Sporťák 4Baby Rapid Premium 2017

saja23
12. dub 2017

Ahoj maminky, prosím o pomoct při rozhodování. Chtěla bych koupit tento kočárek ale trochu me odrazují ty kolečka. Zda zvládnou i horsk terén nebo sníh. Popřípadě prosím o tipy na jine sportaky, nejlépe do 3 tisíc. Dekuji

sejmar
11. kvě 2017

Dobrý den, též mě zajímá. Už jste ho pořídila?

saja23
autor
27. kvě 2017

@sejmar dobrý den, ano uz jsem ho koupila. Kočárek fakt super, hlavně lehoučký a ty kola jsou zatím dobrý. Uz jsem jela i horším terenem a vydrzela😂 Tak snad vydrží i nadale.

lucije66
11. zář 2017

@saja23 Dobrý den, můžu se zeptat, zda jste s kočárkem stále spokojená? Uvažuji nad jeho koupí. Zajímají mě totiž hlavně ty kolečka, jestli s nimi zvládáte i terén. Děkuji

sejmar
11. zář 2017

@lucije66
Dobrý den. Máme ho nakonec také. Kolečka do terénu stavěna úplně nejsou. Přeci jen je to prostě neodpružený plast. Na terén budou vždy nejlepší nafukovací. My třeba máme po celém centru města kočičí hlavy a z toho jsem na palici, jak to chrastí 😀 ...ale jinak jsem kolem a kolem celkem spokojená. Doporučuji případně koupit podložku z paměťové pěny, ať je to pro děťátko pohodlnější. Cena odpovídá pruduktu. 😉

saja23
autor
17. zář 2017

@lucije66 Spokojena s kočárkem jsem, koupila jsem podložku do kočárku z paměť.peny aby se otresy minimalizovaly kvůli tomu ze kocarek není odpružený. Tento kočárek je skvěle lehký a uzasne skladby ale ty kolečka jsou fakt velke mínus. Kočárek je ideální do města ale ne do terénu. Takže ja si koupila nakonec jeste jeden sportak s nafukovacimi koly protože hodně jezdime na hory. Asi jsem udělala chybu ze jsem do něj investovala kdyz mam nakonec jiny ale bohuzel. Takže pokud nejezdite na hory ale budete jej mít pouze do města tak naprostý ideal 🙂