Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
terulin
Zpráva byla změněna 16. pro 2016
Štěká pes, tak jdu kouknout, co se děje...

"Paní, asi vám ukradli zvonek!" upozorňuje mě pošťačka (mimochodem přivezla včera objednaný balík): "Budu ještě potřebovat 79 korun."
Koukám na prázdné místo po zvonku a běžím pro kabelku, abych zjistila, že peněženku mám bůh-ví kde. Takže musím srabácky vybrakovat Kíce prasátko.
"No to máte dobrej den dneska." směje se pošťačka. Vrazí mi něco do ruky a utíká do auta!
"Počkejte, tohle nechci, vemte si to a dejte mi můj balík!" volám na ní a mávám její peněženkou nad hlavou...

A pak kdo tu má dobrej den :grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
terulin
Zpráva byla změněna 14. pro 2016
Takže potřebujeme seznam, co ještě do Vánoc stihnout:

- doupéct cukroví (aspoň ňáký)
- koupit stromeček
- objednat krůtu
- koupit kapra
- koupit dárky (všechny)
- umýt okno v obýváku (zase)
- udělat seznam pro nákup jídla na celý svátky
- dodělat ty vyráběný dárky (končim s touhle pitomou tradicí, kterou jsem chtěla založit letos)
... (následuje několik nudných stran)

Holky my už máme skoro hotovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
terulin
12. pro 2016
Čas si to přiznat: jsem piťom piťomej!!! Protože jenom piťom může dát dceři na vánoční trhy úplě novou bundu a pak jí koupit vinnou klobásu a sobě punč, když ví, že do něj s oblibou vráží! Takže byť u nás ta bunda bydlí teprve 2 dny, tak už byla 3x praná a fleky na ní zůstávají... (a protože bunda byla dárek, tak mě to mrzí o to víc...)... Není některá z vás kouzelná pradlena s nějakou zázračnou radou (jádrové mýdlo,ani Vanish není to ono :slight_smile: )?
Zobraz celou zprávu
terulin
Zpráva byla změněna 11. pro 2016
Tak se mě ptali, jak vidím Kíku, až vyroste.... Tak jsem se poctivě zamyslela.... A vidím to takhle ..... :stuck_out_tongue_winking_eye: https://m.youtube.com/watch?v=e-ORhEE9VVg
Zobraz celou zprávu
terulin
11. pro 2016
Pomoc! Jak vyprat punč ze zimní bundy? Včera na trzích na mě malá skočila a já nás zlila obě od hlavy k patě.
Zobraz celou zprávu
terulin
8. pro 2016
Radu, prosím! Jako vařit a péct si myslim, že umim, ale taky všichni doma umíme moc hezky papat, takže nemám žádnou zkušenost s trvanlivostí... Kdy mám udělat krémy do cukroví, aby mi to vydrželo?
Zobraz celou zprávu
terulin
6. pro 2016
Jste-li z vesnice a máte-li jediný dítě v ulici, tak je ten Mikuláš náročnej...
Zobraz celou zprávu
terulin
5. pro 2016
Ředitelská kancelář dnes ze závažných důvodů ruší všechny schůzky. Táta ztratil část loňského kostýmu, takže šéfova pilně šije vousy a chystá berlu... Rodinné podniky mají i své výhody. :smiley::smiley::smiley::smiley:
Zobraz celou zprávu
terulin
4. pro 2016
Věta:"Letos budu zdobit minimálně." má zhruba stejnou váhu jako: "začínám hubnout."
Zobraz celou zprávu
terulin
1. pro 2016
Fakt si dávám pozor, aby moje dítě nemluvilo sprostě. Ale po dnešku bych si měla dávat pozor, abych to nenaučila všechny cizí děti!

Ráno jsem předala mrňavku paní učitelce a vysvětlovala jí, že před školkou spadla, natrhla si punčocháče a je trochu špinavá na rukou, tak ať jí rovnou pošle k umyvadlu.
Dveře se zavřeli a já za sebou slyším:" Co říkala ta paní?"
"No, to já nevím!"
A já slyším jak mé nekontrolované já vypouští: "Řikala jsem, že Kristýnka hodila před školkou držku!"
Snažila jsem se to zachránit, ale můj mozek panikařil, takže ani náhrada za tlamičku asi úplně nevyzněla v můj prospěch.
Obličej paní úplně zpopelavěl a mě došlo, že jí sice neznám, ale její muž (pokud se nepletu) mluví extrémně slušně až v eufemismech, takže i ona bude jistě stejně slušná a něžná a že kdokoliv jiný by to asi přešel mávnutím ruky, ale zrovna tady jsem asi způsobila šok. V panice jsem zdrhla, protože moje nervový buňky odeply řečový centrum od zbytku systému a ten tak nebyl schopný dát dohromady nic dostatečně omluvného. Jen jsem za sebou slyšela: "Paní myslela, že upadla..." Na "to se neříká" jsem už asi byla za dveřmi.
Jsem si 100% jistá, že "házet držku" zrovna tenhle chlapeček nezapomene a paní mě bude proklínat do haleluja!
Zobraz celou zprávu
terulin
30. kvě 2014
Nedělám často, abych k něčemu hromadnému vyzývala, ale tohle je strašné a pokud to pomůže, tak to smysl má - Odkaz na petici Amnesty international za zrušení trestu smrti a bičování pro Meriam Yehya Ibrahimovou.
http://www.amnesty.cz/z889/tehotna-sudanka-odso...
Zobraz celou zprávu
terulin
8. kvě 2014
Kdy vyměňujete autosedačky vajíčka za normální? Malé je 10 měsíců, je dlouhá, takže jí lezou ven nepohodlně nohy,ale váží jen 7,5 kg... takže mi všichni říkají ať jezdí pořád pozadu, ale mě přijde, že nemůže mít pohodlí...
Zobraz celou zprávu
terulin
22. dub 2014
Ahoj, na modremkoniku.cz nyní probíhá Soutěž Básnička o hračky od Děkuji.cz. Přidej se i ty!
Zobraz celou zprávu
terulin
16. dub 2014
Moje děti (rozuměj dcera a pes) mají společnou hru. Já spím, Káčko sedí z pravé strany hlavy a chlupáč z levé a na střídačku mě tlučou do hlavy. Konečně mají něco, co je baví oba. Já bych ještě spala, ale dcera míří na oko a pes má drápy.
Zobraz celou zprávu
terulin
10. dub 2014
Meningokok typ B (nevim jak se to píše)?.... zkušenosti a názory na očkování (jenom tohle konkrétní, ne na očkování jako celek).... A zkušenosti s nákazou (uvítám ty, co přežili)? Děkuji
Zobraz celou zprávu
terulin
18. únor 2014
Holky, které odsáváte... je naděje, že když to na začátku nejde, tak se to časem zlepší. Mlíka mám na rozdávání, ale odsávačky nic nevyždímají. A za jak dlouho odsajete aspoň 100 ml?
Zobraz celou zprávu
terulin
12. únor 2014
Za chvíli by se tyto stránky mohly přejmenovat na "Přežranýho koníka". Protože jak to tady otevřu , tak z fotek z vařících alb, dostanu okamžitě hlad. (smekám před všemi, které vaří, čančají, fotí a pak teprve jí... já bych jedla hned :grinning: :grinning: :grinning:)
Zobraz celou zprávu
terulin
10. pro 2013
Tak jsme si pořídili první rýmu a nevíme, jak se u 5ti měsíčňáka vyhání....
Zobraz celou zprávu
terulin
29. říj 2013
Otázka z řad těch pitomejch: Kolik rodinných příslušníků jste měli na vítání občánků?
Zobraz celou zprávu
terulin
24. zář 2013
Zpět z prodlouženého víkendu na Lipně a mám tu pro někoho dárek :grinning: 2 x lístek na hodinovou vyhlídkovou plavbu po Lipně z Frymburku do Frymburku... My jí koupili, ale zapomněli nám říct, že loď jede na podzim jen o víkendu, a protože jsme si plavbu nechali na pondělí (a zrovna tohle bylo první podzimní pondělí), tak nám lístky zůstaly. Pokud by je někdo využil tak pošlu. Piště, prosím, IP.
Zobraz celou zprávu
terulin
10. zář 2013
Už vím, co je vrchol mateřské demence: To nakojíte dítě, necháte odříhnout, uložíte do postýlky... ze země zvednete psa, kterej se dožaduje pohledu na miminko, hodíte si ho přes rameno, něžně poplácáte po zádíčka a zašeptáte do těch chlupatejch plandavech uší: "Teď si krkneš a půjdeš spinkat." (a to se mi stalo už podruhý, hernajs!!!!!)
Zobraz celou zprávu
terulin
17. črc 2013
Pro maminky, které mají svá dítka u VZP, tak do konce července pojišťovna přispívá na chůvičky po předložení účtenky 1000 Kč (musí být ale koupeny mezi 1.5.2013 - 31.7.2013). Aspoň mi to říkala paní na pobočce, když jsem dneska přihlašovala malou. My zrovna ráno jednu koupili, takže se těšíme, že z 1270 kč uděláme jen 270 Kč :grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
terulin
3. kvě 2013
Kam v Praze pro kojící podprsenku vel. asi 80 G-H? Když na tom nechci zkrachovat a nechci hadr, kterej se bude dát nosit týden?
Zobraz celou zprávu
terulin
29. dub 2013
Dneska ráno jsem se probudila... manžel v koupelně, pes se mi tulil k boku a z břicha mi zřetelně trčela noha.... :grinning:
Zobraz celou zprávu