Reklamace kočárku. Jak mám postupovat?

romcatko
26. led 2009

Prosím o radu jak postupovat v případě reklamace kočárku. Kupovlali jsem ho v kamenném obchodě, ale blbne brzda - bohužel záruční servis je v Brně. Majitel obchodu nám kočárek vezme do záruční opravy, ale prý máme počítat s tím, že poslat - opravit - poslat zpět - může trvat i měsíc. A co mám dělat měsíc bez kočárku s půlročním dítětem v zimě? 😕 Je nějaký nárok na "náhradní" kočárek na tu dobu? Netušíte? třeba i s odkazem na konkrétní zákon atd? Děkuji.

caira
26. led 2009

romcatko: je to pech, bohuzel hadam, ze nemas sanci dostat od nich nejaky "nahradni"

my mame quinny buzz a jsou na nem spatne ksiry ( moc kratke) takze jsem taky byla v obchode, kde jsme kupovali s tim, ze se mi tam mala proste s fusakem a oblecena nevejde a oni, ze musi od dodavatele objednat nove ksiry, ktere mi zdarma vymeni za ty stare..no a uz je to 4ty tyden a porad je nemam, mame nastesti golfky co jsem si poridila - prece nebudu bez kocaru s 11ti mesicnim ditetem, ze? ale nastve to, trojkombinace za 20 tisic a takovyhle problemy 😠 zitra je budu zase nahanet, protoze jsem jim v patek volala a oni, ze mi zavolaji obratem zpet a uz se nikdo neozval 😠

bledulka
26. led 2009

romčátko,jak hodně na reklamaci spěcháte? pokud bys měla zájem,můžu na ten měsíc kočárek zapůjčit,ale máme ho u rodičů a jedeme tam až cca 12. února....

tlapicka
26. led 2009

romcatko: kamenny obchod, kde jsem kocarek kupovala ma tuto sluzbu. Pokud vas obchod tuto moznst nenabizi., tak se da asi tezko vymahat... je dobry tyhle veci zjistovat predem....

ditko se da i phodove nosit treba v manduce, ktera se vyuzije i pozdeji...
nejaky stary kocarek se da urcite nekde sehnat... koneckoncu ti klidne pujcim svuj... kdyz si pro nej zajedes a pak ho zase privezes. (mel ho pujceny bracha na hory, ted se jim doma v Rudne zbytecne povaluje....) kdyztak pisni do ip

romcatko
autor
27. led 2009

Holky, děkuji moc za nabídku půjčení kočárku 🙂 jste opravdu mooc hodné. zatím se brzdy zase"rozchodila" - tey, manžel jí promazal atd. a já doufám, že v případě nutnosti by se mi podařil kočárek od někoho půjčit. Spíš mi šlo o to, zda není nějaký nárok. Ale díky. taky mě to štve. Kočár za 16tisíc a bez poruch vydržel půlrok (máme Cortinu x tris)

kacka.va
27. led 2009

my i když jsme měli kočárek jen na prohlídce, tak nám na ten den nabídli náhradní kočár, tak se zkus zeptat, jestli by bylo možné, aby ti půjčili náhradní. třeba za to budou chtít nějaký poplatek, ale pokud nebude velký, tak pořád lepší, než být bez kočáru.