Trojkombinace Jané Crosswalk Micro Koos

elodii
31. srp 2017

Ženy moje, která z Vás má? 🙏

eli_luc
31. srp 2017

Ahoj... máme přesně rok, po pul roce rezavějící šrouby po celém kočárku, reklamace z fotek neuznaná, že jsem ho po každém dešti měla osušit, hrozně se povolil při manipulaci
je tam hrozná vůle a přední aretace koleček byla nefunkční od začátku, jen jsem kočárek proste potřebovala tak to mam zamklé, na stříšce se rozjíždí zip a pokud máš sporťák ve směru jízdy dítě je v sedačce zapadlé a špatně sedí, nesedí rovně

elodii
autor
31. srp 2017

@eli_luc fakt? A já z něj byla docela nadšená ☹ tak to jsem v šoku ☹

eli_luc
31. srp 2017

Klidně pošlu fotky..:(

elodii
autor
31. srp 2017

@eli_luc já ti věřím, za 4 týdny rodím a pořád nemám vybraný kočárek, už jsem si myslela, že ho mám☹ takže nakonec skončím u té nejprvnější verze asi.... ach jo ☹

eliskaxox
31. srp 2017

@elodii Ja na něj slyšela i nejakou chválu, myslím že zas úplně propadák to nebude. Ja ho teda nemám ale jsem ve skupince Kocarky Jane na fcb, tak tam o něm dost čtu.

beetlejuice1666
31. srp 2017

@elodii ja ho ma a nemenila bych😉 Do terenu paradni, pritom leoucky. Kupovala jsem jen sportak, korbu a vajicko mam ze starsiho Jane Nomad. Nemam s nim zadne problemy, dite mi v nem sedi pekne a nic nikde nerezne. Kupovano v breznu 2017.

lucyp13
31. srp 2017

Meli jsme ale jako každou reklamaci uznali (problém s předními koly,2 krat reklamovan a vzdy reklamace vyresena) a kočár super,lehky,do terenu,skladny..zkuste s přidat do fb skupiny Jane,je tam o nem spousta diskuzi

eli_luc
1. zář 2017

@beetlejuice1666 asi mam prostě smulu, s kočárkem jsem kvůli časté hospitalizaci jezdila minimálně, mam ho i doma ne nikde ve vlhku a stejně prostě to nikdo nechápeme