• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
suzanna123
18. lis 2017
S týdenním zpožděním (minulý týden jsme bohužel nestíhali), ale i tak to stálo za to. Letos prvně i se svatomartinskými rohlíčky - a určitě ne naposled :slight_smile:
Zobraz celou zprávu
(2 fotky)
suzanna123
17. lis 2017
Naštvat si naše děti se nevyplácí :grinning:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
13. lis 2017
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s věčně nastydlými dětmi a zejména něčím, po čem by se to zlepšilo? Ty naše nebývají nějak zásadně nemocné (ťuk, ťuk), ale kašel a rýmu mají každou chvíli. A hlavně toho kašle se nikdy nemůžeme zbavit :frowning2:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
10. lis 2017
Dostala jsem naprosto neskutečně úžasnou nabídku práce. Tak úžasnou, že čekám, že se probudím a zjistím, že se mi to jen zdálo :astonished: Tak mi, prosím, držte palce, ať to není sen a ať to fakt dopadne :pray:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
7. lis 2017
Daneček začal chodit do školky - zatím jen do takové menší pro prcky a zatím jen nepravidelně na pár hodin. Chodí tam moc rád a moc se mu tam líbí. Já jsem taky ráda, že tam chodí rád a líbí se mu tam, ale ještě radši bych byla, kdyby ho pokaždé, když ho vyzvedávám nechytal amok . Docela se začínám bát, že z jeho reakce na to, že přišla maminka a on by s ní měl jít domů, paní učitelka vyčte, že je na místě zavolat sociálku...
Zobraz celou zprávu
suzanna123
31. říj 2017
Halloween jde úplně mimo mě a halloweenská jídla ála uříznuté prsty nebo vydloublé oči mi přijdou jen a pouze odporné a domů mi to nesmí. Ale těmhle těstovinám jsem neodolala - a fakt je jen náhoda, že jsem se s jejich vařením trefila zrovna na dnešek :grinning:
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
27. říj 2017
Když se mamča jednou za týden hecne a vstane, tak to stojí za to :grinning:
http://onemumshow.blogspot.cz/2017/10/vikendova...
Zobraz celou zprávu
(1 fotka)
suzanna123
26. říj 2017
Přestěhovala se mi firma, ve které jsem pracovala a jak jsem čekala, využili to jako záminku k tomu, aby mě nemuseli brát po RD zpátky. S čímž v podstatě nemám problém, takže jsem podstatu věci neřešila. Co jsem řešila bylo, když mi personální poslala návrh dohody - kde bylo odstupné, ovšem o výpovědní lhůtě ani muk. Napsala jsem jí, ať to opraví na výpověď - a vida, tam už to bylo kompletní.
Proč to píšu? Abyste si v podobném případě zjistily, jak je to podle zákona a nespoléhaly se na to, že to ohlídá zaměstnavatel - ten si ohlídá leda své zájmy... A pokud si nejste jisté, na dohodu nepřistupujte :wink:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
19. říj 2017
Daneček ke mně dnes přišel, posadil se mi na klín a povídá: "Když ti někdo řekne: "moje děti jsou nejhezčí", tak ty řekneš: "tvoje děti jsou pěkně bubý".
Tak to mě asi budou mít lidi hodně rádi :grinning:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
Zpráva byla změněna 15. říj 2017
Dnes jsem potkala billboard ČSSD, kde socani slibují nižší daně pro lidi a vyšší pro banky a málem skončila autem v pangejtu.
Otázka pro voliče: co si myslíte, že banky udělají, až se jim zvýší daně?
a) nic
b) sníží poplatky
c) zvýší poplatky
takže to snížení daní bude prostému lidu ve výsledku:
a) k ničemu
b) na dvě věci
c) platný jak sněhulákovi zimník
Odpovědi házejte 20.10. a 21.10. do volebních uren :wink:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
15. říj 2017
Článek zejména pro ty, kdo neznají stifado :slight_smile:
http://onemumshow.blogspot.cz/2017/10/inspirace...
Zobraz celou zprávu
suzanna123
Zpráva byla změněna 8. říj 2017
Potřebovala jsem připnout na blog jeden odkaz, který se mi tam nemohl vejít. Tak jsem chtěla rozšířit sloupec, ale jelikož jsem s tím už dlouho nepracovala, nemohla jsem přijít na to, jak to nastavit. Ale zaujala mě jiná šablona, tak jsem si řekla, že to přenastavím komplet. Ve výsledku jsem s tím strávila přes 2 hodiny, abych se vrátila k původnímu vzhledu - kde jsem si musela zase všechno znovu nastavit - a posunula ten sloupec o půl centimetru. Tomu říkám užitečně strávený čas...:grinning:
Zobraz celou zprávu
suzanna123
7. říj 2017
Ve čtvrtek a v pátek jsem byla s dětmi u babičky, dnes je vzal muž na oplátku k druhé babičce. A já místo obvyklého programu (uklízení :-/) ten čas využila k napsání dalšího retrospektivního článku :slight_smile:
http://onemumshow.blogspot.cz/2017/10/vylet-na-...
Zobraz celou zprávu
suzanna123
24. zář 2017
Před rokem jsem se nadšeně pustila do psaní blogu. Během 2 měsíců jsem zvládla 5 příspěvků - a pak si dala roční pauzu... Teď jsem na sebe sama zvědavá, kdy se dokopu k dalšímu příspěvku - jestli ještě letos nebo zase až napřesrok :grinning:
http://onemumshow.blogspot.cz/2017/09/tak-takhl...
Zobraz celou zprávu