Vejde se do Mutsy 4Rider půlroční miminko s fusakem?

veverkazrzava
24. únor 2012

Ahoj holky, vybrali jsme si kočárek, zatím se nám tedy líbí nejvíc. Problém je s tím, že na živo mi přišel hrozně malej, nemáte některá zkušenost? Miminko bude srpnové 2012 a já se obávám, že se mi do něj v zimě s fusakem nevejde (vnitřní rozměr je jen 73 CM ☹)...děkuju!

yesu
24. únor 2012

Ahojky, já když byla koukat na kočárky v obchodě a ptala se na rozměry korbiček, prodavačka mi řekla ať to vesměs neřeším, že všechny ty "moderní" kočárky mají korbu plus minus stejnou, záleží jak to výrobce změří....takže sem to přestala řešit. Já budu mít miminko v červenci a pokud se mi tam v zimě nevleze, holt bude ve sporťáku, ale ten vybírám tak, aby šel do úplnýho lehu...

petaloudi
24. únor 2012

Máme 4rider, malá je červnová a do sportaku šla těsně před vánoci (půl roku a něco). Ještě chvíli by tam asi vydržela, ale už se posadila a ležet nechtěla.

tercina
25. únor 2012

Mám Urban rider, takže stejná korbička. Malej je dubnovej a šel do sporťáku v listopadu. Dle mého - pokud chceš mít mimi v zimě v korbě, musíš koupit kočár s mega korbou 😉 Já jsem to moc neřešila, prostě když už se tam nevešel, tak jsme vyměnili za sporťák 😵