Reklamace Feedo kočárku. Máte zkušenosti?

lucier11
13. zář 2020

Ahoj, má někdo zkušenosti s reklamací kočáru u feedo? Má to vůbec cenu nebo to bude ztráta času a neuznají jí? Jde nám o uvolněnou konstrukci v pístu, pruží nerovnoměrně.

crutela
13. zář 2020

@lucier11 Pracovala jsem s Feedem, rozhodně to zkuste! 🙂

lucier11
autor
13. zář 2020

@crutela Děkuji moc 😊

apemi
14. zář 2020

já jsem reklamovala kočárek téměř po dvou letech, kvůli ložisku a reklamace - oprava proběhla bez problému

janedv
14. zář 2020

@lucier11 jla sice reklamovala jinou vec, ale naprosto super pristup. Rekla jsem, ze to nemam jak donest na prodejnu, nevadi, poslem kuryra (na jejich naklady). Vyrizeno kladne, spravili a ppslali zpatky. Feedo za nas 1*

ninolleta
15. zář 2020

Určitě reklamujte.

lidushka01
8. pro 2020

Nam u kocarku praskla konstrukce podvozku, chtela jsem vratit penize a ne zbozi vymenit a stejne mi ho poslali vymenene s touto odpovedi...Dobrý den,

rád bych Vás informoval, že pokud je vada opravitelná a je možnost vyměnit určitý díl v tomto případě výměna konstrukce, tak nárok na vrácení částky za produkt nevzniká. Jen v případě že je reklamace uznána a vada neopravitelná tzvn. Výměnou komplet celého produktu anebo vystavením dobropisu ze strany dodavatele.

lidushka01
8. pro 2020

Prakticky vam za kocarek nikdy penize nevrati, protoze tezko bude potreba vymenit komplet dvojkombinaci🤣 a ted co...konstrukce praskla takovym zpusobem, ze do tohoto kocarku uz dceru nikdy neposadim😡 k cemu mi je, ze mi podvozek vymenili🙄i kdyz v dusledku je to vada neopravitelna😖