icon
1 / 1
avatar

Máš skvělou postavu👍

28. dub 2026
avatar
@michele30

Máš skvělou postavu👍

@michele30 děkuji! Já mám kliku, že to ze mě po těhotenství vždycky spadlo, ale teď jsem nabrala o dost víc než se staršími a taky jsem byla zvědavá, jak si s tím tělo poradí po té čtyřicítce 😬

28. dub 2026
avatar

Kolik stupnů? U nás 22, ale ještě mě to neláká😉

28. dub 2026
avatar
@ninanela

Kolik stupnů? U nás 22, ale ještě mě to neláká😉

@ninanela 16 😁 Já to miluju - jako chce to odhodlání, ale pak je to super. Na konci sezóny lezu i do 12 a mám to radši než vyhřátý

28. dub 2026
avatar

Si dobrá! Děcka už taky chcou, jen chci aby vydržely ještě ve škole.

28. dub 2026
avatar

U nás se děti poprvé koupaly na konci března (to měla voda 6) a lezou tam od té doby s manželem skoro každý den. Já to dokázala až teď při 14°C a hezky mi tam nebylo 😀 😀 😀

28. dub 2026
avatar
@terulin

U nás se děti poprvé koupaly na konci března (to měla voda 6) a lezou tam od té doby s manželem skoro každý den. Já to dokázala až teď při 14°C a hezky mi tam nebylo 😀 😀 😀

@terulin tak 6 jsem asi ještě nezkoušela 😳 Možná někde po sauně, ale to nepočítám

28. dub 2026
avatar
@suzanna123

@michele30 děkuji! Já mám kliku, že to ze mě po těhotenství vždycky spadlo, ale teď jsem nabrala o dost víc než se staršími a taky jsem byla zvědavá, jak si s tím tělo poradí po té čtyřicítce 😬

@suzanna123 tos tam dala jen kvuli 3 tehu a tvoje bricha 👀🙄🙄🙄sakraaaa

👍👍👍

28. dub 2026
avatar
@suzanna123

@terulin tak 6 jsem asi ještě nezkoušela 😳 Možná někde po sauně, ale to nepočítám

@suzanna123 To ani za zkoušku nestojí...

28. dub 2026
avatar
@veronicka89

@suzanna123 tos tam dala jen kvuli 3 tehu a tvoje bricha 👀🙄🙄🙄sakraaaa

👍👍👍

@veronicka89 😁

28. dub 2026
avatar

Bazén nechávám bez komentáře, nechápu 🙂, ale Ty vypadáš luxusně.

28. dub 2026
avatar

Tise zavidim postavu. Bazen ne 😀

28. dub 2026
avatar
@evaviki

Tise zavidim postavu. Bazen ne 😀

@evaviki já se chlubila vítězstvím ducha nad hmotou, ne bazénem. Tím se budu chlubit, až budou vedra, teď s nim nikoho neoslním 😁

28. dub 2026
avatar
@suzanna123

@evaviki já se chlubila vítězstvím ducha nad hmotou, ne bazénem. Tím se budu chlubit, až budou vedra, teď s nim nikoho neoslním 😁

@suzanna123 ja nerada plavu 🙂 Bazen mame na chate a celkem velky. Ale ani nevim, kdy jsem v nem plavala naposled 😀

28. dub 2026