• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trojkolky a stabilita. Co myslíte?

21. srpna 2009 
hezky napsano :slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já mám trojkolku quinny freestyle a vozím v něm už své druhé dítě a ještě se mi nestalo, že by se byť jen malinko naklonila a to i při jízdě po šikmé ploše, je to určitě tím, že tenhle kočár je dost těžký a taky kola jsou dál od sebe, nevýhodou je, že se nevejde do některých výtahů a dveří. Takže tenhle kočár považuju za opravdu stabilní. Teď však jezdím už tři týdny s Cortinou Cam, kterou jsem si musela půjčit od kamarádky, protože máme u našeho prasklý plášť na kole, a tahle trojkolka mi moc stabilní nepřijde, když s ní jel manžel po šikmé zahradě, tak to musel opravdu vyvažovat, když tam jede s quinny, tak v pohodě. A mně se jednou stalo, že se mi syn vyklonil do boku a kočár se opravdu poroučel k zemi, takže ho nikde nenechávám samotného ani na chviličku a taky jsem si všimla, že stačí, aby se jen trošičku naklonil do strany a kočár už automaticky zahýbá taky, takže musím pořád řídít, na to nejsem zvyklá, ten náš jede pořád rovně, dokud já sama nezatočím. Jinak se s Cam jezdí bezvadně. Ještě jsem zapomněla napsat, že kamarádka má sedačku natočenou směrem k sobě, což nebývá často k vidění, tak mně napadlo, jestli to není tím, protože těžiště je tím pádem úplně jinde.
21. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my mame tiez trojkolku coletto austin(mam foto v albume) a je ozaj stabilna a tiez sa mi ani raz nenaklonila, na obrubnik a na schody, alebo zo schodov sa ide tiez v pohode :wink: Mame odlahcenu hlinikovu konstrukciu. Asi zalezi aj od znacky kocika.
21. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Keby trojkolky nezodpovedali bezpecnostnym normam, nesmeli by sa predavat..... (rozsvietena ziarovka :grinning: )
Su sikovnejsie manipulovatelne ako stvorkolky.
21. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek