Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
24. srp 2011

@lucula73 hej, brio je uzucke a ma siroku konstrukciu, vyzera to divne. Ale je super odpruzene.
Maclareny sa mi nepacia, neviem...

brisilda
24. srp 2011

@lucula73 no ani by som nepovedala ze je ovela uzsi premeriavala som ho s concordom a brio iba tak posobi nakolko sa chrbtova oplierka zuzuje hore ako je hlavka inak rozdiel cca 2-3 cm ale po zlozeni mam napriklad viac miesta v aute + kolesa sa daju dat vsetke dole, otaca sa sedacka, velky nak. kosik dam donho vsetko bez toho ab ysom sa ohla iba to tam hodim 😀 a milujme to odpruzenie a hojdanie maleho v kociku 🙂 ovladanie je to iste ako na concorde 😉 no kazdy kocik ma svoje muchy 😔 skoda, ze tento kocik nema stupienok a nejazdi na benzim ako babeta 😀 concord je zase idel pre velke deti no pristup k nak. kosiku nic moc ked dieta spi

blondi2
25. srp 2011

@lucula73 ahoj, nie si teda moc spokojna s BJCM, ked chces maclaren golfky? ci len chces vyskusat nieco ine? ja uz nejaky cast riesim golfky, ale neviem sa rozhodnut, do vyberu patri aj BJCM.

@mmacko ten neo si si teda objednala? dodaju ti ho do BA? kolko vyjde v eurach? inak paradna cena je to. celu noc som nad neom rozmyslala. maly bude mat zachvilu 8mesiacov, uz som si aj zvykla ze na neho nevidim, ale pri druhom by sa mi hodil. lenze to planujeme az tak o 2 roky. Ale zase kebyze si ho kupim, vyskusam, ked bude dobry necham si a ked nie, tak lahko predam, no nie? 🙂 no ja fakt neviem...

blondi2
25. srp 2011

lenze ked kupim neo, potom uz si nemozem kupit golfky. s mm sme sa tak dohodli.

lucula73
25. srp 2011

@blondi2 to som len napísala,že som chcela vyskúšať,ale reálne to nehrozí 😉
bjcm je fajn kočík,vcelku som spokojná,ale jeden musím predať a keďže moj malý je riadny maco a na zimu s fusakom nám bude asi lepší fusion...tak bjcm idem predať 🙂

mmacko
25. srp 2011

@blondi2 hej, neo som objednala, malo by prist buduci tyzden na predajnu v BA, tak super. Ked som pozerala v bazaroch starsie, tak pod 200 ani nenajdes neo, jedine to jedno oranzove, co tu bol link, ale to by som uz potom tazko predala, toto o rok predam mozno aj bez straty kedze podvozok nebudem pouzivat.
A ake golfky pozeras? ja som si kupila teraz len take zalozne za 100 eur chicco liteway a je super, na golfky sa lahucko ovlada, ide do lahu a v cene bol aj super fusakonanoznik.

renisco
25. srp 2011

@lucula73 a příští jaro co? to už budeš bez kočárku,když bjcm prodáš?

lucula73
25. srp 2011

@mmacko ozaj,dnes som si všimla,že na tej neoprenovej streche mám také čiarky,ako keby vyťahané,ale nie je to vyťahané,len to vidno,....žeby tým praním...?som to predtým nemala 😠

@renisco no u nás jar skončí v apríli a drobec bude chodiť hádam aj pešo 😀

renisco
25. srp 2011

@lucula73 ho necháš chudáčka chodit jen po svých? teda matko 😀 😀 😀 😀

tadotami
25. srp 2011

baby viete mi poradit?kde sa daju kupit predne-tie otacave kolesa na concord fusion?nikde som to nenasla.dakujem za kazdu odpoved.

lucula73
25. srp 2011

@tadotami skús u dovozcu...AGS sport..... 😉

blondi2
25. srp 2011

@lucula73 aj ja mam take, ako keby vytahane, ciarky na strieske a to som ju este neprala 😒

blondi2
25. srp 2011

@mmacko no zaujali ma golfky inglesina avio, tie su ale dost drahe, na 2. mieste maclaren a baby jogger city mini, co ma lucula, a na tretom chicco liteway. no ale ked kupim neo, tak golfky uz nie. kebyze maju neo aj v ciernom za tu cenu, tak nevaham. som zatazena na cierne kociky. inak to nevadi, ze jeden diel na strieske je taky priesvitny? nebude cez to drobcom svietit slnko?

lucula73
25. srp 2011

@blondi2 fakt?možno som už mala,ale neverím,že by som si to nevšimla...fakt neviem,lebo som prala ina na 3Oke

lucula73
25. srp 2011

@blondi2 a prečo chceš neo?však ak máš fusion,tak ti stačia golfky... 😕

blondi2
25. srp 2011

mam fusion, ale ten nie je otocny po aj proti smeru jazdy. teraz by som to uz sice vyuzila iba trochu, lebo uz som si horko tazko zvykla, ze na maleho nevidim, ale planujeme aj druhe, tak potom to vyuzijem tiez. no ale neviem, stale vaham...
@lucula73

lucula73
25. srp 2011

@blondi2 chápem,chápem 😀

mmacko
26. srp 2011

@blondi2 no za tu cenu maju len kolekciu Neo 2008 a uz len 2 farby (v tej kolekcii ani cierna nebola). Myslim, ze cez tu striesku nebude svietit slnko, kamoska mala 2 krat fusion 2008 a v pohode.
Ta inglesina moze byt, ale mne to pride ako sportak nie ako golfky a maclareny si ludia velmi chvalia, len mne nejak vadia take malinke kolieska. A obe su dost drahe. Este pozri golfky cybex, aj tie nevyzeraju zle. Ja som s tym chiccom spokojna, pomer kvalita:cena je super. Vsak uvidis, co nakoniec kupis 😉

mmacko
26. srp 2011

Babizne, akurat mi pisala jedna mamicka, ze mala Neo na podvozku fusion a nebola moc spokojna, ze jej to neslo do vsetkych 3 poloh dat. Tak som zvedava, ako to bude mne sediet...budem Vas pokusny kralik, vsetko Vam tu popisem a keby to bolo nic moc, este ze som si objednala to nove Neo, nie len sedacku alebo na nejakom uz znicenom podvozku, ked tak budem od polroka do roka pouzivat cele neo aj s podvozkom. Dam Vam vediet 😉

lucula73
26. srp 2011

@mmacko no tiež som zvedavá aj keď mňa sa to už nebude týkať 😉
A k tomu cybexu..mne príde strašne malý ten kočík....minule som v ňom videla ročné dievčatko a bol mu akurát....a tá sedačka má tuším len 30cm....tak aj preto som ho vtedy vylučila zo zoznamu 😝
A tie maclareny...ja keby tak kúpim techno xt,alebo xlr....tie majú vačšie kolieska o niečo..a vraj v pohode zvládnu aj mestský sneh.....ale neviem,nemám vyskúšané a ani asi nebudem mať 😒

mmacko
26. srp 2011

@lucula73 no aj ja som zvedava 😉
No kamoska ma cybex a rovnako staru dcerku ako ja a ze v pohode sa tam aj vyspi, tak neviem, ja som ho osobne nejak blizsie nepozerala. Alebo ma este napadli Pliko mini z tych lacnejsich malych golfacov, to si nepozerala?
Tie maclareny si ludia velmi pochvaluju, tym urcite nic nepokazis, len su velmi drahe.

blondi2
26. srp 2011

na concorde neo ma laka hlavne ta otocna sedacka. kebyze to maju nejake golface, tak ich hned beriem. ale viem len o bugaboo a tie uz sa fakt velmi drahe.

mmacko
26. srp 2011

A inak, dnes som videla tak poniceny fusion, ze ma az srdce zabolelo, ako sa niekto moze tak "nestarat" o svoj kocik...to ma len presvedcilo, ze pouzivane kociky kupovat len s osobnym videnim.

mmacko
26. srp 2011

@blondi2 pozri este peg perego pliko easy drive, ten ma tiez otocne a aj klasicke pliko switch (to easy drive ma spojenu rucku ale sklada sa ako golfac), len teraz su drahe, na konci roka budu v akciach. A aj nejaky bebeconfort ma golfky s otocnou sedackou. To neo ja by som inak nekupila, ale ta cena a moznost nakliknut na fusion ....ja som skor na nove kociky, aj ked viem, ze ludia vedia kupit pouzivane v super stave za super ceny

adrianmama
26. srp 2011

@mmacko ale ved tusim niekto uz spominal, ze sa neda dat neo na podvozku fusiona do uplneho sedu, ak by len toto bola ta vada, tak by mi to moc nevadilo...takze pockam na referencie od teba.. 😉
btw. nevies,prosim, zistit, kolko maju este volnych neo kocikov, odkial kupujes aj ty? 🙂 zeby som zacala setrit?

mmacko
26. srp 2011

@adrianmama no mne predavacky tvrdili kedysi, ze to nejde, ale co tu bol link od renisca, jedna to pouzivala na slalom aj fusion podvozok a presne opisovala, ze na fusion to sedi vo vsetkych polohach a na jane len v 2, tak som zvedava, ale som rada, ze som zobrala to nove, ked tak vyuzijem cele neo toho polroka aj s podvozkom, to uz bude jar, tak sneh nehrozi 😉
No skus tam napisat, je to stranka babiez.cz, kolko maju este volnych. Uz su len oranzove a ta bezova.

renisco
26. srp 2011

@mmacko špatně sis to přečetla - na fusion (a i na JANE) to jde nacvaknout jen jedním směrem (protisměr - koukání na prcka) a jde to jen do dvou poloh - (jinak jsou 3 polohy) leh a pololeh. nejde to do sedu.

mmacko
26. srp 2011

@renisco praveze v tom jednom inzerate bolo pisane, ze na jane to ide do 2 poloh a do jedneho smeru a na fusion do 3 poloh a do oboch smerov. No mne ide o to, aby som na malu videla a tie polohy uvidim...v najhorsom ako som pisala, budem toho polroka pouzivat cele Neo aj s podvozkom 😉

adrianmama
26. srp 2011

@mmacko myslim, ze uz tuto dilemu riesit nemusis, ved mas uz objednaneho nea za dobru cenu...") a aj keby si ho pouzivala pol roka v lete, neznici sa tak, akoby mal byt pouzivany na zimu.My sa narodime v decembri, a predpokladam ze uz v maji, podla toho ako som po pol roku uz menila u maleho hlboky za sportak, ale stupel na mna videl, tak by som korbicku potrebovala uz na leto...a take male mimi este nepotrebuje sediet v uplnom 90 stupnovom sede, tak pockam co napises ty....pripadne mam este pol roka cas nasetrit na dakeho staronoveho do 200..;) jemine, ved ked zacnem chodit do rob oty my uz bude aj taketo vekslovanie s kocikmi chybat....;) si budem musiet vymysliet inu maniu

mmacko
26. srp 2011

@adrianmama presne ako pises, ja som malu dala do sportaku v cca 5 mesiacoch, ale to som mala taky, co som videla na nu a isiel do lahu. Teraz si myslim, ze v Scoute vanicke tiez nevydrzi viac ako 5 m, ale to bude dobre toto korytko vo februari aj s fusakom, ze tam bude dobre kryta.
A o manii.....ani mi nehovor, mne to tiez bude chybat, v podstate tymto neom som ja uz skoncila, ale este mam segru a 2 kamosky, ktore cakaju/planuju, takze sa aspon na nich vysantim 😀