Tak jsem si říkala, že už jsem ostřílená matka, kterou hned tak něco nerozhází. Že už jsem to viděla dost-krát, abych to přijala s lehkým úsměvem, ale jak ta delegace špuntů nastoupila a spustila první takty: "Máme vás rádi mámy, tátové... máme vás rádi přesně takové..." Tak já spustila potoky slz a zase jsem byla jediná, kdo šel domu ubrečenej jak stará želva. Je tu, prosím, někdo, kdo taky bulí na školkových besídkách (a pak na všech dalších besídkách, přehrávkách, akademií a vystoupeních)?
Já a to syn ještě žádnou neměl 😉. Bulela jsem i na synovcovych, jenže já jsem stará plačka.
Ano, bohužel jem extremně dojimava. Me skoro rozbreci i houkajici sanitka.
mě taky nic nerozhází, nejsem úplně z těch, co by se jim po dětech stýskalo, když jsou pryč atd., u filmů jsem nikdy nebrečela.. ale jak jde o besídky dětí.. 😀
Jj byla jsem jedina kdo rval. Me dojme i kdyz se na holky jednou za cas zadivam a reknu si jak ten cas sakra leti a jak uz vyrostly. Ted pujdou do skoly a ja uz ted mam hruzu z prvniho zari ...🤦🙏🙏
@pavlapavlapavlapavla Tam jsem u starší dcery málem štkala 😀 😀 😀
@terulin no super. Diky moc 😂😂😂😉😉😉
a obzvlášť u dětskejch pohádek! mám už seznam míst v pohádkách, kde slzím vždycky 😀 tak namátkou Elsa a Anna, když Anna na konci zmrzne a Elsa ji oživí svou láskou, V hlavě, když Railey utíká z domova a pak se vrátí domů a začne brečet, že se jí stýská po domově... no mohl by to být dlouhej seznam 😀
@pavlapavlapavlapavla pro mě byla rozlučka se školkou (v plačícím ohledu) mnohem horší, než 1. září 😀 máš naději! :D
@verciiik jezisiiiiii. Na to jsem ted uplne zapomela. 28.6. 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤭🤭😭😭😭😭😭😭😭😭
Mně stačí, když mi tam dítě stojí jako knedlik mezi ostatními, ani nic recitovat nemuí, a už natahuju. Pak stačí, aby s ostatními ukazoval Čížečku, čížčku, a je hotovo...
bulím u všeho, pýchou a dojetím.. od besídek, přes první školní dny, první závody, druhý, třetí a stopadesátý závody.. pokaždý jsem dojatá 😀 i když si mladší šla sama v hotelu pro pití, jsem byla dojatá, jak už máme velký malý lidi 🤣🤣🙈
Hlásím se mezi ty, které jsou vždycky děsně dojatá 😇🤗☺️
Já jsem v těchto situacích taky strašně měkká a teď ještě jako babicka - katastrofa!
Ja mam jinej problem... Ja se tlemim 😬😂 dokonce I kdyz jsem ve velkym stresu, tak se zacnu smat... Dojeti a stres ve me vyvolava reakci smichu, tezko se to okoli vysvetluje, to, ze bulite je aspon dobre citelny 😂😂
Jo, já bulím pořád. Včera jsem obrečela loučení s předškoláky ve školce. Akorát že moje děti už do školky nechodí 😂 Jen jsem to slyšela z okna a připomnělo mi to, jak se tam ti naši loučili loni a předloni 😄 Jako jediná jsem bulila u autobusu, když odjížděli na školu v přírodě, jako jediná jsem bulila u autobusu, když se ze školy v přírodě vrátili 😄 Vůbec nemůžu zpívat vánoční koledy, začnu a rozbrečím se 😄
@verciiik U nás jede Jak vycvičit draka. Viděla jsem to už tisíckrát a stejně u toho vždycky bulím 😄
Taky rvu pokazdy, ale jenom ve skolce. Jakmile prejdou do skoly, tak dobry 😂
Já brečím i u reklamy na vložky, bych se mohla živit jako plačka, fakt.
Já brecim u všeho 😁😁. 23. Nas ted čeká rozloučení se skolkou a já už pomalu natahuju jen z te představy 🤦♀️. Pak mi dcera začne říkat ze maji prichystane nějaké basnicky a začne si je tu mumlat a já vim ze bude zase vystarano 🙈. Když nastupovala starší do 1. Třídy a ředitel pri zahájení říkal jak pani učitelky na ty děti už nikdy nezapomenou tak jsem zase byla nahrana. A to jsem se tak držela 😁. Je to prokletí tohle
já bulím fuuurt...školka, škola....
řvu, jenom když to čtu. A věkem se to nelepší. Při předávání maturitního vysvědčení u dcery mi tekly slzy jak blázen. A prý jsem byla jediná.
Taky brečím pokaždé ...😁
Brečím jenom to tady čtu. Naposledy jsem brečela na dětském dnu při ukázce služebních psů policie 😂
Jaaaaaa a tentokrát školková besídka mojí dcery ke Dni matek rozplakala i mého staršího syna 9let
Jaaa. Ale naštěstí mě v tom nenechá samotnou manžel :D Mě rozpláče i film a v těhotenství to bylo ještě horší, to jsem bulela i u reklamy na toaleťák, bo stenatko :D A dcera to má po mě, mohly bychom dělat profesionální plačky.
Jaaa. Sotva děcka nastoupí, už brečím a je jedno jestli je tam to moje nebo ne. A naposledy jsem bulels když dcera odjížděla se školkou na výlet 🙈 já to teda ještě svadim na hormony po porodu v březnu, ale myslím, že budu bulet i za rok 😁 a prvního září jde dcera do 1.tridy, to bude taky masakr
Taky brecim u všeho. Naposledy když dcera jela na švp a mávali jsme, to samé když prijezdeli. A za dva týdny jdeme na besidku 😢
Dojimam se na kazde besidce.. ke dni matek mi dcerka pri predavani darecku rikala basnicku (oboje pripravene a naucene ze skolky).. zacalo to "MAMINKA JE MOJE KRASKA, MAMINKA JE KLID A LASKA..."... No a bylo hotovo. A je pokazde, kdyz si na tu basnicku vzpomenu 🥰
Ne, neslzím. Tyhle akce nemám ráda, takže se účastním pro radost dítěti a nejšťastnější jsem, když je konec.
Ja bulim jak zelva porad
Ja sem desna. Fakt me dojme uplne vsechno🤔
Pri rozloučení se skolkou paní učitelka říkala jestli máme kapesniky;)
Nikdy me nic moc nerozbrecelo, ale od porodu dcery me dojme vsechno🙈
Dcera měla nedávno ve školce první besídku na Den matek (předtím kvůli covidu nic). No začaly zpívat 'máma, naše máma..' a já brečela jsk želva. Nedávno měla první větší vystoupení se Sokolem a taky sem to ořvala a teď v neděli nás čeká taky Sokol. Jo a ještě řvu u animáků🙈😂
Na besídkách vždy.... vždy se to snažím nějak maskovat, ale nejraději bych dala průchod emocím....jojo,slzy tečou proudem.
Okamžitě, někdy už cestou na besídku, nemůžu si pomoct🤷🏼♀️
Od porodu to je se mnou hrůza 🙈 Hned bulím 😆
Už si připadám jako magor🙈🙈🙈 nic nemůžu, rozbrečí mě i mažoretky. Besídky dvojčat jsem zvládala jediné úplně vzadu a se slunečními brýlemi na očích. Malej má 1,5 roku a už teď se děsím jakéhokoliv dětského vystoupení. Vítání občánků byla rovněž katastrofa
Jedine, kde to celkem ustojim, jsou zavody, ackoliv kdyz ted predposlednich zavodech skoncili konecne na medajlovych postech necekane, tak to slzicky byly tez 😅 a na poslednich byl tep snad 200, uplne jsem to srdce citila, kdyz prislo vyhlasovani 😅
Jinak dcera chodi na solo zpev - u jejiho vystoupeni se snazim drzet, ale ne vzdy to jde a kdyz to ustojim u ni, stejne bulim u starsich holek 😂 A pak skolni akademie, to maji vzdy tak krasny, ted jsme zazili diky covidu prvni letni, kde se loucej pataci s tridni ucitelkou a devataci se skolou a ja furt utirala pod ocima slzy 🤭😅 pristi tyden nas cekaji dalsi dve vystoupeni, tak musim doplnit zasobu kapesnicku 🤭
Mě už se doma smějí, že brečím pomalu i u reklamy 😂 když má malinká nechce jíst a pak třeba náhodou vypije aspoň jednou za den mlíčko tak už mám slzičky.😂❤️ Besídka nás teprve bude čekat, ale brečela jsem i u sestry na maturiťaku, u synovce když šel do školky, teď když mi řekl, že půjde do školy tak taky.
Já bulim pomalu už ve chvíli kdy se dozvím že bude besídka, vystoupení atd 😂😂. Ale jakmile už na tý akci jsem,bulim hned u nástupu 🙈😂
Mě dojme i reklama 😃 včera jsem potlačovala slzy na školkové akci, když měly jít děcka soutěžit 😃 Byla jsem úplně naměkko, že moje 2,5letá dcera trpělivě plní úkoly a jak jí to jde. Jako děsím se první besídky, to ořvu jak želva 😃
Ja letos zazila prvni skolkovou besidku a plakala jsem. Smichy. Moje dite nastoupilo s ostatnimi a jakmile zacali hrat prvni tony Vecernicku tak spustila potoky slz a nevyslo z ni jediny slovicko. Takze jednu pisnicku prorvala, dve byla na zachode protoze curat a vratila se na posledni a tancila s tatou ptaci tanec 🤣 takze jo, plakala jsem 🤣🤣
Jaaaaaaa a to jsem byla vzdycky ra,co ji nic nerozhazelo..a ted... skoda slov.... jak si uvedomim, jak malinky byly a co ty deti ted uz dokazaly... jsem v koncich :D.