Sportovní kočárek. Poradíte, prosím?

16. kvě 2023

Dobrý den,
Kočárková poradna není aktuální a tak se ptám vás zkušených, jaký sportovní kočárek s nosností do 22kg(ne do 15kg) do terénu? Né každodenní vycházky lesem a kdo ví jakým terénem, ale tak normálně 2-3x za týden vyrazíme do přírody, kamenité cesty apod. Požadavek a proto anonym, stydím se, je cena. Mohu si dovolit MAXIMÁLNĚ do 4500,-. Děkuji a pěkný den

michaela666
16. kvě 2023

Za cenový limit se vůbec stydět nemusíš. 😉 Pro mě třeba kočárek nebyl úplně priorita a se stejnými požadavky jako ty jsem tady na bazaru sehnala prakticky nový Joie Mytrax za 3 000,- a nemůžu si ho vynachválit.

vendes
16. kvě 2023

Co Hauck Runner? Trojkolka, nová do 5000 Kč, bazarová určitě levněji. Kočár nemám, ale líbí se mi.

autor
16. kvě 2023

@michaela666 ten je krásný, podívám se po něm, děkuji

luckavobo
16. kvě 2023

Britax B motion 4 plus, nový je drahý ale na bazaru seženete určitě do 5 tis

michaela666
16. kvě 2023

Projela jsem s ním snad všechno co šlo - od štěrku, kamení, polňačky až po rozbahněné lesní cesty.
Akorát na přenášení je trochu těžší, má kolem 12 kg. Takže jestli bys ho musela nosit třeba do bytu po schodech, tak se trochu nadřeš.

autor
16. kvě 2023

@michaela666 to naštěstí nemusím, teď jen najít a pak najít i prodávajícího, který je ochotný popřípadě kočárek zaslat. Málokdo je ochotný poslat tak velký balík, což chápu

kakba
16. kvě 2023

Neni za co se stydet. Ja ty penize treba mam, ale za novy kocar bych je nedala. Vsechno jsem objela bazarovyma nebo od kamaradky a slouzi zase dal kamaradce. Tak hlavu vzhuru.

autor
16. kvě 2023

@kakba moc děkuji za pochopení. Mám kolem sebe právě jen movité maminky, co nehledí na ceny, jdou a koupí dítěti vše

autor
18. kvě 2023

A nemáte někdo zkušenost z kinderkraft sportovním kočárkem Grande plus?😊 Ten by se líbil mě ale nevím co ten občasný terén 🤷 @kakba , @michaela666 , @luckavobo

tlut
18. kvě 2023

V rodině máme Lionelo Annet Tour - používáme jako druhý kočárek a zatím za nás spokojenost, až na pár drobností, nový stál cca 4000Kč.

michaela666
18. kvě 2023

Vzhledově pěkný, ale nechtěla bych ho kvůli zadním kolům. Do terénu mi přijdou o dost lepší a praktičtější nafukovací než pěnová.

luckavobo
18. kvě 2023

Nemám s ním zkušenosti ale řekla bych že je to klasický městský kočárek, který štěrk ani sníh nezvládne.
Raději bych brala kvalitní bazarový než tyto levné kočárky.

autor
18. kvě 2023

@tlut děkuji mockrát za tip. Přemýšlela jsem hodně nad kinderkraftem Grande plus, ale až dnes jsem si všimla, že nemá nastavitelnou rukojeť, což při mé výšce 158cm je jedno z kritérií a to Vámi doporučený má, takže se stává favoritem😊. Nechodíme do nijak náročného terénu. Stačí že zvládne jízdu po trávě nebo štěrková cesta. I cesty v lese nejsou v okolí nijak náročné