Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

lucula73
28. únor 2011

@daikas aj ja mám zateplený nánožník,dávam ho aj teraz v zime na fusaak a deku už nie...pokiaľ malý spí v kočíku,tak mu vobec nefúka 😉

kvetinkatn
1. bře 2011

@daikas ja tiež používam len fusak emitex a ten v madle som ešte nemala ani vytiahnutý, dnu dám deku a malej je teplúčko, ale má už rok, tak je to iné ako bábätko 🙂 a teraz by som ho už asi neriešila, uvidíš budúcu zimu, či ho vôbec budeš potrebovať, potom si dáš ušiť, je kopec kočiek čo ho ponúkajú 🙂

daikas
1. bře 2011

@kvetinkatn to je pravda, ze teraz to uz bude asi zbytocne. tak som rada a este sa chcem spytat, pouzivas normalnu deku, alebo sa na sportaky vyraba aj nieco s uchytkami, aby deka nespadla tak lahko? nieco podobe som citala niekde na nete, ale neviem si to predstavit.

renisco
1. bře 2011

holky, zítra čekám poštu, tak Vám hodím foto... snad budu spokojená, protože už sem z toho na mrtvici 😀 😀 😀

kvetinkatn
1. bře 2011

@daikas používam normálnu a dávam ju do toho fusaku, hlavne na nôžky a pod ritku., tak je jedno či sa dá uchytiť. Ale mám aj také na ozdobu na jar aj s uchytením http://www.pinkie.cz/detail/57/deka-red-bullets...
tu super a mám k tomu aj podložku 🙂

zuziatko
1. bře 2011

Kočky koľko asi stojí Mamabag. V predeti je za 25€. je to dobrá cena ??

daikas
1. bře 2011

@kvetinkatn jeeej, to je pekne, no tusim nieco podobne vymyslim aj ja🙂))

gumimaci
1. bře 2011

@kvetinkatn 🙂 to je pekne, aj ja som na to uz pozerala, tu podlozku mas s bocnicami ci bez? a uz si ju skusala, ako pasuje??? A ktoru mas ak sa smiem spytat???

kvetinkatn
1. bře 2011

@gumimaci ja mám s bočnicami a mám čiernu s bielymi bodkami a takým namaľovaným červeným kvetom, tá už v ponuke nie je, teda na stránke ju nemajú ☹ mám k tomu čiernu aj červenú deku na ktorých je opačná strana bodkovaná ako podložka, pasuje to super, dokonca, keď pani napíšeš, tak ti to predĺži 🙂

kvetinkatn
1. bře 2011

@zuziatko je, inak stojí tuším cez 30 🙂 ale už len staré modely majú v predeti, že?

gumimaci
1. bře 2011

@kvetinkatn ako myslis, predlzi? oni to siju? ja ze to je univerzal

kvetinkatn
1. bře 2011

@gumimaci pani to šije, ale na výbornej úrovni, majú aj visačky, všetko je super. niekto tu písal, že si dal u nej predĺžiť až po tú opierku pod nožičkami, inak je tá dĺžka len na sedaciu časť, ale je to pekné, má to viac možností na otvory pre pásy 🙂 ja som dnes vytiahla, je to krásne, ale kúpila som neskoro kočík už skoro nepoužívame a objednala som to až na jeseň, tak už moc parády nenarobíme ☹

gumimaci
1. bře 2011

@kvetinkatn no super, ze to mas odskusane, lebo som vahala... 😵 tak si to objednam, v tej zelenej... teraz mam fusak aj tasku wallaboo v tej lime zelenej a hladala som taku farbu podlozky a tam co maju sa mi paci 🙂

gumimaci
1. bře 2011

@renisco
@kvetinkatn a este som vam baby zabudla napisat, ze som pozrela to video a potom kocik a zistila som, ze na jednej strane som to mala obtocene 1x a na druhej 2x... a vlastne az tak som prisla na to, preco sa mi sedak dvihal nerovnomerne 🙄

dandulle
1. bře 2011

Ahoj, tak mi dneska konečně dorazil Concord.
Musím říct, že naživo je ta barva opravdu stejně hezká jako na fotce.
Všechno je fajn a nákupní košík obstál na jedničku, narvala jsme tam v nákupním centru naše bundy a pak při odjezdu tašku s nákupem 🙂
No ale z čeho jsme teda dost rozladěná je ta bouda....opravdu při lehu chrání málo 😖
Zkoušela jsem to všelijak, ale jak to lůžko prostě sklopím tak s ním jde i ta bouda ☹

lucula73
1. bře 2011

@dandulle už to tu bolo písané x krát.skontroluj si,ako máš omotané tie pásy okolo rukovate,mali by byť dva razy,pár strán dozadu bol link aj na video,ako to má byť...potom by ti nemala strecha padať...pokukaj a vyskúšaj 😉

kvetinkatn
1. bře 2011

@gumimaci aj sestra ma limetkovú deku, má chlapca, tak som tetu poprosila, či jej zospodu dá len čiernu látku nie bodkovanú, lebo sestre sa to nezdalo pre chlapca 🙂 a pani ušila aj takú 🙂
inak super to obmotanie, to videu už tu pomohlo ľudom 🙂 tak si zase spokojnejšia s fusionom 🙂

kvetinkatn
1. bře 2011

@dandulle musíš to obmotať dvakrát 🙂 ale nedávaj to na vrchný cvok ale na ten nižší, pôjde to o trošku viac do ľahu 🙂

dandulle
1. bře 2011

mám to správně, dle návodu u kočárku.... Ona ta boudička nepadá jako sama, ale prostě jak snížím to lůžko dolů, stáhne si tu boudu sebou. Ono by to možná i drželo, ale přijde mi, že je dost navolno v tom kloubu.....?
No zítra to popřípadě nafotím a řeknete mi, jestli to mám správně ju 😉

kvetinkatn
2. bře 2011

@dandulle odfoť, a keď ju potom narovnáš v ľahu a ideš aj po nerovnostiach tak drží? a návod máš pri kočáriku na kolekciu 2010, lebo ja napr. aj baby tuším spomínali, že je tam návod na 2008 a tá mala úplne inú striešku.

zuzuula
2. bře 2011

ahojte baby chcela by som sa opytat ci nahodou uz niektora nemate 2011 kolekciu, ja ho mam uz 2 mesiace objednany, a stale nic... tak sa chcem len opytat ci to len ja mam taku smolu alebo ci je nas viac? 😉 dakujem

renisco
2. bře 2011

@zuzuula kamarádka ji má už tuším tak 2 týdny doma... má barvu graphite (nebo jak se to píše)...

fattamorgana
2. bře 2011

baby, dajú sa niekde kúpiť doplnky na concord neo? konkrétne kolesá (nie nafukovacie) a návleky na vaničku Scout. ďakujem.

zuzuula
2. bře 2011

@renisco no ten mam presne aj ja objednany, a videla si ho? aky je? ja som ho videla iba na obrazku, objednala som si ho na malvik.cz a uz 2 mesiace na neho cakam, a napisali mi ze nemaju ziadne informacie o tom kociku... tak teraz neviem ☹

kvetinkatn
2. bře 2011

@zuziatko ja ju mám je super 🙂 a na mojej bola pôvodná suma 33 Eur.

renisco
2. bře 2011

@zuzuula http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...
tady má paní fotky. jen jí dovozce napsal, že ty kola, které inzerují, nebudou... takže ji dorazil s těmi ze staré kolekce...

renisco
2. bře 2011

holky, tak tady je kočárek - foceno zatím doma, pak dám pozděj fotky z venku...

první fotka - podvozek stejný, jen ten celý černý je s golfkovou nástavbou - neotočnou...
ostatní na stejném podvozku s nástavbou otočnou...

zuziatko
2. bře 2011

@kvetinkatn a je to dobré, že sa tak dá pripevniť na podvozok ?? Nevieš náhodou rozmery ??
Ja mám takú väčšiu a hľadám niečo menšie na zopár vecí, keď ideme s malou do parku vonku.

zuzuula
2. bře 2011

@renisco fiiha dakujem, je pekny, trosku ma sklamali s tymi kolieskami, naco to potom davali ze budu nove ked niesu 🙂 no uvidim, este som zvedava na tu vaničku 😉