Univerzální stupátko - kočárek Baby Design Lupo. Doporučíte?

eithelwing
11. led 2020

Ahoj,

máme kočárek Baby Design Lupo a asi bych užila pro v době narození miminka tříletou dceru stupátko. Trochu jsem se dívala, nejčastěji se zmiňuje Lascal Buggy board maxi. Protože bychom to možná brali z druhé ruky, co vše má být součástí? Stupátko a nějaké ty gumičky? 🙂
Pak mi vyskočilo v google ještě univerzální stupátko od Lidlu. Většinou mám dobrou zkušenost s jejich produkty. Nezkoušel někdo toto stupátko?
Případně můžete poradit jiné? Děkuji. 🙂

astyna88
11. led 2020

Ahoj,ja bud sledovat,kdo co napise taky.

puhelin
11. led 2020

Ten board od Lascal mam u naseho kocarku. Na fotkach prodejcu chybi jeste takove prodluzovaci kusy, jakoby ramena, ktera se pridavaji k tem zakladnim, aby mohl byt "skejt" dat od kocarku. Nas kocarek ma korbu hodne dlouhou a jen s tim zakladnim se dcerka na "skejt" nemohla postavit. Je tim mozna o 10 cm delsi.

oliii123
11. led 2020

@eithelwing dobrý den, budu stupatko lascal maxi prodávat spolu se sedátkem a komplet vybavením. Navíc jsem si dokupovala náhradní provázek na uchycení, protože jsem myslela, že jsem ho ztratila, takže ten mám jeden náhradní navíc. Komplet je černý a napis je červený. Jsem z Prahy, preferoval bych osobní předání. Pokud bude zájem, napište. Nashle.

oliii123
11. led 2020

@eithelwing ještě doplním, že jsem komplet kupovala nový. Je tedy po jednom dítěti, využívali jsme ho necelý rok. A vřele ho doporučuji.

eithelwing
autor
11. led 2020

@puhelin Můžu se zeptat, tady to je nebo není na fotce? https://www.mall.cz/i/31652914/1000/1000

puhelin
11. led 2020

@eithelwing Neni. Vyfotim nase.

puhelin
11. led 2020

@eithelwing Nasla jsem fotku. Mame taky tenhle cerny s cervenym. Je to ta cast u me modre cmaranice

puhelin
11. led 2020

@eithelwing Kupovala jsem to nove v srpnu 2019. Vse, co je na tom obrazku, ma i to nase.

astyna88
11. led 2020

Holky a nekopete se o ten stupacek pri chuzi?

eithelwing
autor
11. led 2020

@puhelin Aha... Já právě koukala na mallu, abych tušila, o co jde. A přijde mi, že tam to tedy takhle není. Ani v té části s návodem.
https://www.mall.cz/kocarky-prislusenstvi/lasca...
Tak to budu muset nejlépe vyzkoušet.

puhelin
11. led 2020

@astyna88 Trosku musim natahnout ruce, ale nic neprijemneho. Uz jsem si zvykla.