Terénní kočárek s ruční brzdou, čtyřkolka. Máte tip?

blondys24
4. říj 2012

Ahojte, je tu spoustu diskuzí na konkrétní kočárky. Já ještě konkrétní vybraný nemám, ale vím dvě věci - chtěla bych terénní kočárek s ruční brzdou a dala bych přednost čtyřkolce, protože se mi zdá stabilnější. Letmo jsem zatím pokoukala po netu, ale s těmihle třemi kritérii mi přijde dost omezený výběr...uvítám nějaké tipy popř. zkušenosti🙂

ladie
4. říj 2012

Quinny Speedi SX. Maximální spokojenost. Je to tank, co projede všechno, velmi snadno ovladatelný. Ruční brzda je na zadní kola, takže se dá využít i při sjíždění nájezdů u schodů apod. (část kočárků má brzdu na přední a ta je v takových situacích na prd).
Je to sice tříkolka, ale krásně stabilní.

blondys24
autor
12. pro 2012

Děkuju,kouknu. Známá má teutonii spirit (taky jsem chtěla) a teď jak napadl sníh, tak je z toho hotová a že prý bude kupovat asi 4kolku, takže mě úplně znejistila

blannie
12. pro 2012

Já mám teutonii be you, čtyřkolku s ruční brzdou... v lese zatím projela všechno. Teď jsem s ní venku ještě nebyla, ale zítra ráno nás čeká tůra k dr. po neudržovaných cestách, tak dám vědět, jak se mi po sněhu jelo 🙂 Má přehazovací rukojeť, tak kdyby bylo nejhůř, může jet velkýma kolama dopředu.

blannie
13. pro 2012

Tak jsme zpátky... po tom sněhu to teda nebylo nic moc, docela to drncalo, ale projeli jsme všechno. Ale jela jsem celou cestu malýma kolečkama dopředu, takže kdybych jela dopředu velkýma, asi by to bylo lepší. Po pravdě nevím, jestli by to s nějakým kočárkem bylo lepší... pak už by to asi chtělo saně 😀