Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sport. kočárek pro 16ti měs. dítě, stabilní, větší kola

smudlinky
9. únor 2011

prosím poraďte mi. Potřebuji kočárek, který bude stabilní, bude mít větší kola, nebo 2 větší zbytek menší, dobře ovladatelný, nejlépe do 10Kg, velký nákupní košíknechci trojkolku. Zkoušeli jsme zopa fusion, chicco multiway, casuaplay S6, babydesign sprint, nomad od jane- ani jeden nám nevyhovuje. Jediný, který se nám líbil bylo aveo 4 od coletta(odpružený, krásný design, větší kolečka, celkem velký nák. košík.)- ale naše malá 83cm, 10Kg je na něj velká. prosím poraďte, už jsem zoufalá ☹ pořád sháníme a nakonec odejdeme s prázdnou. 😖

kalerat
9. únor 2011

@smudlinky poradila bych peg perego gt3, ale to je trojkolka. Jinak odpovídá všemu co potřebuješ 😉

smudlinky
autor
9. únor 2011

naše malá si ráda a často v kočárku stoupá, proto nechci trojkolku ☹

mates22
16. únor 2011

nám taky nic nevyhovovalo, skončili jsme u nomáda s tím, že jsem oželela velkej koš a dala si po stranách přídavný tašky na menší nákupy.... prostě byl asi to nejlepší, ale se stoupáním nevím, my zatím poslušně sedíme

haanhobe
20. únor 2011

A co baby Design pony, je menší a lehčí než sprint, dobře ovladatelný, stabilní, velký košík, používáme ho od 16 měs. a jsme spokojeni.

dendy03
6. čer 2011

@haanhobe Ahoj čtu tady, že máš baby design pony. Já teď zvažuji jeho koupi a chtěla bych se zeptat jak jsi s ním spokojená, zda není moc těžký , zda je skladný jaké je polohování zádiček atd... mockrát děkuji za radu!!!!

Sem začni psát odpověď...

Odešli