Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
terulin
26. kvě 2020
#hura_na_vylet Naše oblíbená destinace nedaleko Slapské přehrady vyhlídka Máj u Teletína. krásný pohled na Vltavu a zároveň procházka i pro malé nožičky.
Zobraz celou zprávu
terulin
23. kvě 2020
A protože se tady ví vše... Neexistuje rozkládací postel 90/200 cm, která po rozložení má 140/200 cm? Děkuji
Zobraz celou zprávu
terulin
23. kvě 2020
Moje děti nerozlišují teplou a studenou vodu... prostě milují vodu... včera měla 19 stupňů a nemohla jsem je z bazénu dostat. Pro mladší to byla první letošní koupačka, ta větší sezónu zahájila na konci března, když ta voda měla stupňů 9.
Zobraz celou zprávu
terulin
12. kvě 2020
Dnes mi prý manžel ukáže, jak se ukládají děti.
Já totiž ukládám každý den od cca 20:00 do 21:30 (teda včera do 22:15), kdy se plazím z dětského pokoje v naději, že se za mnou žádná z těch malých hlav nevztyčí a pevným hlasem se neoptá, kam to jako jdu.

Je 21:10 a už byli 3x čůrat (obě), 2x pít (ta starší), hledat jinou knížku (manžel), pro ponožky, pro dudlík a teď slyším: "stáču!" a "na hlavu mi neskákej!"

Hlásky nezní unaveně, ani poslušně... hádám, že manžel se připlazí v 22:30 a bude šediv :grinning:
Zobraz celou zprávu
terulin
11. kvě 2020
Není špatného počasí, je jen špatně oblečeného.... no, prostě ty moje tenisky byly úplně blbě...
Zobraz celou zprávu
terulin
4. kvě 2020
Před 5,5 lety jsem si zvládla přetrhat všechny vazy v rameni, vytrhnou kloubní jádro a rozkouskovat chrupavku. Následovala operace, kdy jsem získala různé kovové části a výztuhy svého já a půl roku chodila jako robotka v ortéze.
Teď mi rameno začalo zase vypadávat, zavolala jsem doktorovi, který mě operoval, 3 měsíce čekala na termín, hodinu strávila v ordinaci ,kdy mi rukou třásli, zvedali, ohýbali, pak jsem další hodinu strávila čekáním na rentgenu. Pak zase ohýbání, nakrucování a hloubavé "hmmm" a pak to konečně řekl.:
"Víte, já už ramena nedělám, takže tady je číslo na mého kolegu,on se na to koukne. Ale musím říct, že jsem to fakt dal do kupy moc pěkně. Vůbec jsem nečekal, že se budete hýbat tak dlouho bez problémů. Moc rád jsem se na to rameno zase podíval."

Takže manžel moc děkuje, že si bude zase moci vzít dovolenou, aby pohlídal, a já jsem nadšená, že mám před sebou zase pár hodin, kdy si budu moci neruše číst. Jen bych si raději četla jinde než v čekárně. :pray: :ambulance::smiling_imp:
Zobraz celou zprávu
terulin
1. kvě 2020
Včera si stojím v kuchyni a krájím brambory... holky zaječí já se leknu a říznu se do prstu tak, že hodinu zastavuju krvácení a manžel další hodinu uklízí krev z celýho bytu (je fakt malej, ten byt).

Dneska stojím v kuchyni, krájím si cibulku, manžel jde kolem a plácne mě po zadku. Leknu se tak, že si ten nůž znovu zaseknu do už jednou rozříznuté rány.

TAKŽE, KDO TU ROZUMÍ KARMĚ?
Zobraz celou zprávu
terulin
29. dub 2020
Mami, my tě uděláme krásnou!
....
Mami, ta Tyldina strana je hnusná, ale na mý straně jsi krásná!
... no nevím, dítě moje :joy:
Zobraz celou zprávu
terulin
26. dub 2020
Zimu nepřežila naše jabloň, a protože to bylo jediné, co oddělovalo naší kuchyň a sousedovic hnusnou zeď, tak mi bylo strašně líto poslat jí k zemi. Jenže mít před oknem mrtvej strom není moc hezký. Ták.... tam teď budu mít pavilon opic 🥰:rofl::muscle:
Zobraz celou zprávu
terulin
24. dub 2020
Úterý (oba home office, já děti, manžel jen sám sebe): ty se tak máš, že jsi s holkama. Děláš si ve svým tempu, já jsem urvanej jak pes. Tvoje práce je taková pohodová, ty holky jsou hodný, hrajete si, ty si u toho občas něco nakreslíš. Já se můžu zbláznit jak po mě něco furt někdo něco chce, 300 telefonů denně a ty taková pohoda. (Já mám "kancelář" v obýváku, manžel má 2 místnosti o patro jinde).

středa (manžel holky, já odjela do kanceláře): ticho po pěšině, všichni spokojený, bordel jak v tanku

čtvrtek (oba homeoffice, já holky...): Manžel mi už 2x uvařil kafe, 3x mě políbil, jednou pronesl, že mě obdivuje a o dětech mluví jako o háďatech...

:grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
terulin
18. dub 2020
Maxík to dokázal, Oli je snad před branami a cíle brzy dosáhne. Adámek by je potřeboval následovat a do 2. narozenin se mu čas začíná taky krátit.

https://www.adamkovacesta.cz/
Zobraz celou zprávu
terulin
18. dub 2020
Jen tak ze zvědavosti?

Kolik z vás nepošle dítě do školy 25.5., i když by jít mohlo?
Zobraz celou zprávu
terulin
Zpráva byla změněna 4. únor 2020
Taky doma někdo mívá “nahatou” večeři?
Zobraz celou zprávu
terulin
Zpráva byla změněna 16. pro 2016
Štěká pes, tak jdu kouknout, co se děje...

"Paní, asi vám ukradli zvonek!" upozorňuje mě pošťačka (mimochodem přivezla včera objednaný balík): "Budu ještě potřebovat 79 korun."
Koukám na prázdné místo po zvonku a běžím pro kabelku, abych zjistila, že peněženku mám bůh-ví kde. Takže musím srabácky vybrakovat Kíce prasátko.
"No to máte dobrej den dneska." směje se pošťačka. Vrazí mi něco do ruky a utíká do auta!
"Počkejte, tohle nechci, vemte si to a dejte mi můj balík!" volám na ní a mávám její peněženkou nad hlavou...

A pak kdo tu má dobrej den :grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
terulin
Zpráva byla změněna 14. pro 2016
Takže potřebujeme seznam, co ještě do Vánoc stihnout:

- doupéct cukroví (aspoň ňáký)
- koupit stromeček
- objednat krůtu
- koupit kapra
- koupit dárky (všechny)
- umýt okno v obýváku (zase)
- udělat seznam pro nákup jídla na celý svátky
- dodělat ty vyráběný dárky (končim s touhle pitomou tradicí, kterou jsem chtěla založit letos)
... (následuje několik nudných stran)

Holky my už máme skoro hotovo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zobraz celou zprávu
terulin
12. pro 2016
Čas si to přiznat: jsem piťom piťomej!!! Protože jenom piťom může dát dceři na vánoční trhy úplě novou bundu a pak jí koupit vinnou klobásu a sobě punč, když ví, že do něj s oblibou vráží! Takže byť u nás ta bunda bydlí teprve 2 dny, tak už byla 3x praná a fleky na ní zůstávají... (a protože bunda byla dárek, tak mě to mrzí o to víc...)... Není některá z vás kouzelná pradlena s nějakou zázračnou radou (jádrové mýdlo,ani Vanish není to ono :slight_smile: )?
Zobraz celou zprávu
terulin
Zpráva byla změněna 11. pro 2016
Tak se mě ptali, jak vidím Kíku, až vyroste.... Tak jsem se poctivě zamyslela.... A vidím to takhle ..... :stuck_out_tongue_winking_eye: <<youtube code="e-ORhEE9VVg">>
Zobraz celou zprávu
terulin
11. pro 2016
Pomoc! Jak vyprat punč ze zimní bundy? Včera na trzích na mě malá skočila a já nás zlila obě od hlavy k patě.
Zobraz celou zprávu
terulin
8. pro 2016
Radu, prosím! Jako vařit a péct si myslim, že umim, ale taky všichni doma umíme moc hezky papat, takže nemám žádnou zkušenost s trvanlivostí... Kdy mám udělat krémy do cukroví, aby mi to vydrželo?
Zobraz celou zprávu
terulin
6. pro 2016
Jste-li z vesnice a máte-li jediný dítě v ulici, tak je ten Mikuláš náročnej...
Zobraz celou zprávu
terulin
5. pro 2016
Ředitelská kancelář dnes ze závažných důvodů ruší všechny schůzky. Táta ztratil část loňského kostýmu, takže šéfova pilně šije vousy a chystá berlu... Rodinné podniky mají i své výhody. :smiley::smiley::smiley::smiley:
Zobraz celou zprávu
terulin
4. pro 2016
Věta:"Letos budu zdobit minimálně." má zhruba stejnou váhu jako: "začínám hubnout."
Zobraz celou zprávu
terulin
1. pro 2016
Fakt si dávám pozor, aby moje dítě nemluvilo sprostě. Ale po dnešku bych si měla dávat pozor, abych to nenaučila všechny cizí děti!

Ráno jsem předala mrňavku paní učitelce a vysvětlovala jí, že před školkou spadla, natrhla si punčocháče a je trochu špinavá na rukou, tak ať jí rovnou pošle k umyvadlu.
Dveře se zavřeli a já za sebou slyším:" Co říkala ta paní?"
"No, to já nevím!"
A já slyším jak mé nekontrolované já vypouští: "Řikala jsem, že Kristýnka hodila před školkou držku!"
Snažila jsem se to zachránit, ale můj mozek panikařil, takže ani náhrada za tlamičku asi úplně nevyzněla v můj prospěch.
Obličej paní úplně zpopelavěl a mě došlo, že jí sice neznám, ale její muž (pokud se nepletu) mluví extrémně slušně až v eufemismech, takže i ona bude jistě stejně slušná a něžná a že kdokoliv jiný by to asi přešel mávnutím ruky, ale zrovna tady jsem asi způsobila šok. V panice jsem zdrhla, protože moje nervový buňky odeply řečový centrum od zbytku systému a ten tak nebyl schopný dát dohromady nic dostatečně omluvného. Jen jsem za sebou slyšela: "Paní myslela, že upadla..." Na "to se neříká" jsem už asi byla za dveřmi.
Jsem si 100% jistá, že "házet držku" zrovna tenhle chlapeček nezapomene a paní mě bude proklínat do haleluja!
Zobraz celou zprávu
terulin
30. kvě 2014
Nedělám často, abych k něčemu hromadnému vyzývala, ale tohle je strašné a pokud to pomůže, tak to smysl má - Odkaz na petici Amnesty international za zrušení trestu smrti a bičování pro Meriam Yehya Ibrahimovou.
http://www.amnesty.cz/z889/tehotna-sudanka-odso...
Zobraz celou zprávu
terulin
8. kvě 2014
Kdy vyměňujete autosedačky vajíčka za normální? Malé je 10 měsíců, je dlouhá, takže jí lezou ven nepohodlně nohy,ale váží jen 7,5 kg... takže mi všichni říkají ať jezdí pořád pozadu, ale mě přijde, že nemůže mít pohodlí...
Zobraz celou zprávu
terulin
22. dub 2014
Ahoj, na modremkoniku.cz nyní probíhá Soutěž Básnička o hračky od Děkuji.cz. Přidej se i ty!
Zobraz celou zprávu
terulin
16. dub 2014
Moje děti (rozuměj dcera a pes) mají společnou hru. Já spím, Káčko sedí z pravé strany hlavy a chlupáč z levé a na střídačku mě tlučou do hlavy. Konečně mají něco, co je baví oba. Já bych ještě spala, ale dcera míří na oko a pes má drápy.
Zobraz celou zprávu
terulin
10. dub 2014
Meningokok typ B (nevim jak se to píše)?.... zkušenosti a názory na očkování (jenom tohle konkrétní, ne na očkování jako celek).... A zkušenosti s nákazou (uvítám ty, co přežili)? Děkuji
Zobraz celou zprávu
terulin
18. únor 2014
Holky, které odsáváte... je naděje, že když to na začátku nejde, tak se to časem zlepší. Mlíka mám na rozdávání, ale odsávačky nic nevyždímají. A za jak dlouho odsajete aspoň 100 ml?
Zobraz celou zprávu
terulin
12. únor 2014
Za chvíli by se tyto stránky mohly přejmenovat na "Přežranýho koníka". Protože jak to tady otevřu , tak z fotek z vařících alb, dostanu okamžitě hlad. (smekám před všemi, které vaří, čančají, fotí a pak teprve jí... já bych jedla hned :grinning: :grinning: :grinning:slight_smile:
Zobraz celou zprávu
Strana
z 2
Předchozí Strana
z 2
Další