomu udělala doma bugr. Chápete to někdo??? Já vůbec - ani tu ženskou ani toho "chlapa" :astonished:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
24. lis 2017
Já mám takovou radost, že se o ni musím podělit! Od prosince nastupuji do práce, což bude samo o sobě náročné, ale navíc jsme pořád nevěděli, co uděláme s Danečkem, protože ho nevzali do školky. V záloze jsme měli školičku, kam už teď občas chodil, ale která je trochu z ruky a z představy, jak ho tam každé ráno před prací vodím (a tím pádem vyrážím minimálně o půl hodiny dřív) a odpoledne letím pro něho a pak se ještě řítíme pro Julinku, mě obcházela hrůza. Jasně, kdybychom museli, tak bychom to zvládli, ale byl by to nářez... No a dnes mi volala ředitelka z Julinčiny školky, že ho vezmou! Kdyby mi to řekla osobně, asi bych ji objala a dala pusu :grinning: Neskutečná úleva :pray:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
24. lis 2017
Už asi čtvrt hodiny na to koukám s otevřenou pusou a marně přemýšlím, co mi uniká - apríl dneska není, Silvestr taky ne, zdroj není Dikobraz... ale fakt se mi nechce věřit, že to není vtip
https://brno.idnes.cz/brnenska-firma-vyrobila-b...
Zobraz celou zprávu
suzanna123
22. lis 2017
Tip na výlet - dá se, i když je hnusně (vyzkoušeno :grinning:)
http://onemumshow.blogspot.cz/2017/11/farmapark...
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
18. lis 2017
S týdenním zpožděním (minulý týden jsme bohužel nestíhali), ale i tak to stálo za to. Letos prvně i se svatomartinskými rohlíčky - a určitě ne naposled :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(2 fotky)
suzanna123
17. lis 2017
Naštvat si naše děti se nevyplácí :grinning:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
13. lis 2017
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s věčně nastydlými dětmi a zejména něčím, po čem by se to zlepšilo? Ty naše nebývají nějak zásadně nemocné (ťuk, ťuk), ale kašel a rýmu mají každou chvíli. A hlavně toho kašle se nikdy nemůžeme zbavit :frowning2:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
10. lis 2017
Dostala jsem naprosto neskutečně úžasnou nabídku práce. Tak úžasnou, že čekám, že se probudím a zjistím, že se mi to jen zdálo :astonished: Tak mi, prosím, držte palce, ať to není sen a ať to fakt dopadne :pray:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
7. lis 2017
Daneček začal chodit do školky - zatím jen do takové menší pro prcky a zatím jen nepravidelně na pár hodin. Chodí tam moc rád a moc se mu tam líbí. Já jsem taky ráda, že tam chodí rád a líbí se mu tam, ale ještě radši bych byla, kdyby ho pokaždé, když ho vyzvedávám nechytal amok . Docela se začínám bát, že z jeho reakce na to, že přišla maminka a on by s ní měl jít domů, paní učitelka vyčte, že je na místě zavolat sociálku...
Zobraz celou zprávu
suzanna123
31. říj 2017
Halloween jde úplně mimo mě a halloweenská jídla ála uříznuté prsty nebo vydloublé oči mi přijdou jen a pouze odporné a domů mi to nesmí. Ale těmhle těstovinám jsem neodolala - a fakt je jen náhoda, že jsem se s jejich vařením trefila zrovna na dnešek :grinning:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
27. říj 2017
Když se mamča jednou za týden hecne a vstane, tak to stojí za to :grinning:
http://onemumshow.blogspot.cz/2017/10/vikendova...
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
26. říj 2017
Přestěhovala se mi firma, ve které jsem pracovala a jak jsem čekala, využili to jako záminku k tomu, aby mě nemuseli brát po RD zpátky. S čímž v podstatě nemám problém, takže jsem podstatu věci neřešila. Co jsem řešila bylo, když mi personální poslala návrh dohody - kde bylo odstupné, ovšem o výpovědní lhůtě ani muk. Napsala jsem jí, ať to opraví na výpověď - a vida, tam už to bylo kompletní.
Proč to píšu? Abyste si v podobném případě zjistily, jak je to podle zákona a nespoléhaly se na to, že to ohlídá zaměstnavatel - ten si ohlídá leda své zájmy... A pokud si nejste jisté, na dohodu nepřistupujte :wink:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další