Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

hamilka
24. črc 2011

@lucula73 A co je to hrozne drahe?Okolo 100e stoja?

lucula73
24. črc 2011

@hamilka no myslím že 100 euro za kolieska je skutočne veľa 😠

hamilka
25. črc 2011

@lucula73 no to teda je!Ja som si len tipla,lebo som nemala ani potuchy,no skocim si to zistit.....

melpomene
25. črc 2011

ahojte...viete mi prosim poradit od cca kolkych mesiacov vie dietatko fungovat v starsej sportovej verzii pri concord neo? myslim tym tie verzie co maju sietkovane striesky...este by ma zaujimalo ci vam neprekaza maly nakupny kosik? rozhodujem sa medzi dvomi kocikmi a som z toho uz tak povediac jelen...dakujem vsetkym za ohlasy. ;)

wenluxima
26. črc 2011

Holky potřebuju poradit nejaky fusák do korbičky sleeper...

Diky

adulik76
26. črc 2011
mmacko
26. črc 2011

@melpomene do nea das podla mna kludne 5-6 mesacne dieta, kedze sa naklapa, tak babo sa ti nebude zosuchovat ako pri kocikoch, kde sa da do pololahu, kosik je nahouby. Medzi akym sa este rozhodujes?

melpomene
26. črc 2011

@mmacko dikes...rozhodujem sa este medzi quinny buzz...ale nakoniec rozmyslam, ze pojdem asi do toho nea aj napriek tomu kosiku...pri starsom synovi mam golfac zapp a tam tiez ten kosik nie je extra velky a celkom v pohode fungujeme

mmacko
26. črc 2011

@melpomene ides kupit starsie neo? Daj si ked tak pozor na skladanie/rozkladanie, kamoska s tym mala problem a aj na brzdu. Ja ako moc nemusim tieto naklapacie, ale zas na ten prechod z vanicky do sportaka okolo pol roku su asi lepsie, kedze sa babo nesmyka, ale od roka podla mna nie moc pohodlne.....darmo, som rozmaznana concord fusionom, tam si moja este v 2 rokoch sedi ako kralovna na kresle 😉

wenluxima
26. črc 2011

@adulik76
Diky 🙂

melpomene
26. črc 2011

@mmacko ano starsie neo...chcem si ho osobne obzriet...aky problem mala pri skladani kamoska? zadrhaval nejak? no ja chcem pri druhom vyskusat prave takyto korytkovy kocik pretoze pri malom som s polohovacim do roviny moc nepochodila...od troch mesiacov nechcel fungovat vo vani a v sportaku ho smykalo...a uz aj ked bol starsi tak mi v nom neobsedel...a ako rocny uz behal a kocik som nosila s nami viac na vyvetranie 😅

mmacko
26. črc 2011

@melpomene aha, vsak vyskusaj. No mala problemy, ze ked ho chcela rozlozit, tak musela strasne heglat z podvozkom, tak ho zobrala do servisu a tam jej zistili aj blbu brzdu. Ona mala ale uz ten 2009 rocnik, ale opravili to. Vsak uvidis, ci ti bude vyhovovat, napr moja starsia je velmi kocikova.....keby som necakala druhe, tak tam sedi do 3 rokov v pohode 😉

melpomene
26. črc 2011

🙂 no ten co chcem kupit ja je 2008...tak uvidim...poskusam a rozhodnem sa...jeeej tak to mas super...aj kamosky co maju deti tak sa radi vozia len ten nas musi stale niekde utekat...ale ma to zas vyhodu...aspon nemame problem so spanim a doslova odpadava od unavy 🙂

simik99
27. črc 2011

Ahojte, chcela by som vas poprosit o radu. Mala som sportovy kocik Concord Fusion. Teraz som pre babo dokupila vanicku a vajco. Skusala som to nasadit na konstrukciu, len neviem, ci dobre. Vanicka sa nasadzuje iba na tych 2 adapteroch v strede naboku? Lebo po nasadeni nesedi pevne, ale kyve sa trochu. Je to takto normalne?
A vajicko sa mi nepodarilo nakliknut, akoby mu zavadzali na bokoch tie plastove nadstavce, kam sa pripevnuje strieska sportovej casti. Mozno by to aj slo silou, ale nechcem to pokazit. A potom zase neviem, ako by sa to vajicko odtial odoplo, neviem, ktorym gombikom. V navode som to nenasla.
Vie mi niekto poradit? Dakujem.

lucula73
27. črc 2011

@simik99 skus zdvihnúť tú konštrukciu čo je akože na nohy a amala by podoprieť tú vaničku,aby sa tak nehongala 😉
A mne vajíčko šlo nakliknúť,neviem..a vajíčko má hore na rúčke taký gombík,za ktorý sa naklikáva aj dáva dolu,skus ho stlačiť,či to nepomože...
možno ti napíše niektorá ako na to...ja si už moc nepamatám 😀

cutce
27. črc 2011

ahojky holky,

mohla bych prosim poprosit o radu? jaky zimni fusak mam koupit do sportovniho concordu aby neklouzal??? Prosim poradte jake mate zkusenosti? Moc dekuju

kiwi82
27. črc 2011

ahojte prosím, kde zozeniem novú striešku na concord fusion? chcem vymenit tú s tým igelitom. a este prosim neviete, kde sa dá zohnat krytka na zadné koliesko a aj ten dzindzik z predného kolieska, ktorým sa aretuje? velmi pekne dakujem.

simik99
27. črc 2011

@lucula73 dakujem. Vanicku som skusala podopriet tym na nohy a uz sa nehybe. S autosedackou to este musim skusit 🙂

strapadielko
27. črc 2011

@simik99
ved tie nadstavce na striesku sportovej casti daj prec, potom tam vajicko nakliknes uplne v pohode

lucula73
27. črc 2011

@simik99 ano,skús tie nadstavce dať bokom,ak nie celkom preč,malo by to ísť...akože ti nejde nakliknúť,či? 🙂

lucula73
27. črc 2011

@kiwi82 krytku a dzindzik sa skús spýtať v autorizovanom servise,alebo AGS sport,oni sú aj dovozca,inde to nezoženieš 🙂
A striešku .....neviem presný link,ale na mimibazare,českom určite a asi aj slovenskom šijú dáke baby striešky na concord....@renisco by ti mohla napísať,ak sa tu objaví 🙂

simik99
28. črc 2011

@strapadielko @lucula73 tie nadstavce su tam, podla mna, napevno. Este sa s tym skusim pohrat, mozno sa budu dat trochu posunut aspon.

lucula73
28. črc 2011

@simik99 ale tá strieška sa dá úplne zložiť k opierke,čiže tie nadstavce musia byť pohyblivé..nemám už vajco doma,by som to kukla,ale mali sme to asi tri razy na konštrukcii a šlo to 😕 🙂

strapadielko
28. črc 2011

@simik99
no my sme mali Concord 2010 a neboli napevno, dali sa dat dole, resp. ked sme kupili, bola tam vanicka hlboka a tam neboli, az ked som vytiahla sportak, boli v tom sacku, len sa na konstrukciu nasadili
ani ja ho uz nemam, ale urcite isli dole

lucula73
28. črc 2011

@simik99
@strapadielko no ja som bola teraz pozrieť,ja mám tiež 2010,ale mne to dolu nejde veru,neviem...ale idú sklopiť úplne ku rúčke,nemali by zavadzať...však nám to sedelo,už fakt neviem...

strapadielko
28. črc 2011

zvlastne....my ked sme davali sportovu verziu, tak sme chvilku s muzom maturovali nad tym, ako tam preboha dame striesku, az potom som vitazoslavne objavila tie nadstavce v sacku
myslim take tie plastove one, do ktorych sa zasuva strieska, to sa proste od tej konstrukcie dalo oddelit

lucula73
28. črc 2011

@strapadielko a ako sa to dáva dolu?možno som na to neprišla..ide to ťahko dolu?kurník,ešte to pozriem,nedá mi to pokoj 😀

strapadielko
28. črc 2011

@lucula73
no to prave si uz velmi nepamatam, my uz ten kocik nemame, ale proste sa to da oddelit od konstrukcie
som sa na to aj muza teraz pytala, ze ano, urcite sa to da dat dole

lucula73
28. črc 2011

@strapadielko a prečo si ho predala?kukám že nemáte ani pol roka 😉

strapadielko
28. črc 2011

@lucula73
lebo v nasom panelaku je tak maly vytah, ze sa tam proste nevtrepal aj so mnou, hlavne ked bol sklopeny (kedze drobcek sa vo vanicke uz v 4m jedoval, lebo je strasne zvedavy a chce pozerat)
kupila som trojkolesovy lahky kocik, ktory ked dam do toho nestastneho vytahu nasikmo, tak sa tam vojdem aj ja:D