Taška na kočárek: Lässig vintage metro bag x Pink lining?

anniesfibis
16. srp 2015

Lassig vintage metro bag a nebo Pink lining? Líbí se mi obě. Pink lining vzhledem víc, je roztomilá :D a uvnitr takova lepsi prumer a Lassig vzhledem ne tak pěkná, ale uvnitr se zdá být super. Neviděla jsem osobně žádnou. Lassig se mi zdá i dost velká, což beru jako pozitivum, ale nevím abych nelitovala, že tahám na kočáru takovou ,,krávu,, :D Co myslíte?

rencatupa
20. srp 2015
Uživatel rencatupa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od rencatupa.

Já tašku na kočárek nekupovala osobitně, mám ji ke kočárku ale moc se mi líbí ještě něco takovéhoto http://www.funbaby.cz/3sprouts-organizer-na-kocarek-slon/ menší, no moc pěkný a využitelný na menší procházky 🙂

anniesfibis
autor
20. srp 2015

@rencatupa 😉 do toho nic nedas 😉....ja chci vrlkou tasku na vse, plinku, jidlo, oblecky, mobil,klice,penize,hracky, ....😀

cernalu
20. srp 2015

Mela jsem Lassig, jiný typ, tvarove hodně podobna a byla nej☺

anniesfibis
autor
21. srp 2015

@cernalu nebyla velka az moc? Dala se nosit i jen tak nebo jen na kocaru, kvuli tize a velikisti?

cernalu
21. srp 2015

No poradna kabela to byla, ja ji tedy nosila jen ke kočárku, asi byla těžší než jine velké kabelky!