• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sportovní kočárky. Který je prostorný?

2. listopadu 2009 
Ahoj, při výběru kočáru se momentálně zaměřujeme spíše na sporťák.

Můžete sem dát své kočárky (sportovní verze) a ohodnotit je?

Zajímají nás tyto kategorie:

1) prostornost (čekáme prcka koncem ledna, takže v zimě mu bude skoro rok, jak se tam dítě vleze například ve fusaku)
2) praktičnost (igelit pod botkama, takže se nic nešpiní, dobrá stříška, otočnost korbičky/rukojeti,...)

Hledáme 4 kolku s otočnýma předníma kolama, u takových se klidně rozepište :grinning:
1. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj brukev,
ja mám od včera concord fusion a je úžasný. Už by som nemenila. 1) Spĺňa na 200% :sweat_smile: Tvoju požiadavku priestornosti: dĺžka 96 a šírka 35cm a je 4 kolesový.
Super manévrovanie ľahulinké :slight_smile: , predné kolesá sú otočné s možnosťou aretácie.

. Môj má 1rok 5 mes., no popravde ešte v ňom nesedel :frowning2: , bo som prala poťahy, tak čakám kedy uschnú, no môžem zreferovať zajtra, ak budeš mať záujem ... ale kamoške sa doň zmestilo takmer 3-ročné dieťa.

Ja mám kolekciu 2008, tam nie je igelit pod nôžkami, ale mi to neva, ešte nejako vyriešim. a nedá sa otáčať, ale také väčšie dieťatko radšej pozerá okolo seba.
2. lis 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja mám jané slalom pro a čo sa týka priestranosti tak je super mám veľký fusak a dieťa sa doň v pohode zmestí aj vyspí, igelit pod nožičkami nie je , ale je tmavomodrá látka takže ani nevidno zašpinenie a poťah je taký , že ho stačí pretrieť a je suchý v prípade zašpinenia sa dá vyprať , stirška má aj prisvitnú časť takže vidím na neho , nedá sa síce otočiť tak aby som videla na dieťa, ale mne to neprekáža.
2. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cerkris, aj ja som najprv rozmýšľala nad jané slalom pro, lebo sa mi zdal super aj je ľahký, no trošku ma odradilo to, že je len 3-kolesový. Zatiaľ som ho však nemala možnosť vyskúšať. Nevychádza sa s ním ťažšie na chodník? Máme bicyklík trojkolku pre malého na tlačenie, ale je to dosť nestabilné.
a uvažovala som aj nad Jané nomad, ale tiež som nevyskúšala osobne, ale sa mi veľmi páčil. :wink:
2. lis 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som mala pre jané jeden trojkolesový myslím to bol abc design mocing light a to bolo otrasné musela som dávať pozor lebo by som snád malého aj vyvrátila , ale jané je super neváži síce veľa , ale je stabilný veľmi dobre sa sním manipuluje.ja som mala už asi 6 kočíkov , ale jané slalom pro je to najlepšie čo som zatiaľ mala a ani ho nemienim meniť takže ho rozhodne odporúčam aj kvôli pohodlnosti dieťaťa aj kvôli iným veciam
2. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ja mam PP uno a spokojnost...je dost velky a pohodlny aj lahky..a dalsia vec co je super ze je preklapacia rucka na nom :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jane nomad :o), alebo X lander :wink:
2. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sme náš kočiarik concord fusion zabehli. A je fakt úžasný :dizzy_face: Maximálna spokojnosť.
Malému sa v ňom páčilo, hoci predtým v kočíku odmietal sedieť. Skúšala som jeho ovládateľnosť a celkom ľahko to ide aj jedným prstom... :wink:
Najideálnejšie by myslím bolo, keby si ho mala možnosť vyskúšať aj s nákladíkom :wink:
2. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem Jané Nomad a teď mám Slaloma, oba super, Nomad prostorný a lehčí (nesplňje požadavek otočného lůžka ve sporťáku, ale zase se lehce skládá, nemusí se oddělávat lůžko od kostry, což mně připadá super), slunce se dá vyřešit sluneční clonou a vítr se sněhem originál nánožníkem pod který se zakutlá i můj 2,5letý syn, zrovna v neděli usnul v kočáru a krásně se v něm ještě v tomhle věku vyspí, nebo plášťenkou, když je fujavice, tak s prckem stejně nejste moc venku....
Slalom - nemám problém s najížděním na chodníky, jen se prostě musí najíždět kolmo pokud je kolečko odaretované, zaaretované jsem ho měla asi 2x (v přírodě), jinak jezdím furt s volným kolem, nemám problém s výtahy, dvežmi do obchodů či jiných budov (šířka kol), unesu ho sama přes schody a hlavně, nemusím oddělávat lůžko od podvozku, což se ocení hlavně při ježdění autem, o ovladatelnosti jednou rukou ani nemluvím, jsem max spokojená a nechci už jinej. Před tím jsem měla Firkon a už bych do takového nešla...po 3 měs reklamace podvozku, šislej, rezatej, byla jsem z toho šílená..... :unamused:
2. lis 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Quinny speedi XS- prostorná sedačka, polohovací nožky, ale nepolstrovaný vůbec, musela jsem dokoupit podložky s polstrováním, pásy se snadno dají vyvlíknout, debilní polohování zad (vyřešeno sponou na snadnou manipulaci a sklonem zad do pravého úhlu-čili úplného sedu), malinký košík, dost celkově otevřený, nepruží, nešel do úplného lehu, v plášti sportovní nástavby dost větracích sítěk-v zimně nevýhoda.

PP GT3- polstrovaný nádherně, není třeba podložky, madlo, super pásy (dítko se může předklonit až k nohám aniž by se vyvlíklo z popruhů, polohování do skoro lehu (dítko fakt leží oproti Quinny kočáru), polohování nožiček, nánožník origo, skvělé jízdní vlastnosti pruží a tlumí nárazy při jízdě, tři stupně odpružení dle povrchu, po kterém se jede, aretuje se na konstrukci ne u špinavého kola. jedinou zatím nevýhodu beru, že má jen jednu brzdu a to ruční s možností aretace......musí se seštelovat jako u kola aby fakt pořádně brzdila, hlavně v MHD)- prostě ta nožní brzda mi tam chybí, ale zvykám si, zatím brzda okej, a veliký koš-vlezou se tam 2 balíky pampersek plus nákup :grinning:
2. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
oj to jsou trojkolce...tož sorry :sweat_smile:
2. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
More 4 kolek, pls:slight_smile:
2. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Nomada a když koukám okolo, tak si myslím, že je fakt jeden z nejprostornějších.
2. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám nomada a kupovala som ho kvôli priestrannosti, pozerala som aj na PP GT3, ale bol už veľmi drahý, tieto dva boli v predajni najväčšie /zvnútra/, lebo niektoré sú robusné zvonka a dieťa sa v nich tlačí
2. lis 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek