Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

mmacko
21. kvě 2012

@eiminka nemas za co, ako foto je desna, videla som ho nazivo a nazivo fajn. Pripadne, kamoska planuje po lete (zistim, ci nie aj skor) predat PP easy drive cervene, teraz nema ani rok este, ma nove zadne kolieska...

tilly
21. kvě 2012

@renisco toto je telepatia, akurat dnes som skusala kamoskin lunamix a opierka na nohy je dost dlha, ale chrbtova opierka nie... a je dost vrdy... ale sirokyyy, je tam kopec miesta pre dieta...

renisco
21. kvě 2012

@tilly zádová opěrka mi nevadí, byl by spíše v autě a využitý na občasné přesuny jako nouzovka. holky psaly, že odpružení je ok na to, že je to golfáč...

tilly
21. kvě 2012

@renisco nemusi byt zly, ja som do neho dnes adama posadila a celkom fajn v tom bol... len u nas sa nikde nepredava... 😝

renisco
21. kvě 2012

@tilly u nás se pouze doprodává ta barevná kolekce 4 kolová s šedým podvozkem a kolama a pak jsou trojkolky. ale stříbrný podvozek s černými koly v černé barvě je u nás jen jeden bazarový... prej jeho výroba skončila a vycházejí s novou kolekcí. ta ale nemá polohovatelnou rukojeť (což je můj požadavek číslo 1) a má teleskopickou, kterou nechci.

mmacko
21. kvě 2012

@renisco daj foto, co je to zac.
A co hovorite na nunu? Teraz je to velmi popularne, kamoska si ho chce objednat, tak som na nu sama zvedava....nepacia sa mi tie kolieska a zipsove polohovanie, ale zas ze ma nosnost aj 100 kil....

renisco
21. kvě 2012

@mmacko nuna má nosnost 18kg

renisco
21. kvě 2012
mmacko
21. kvě 2012

@renisco fiha, vyzera dobre tento tvoj kocik.
No v navode je jasne, ze nejake obmedzenie, ale minule predvadzali v TV nunu a hovorili, ze je testovana nosnost na vyse 100 kg , takze to by odviezla aj mna 😀

tanija133
21. kvě 2012

@mmacko Nuna je teraz velmi trendy, ale nechcela by som ju , v inej teme baby , 😉 co ju mali hovrolili o nej , ze straaaaasne hrkoce, viac ako Quinny Zapp....

tanija133
21. kvě 2012

@eiminka Inglesina Avio.... je mozno typ golfiek pre teba.... 😉 Alebo Per perego Si, len ten ma golfove palivce a nie spojenu...

mmacko
22. kvě 2012

@tanija133 hej, hrkoce? ved uvidime. A mas pravdu, inglesina splna tiez poziadavky ako PP easy drive, ale tiez je draha a co som ju videla, tak mi tiez prisla dost ako hrkalka.
Ty si ako spokojna?

eiminka
22. kvě 2012

@tanija133 na tu uz jsem koukala a bohuzel mi trosku vadi ta cena :( potrebovala bych tak strop 5tis... koupila bych i jety, ale to jsem nikde nenarazila...

jinak muzu dat info k nune - ja jsem ji mela a prodala. ale asi jen z toho duvodu, ze ma miniaturni kosik. mam dve princezny a tahame hafo veci na hriste... do toho treba obcas nakup, to se nedalo...
ale jinak je to designove muj nej kocarek a nemohla jsem si na nic stezovat. podle me nehrka - je to golfac, ten nepojede plynule... spis se tak prijemne vlni. male se v nem vzdycky krasne spalo... opravdu jedinou vec, kterou vytknu je ten pidi kosik a pak to, ze se mi asi 2x prevrhnul jako za rukojeti. dala jsem an ni tezkou tasku a nejak to neustal... no, kdyby byl vetsi kosik...
uveze fakt hodne a neni to na ni znat - starsi dcera ma necele tri roky a je pomerne vetsi, neco kolem 16kg a uplne v pohode jsem ji tam vezla, kdyz mela chut a "vyhodila" malou 🙂

fakt, se mnou je to hruza, protoze kdyz porovnam tech 14 kocaru nebo kolik uz jich bylo, tak asi hlasuju pro concord a pak nunu...

mmacko
22. kvě 2012

@eiminka super, dam recenzie na nunu tej kamoske. Ona ma tiez 4 rocnu a rocneho a aj starsia sa sem tam chce este odviest, preto to chce kupit. A u nas tiez moja starsia obcas vyhodi z kocika malu, ale fusion to zvlada lavou zadnou 😉
Ake kociky si mala? Pripadne mi napis IP, som zvedava, kocikomaniacka, ja som mala len 7 a stale vymyslam, ale zatial som nenadabila na lepsi ako je fusion 😀

tanija133
22. kvě 2012

@mmacko Tak som citala...Ale je pravda ze teraz leti, dobre vyzera...len zasa nema madlo..a na mojho macka mi pridada plytke sedenie....
celkom som spokojna, zvykam si, ale vidim to tak,ze to bude len kocik na leto...potom pojde prec...lebo ako maly kocik sa mi nezmesti normalne do auta , iba nasikmo..a je dost dlhy....tak si necham Bee ako maly kocik a ako velky kocik, nie je az tak priestranny ako Fusion ,na zimu...tak po lete pojde urite fuc...nemozem mat predsa 3 kociky...a ani nechcem... 😉

tanija133
22. kvě 2012

@eiminka ano je to tak, ze tie pekne kociky a kvalitne su vacsinou drahe....Ja som zasa spokojna aj s Bee+ ale ten je uz hrozne drahy, no ja som crazy, ked ide o kocik, ani cena ma nezaujima... 😉 a Fusion je NAJ...aj pre mna....nejake 4 velke sportaky som uz tiez vyskusala.... 😉

eiminka
22. kvě 2012

@tanija133 co se madla tyce - ja jsem si kocarek vylepsila od pani na mimibazaru - nechala jsem su usit madlo a pak jeste takovou ledvinku na rukojet a jeste jednu kapsu na kosik...

ach jo, jsem fakt trubka, ze jsem ji prodala... :(

eiminka
22. kvě 2012

@mmackofusion je proste nej... pisla jsem ti PP 🙂

tilly
22. kvě 2012

babyyyyyyyy aky je rozdiel medzi fusion 2009 a 2010? ten 2010 ma uz preklopitelnu striesku??? a 2009 nie?

diiiik

@lucula73 ten tvoj je este volny? 😅

lucula73
22. kvě 2012

@tilly striešky sú rovnaké....ak nezapneš také dva pásy,čo sú prevlečené cez strechu,tak sa dá sklopiť strecha aj na 2009 aj 2010 😉

renisco
22. kvě 2012

@tilly od roku 2009 jsou už s neoprenovou.

tilly
23. kvě 2012

@lucula73
@renisco dik... nejak sa neviem rozhodnut...

renisco
23. kvě 2012

@tilly mezi jinými kočárky nebo kolekcí?

tilly
23. kvě 2012

@renisco hej, medzi lunou a fusionom, ale uz som sa rozhodla pre fusion 😀

renisco
23. kvě 2012

@tilly v tomto případě bych taky volila fusion

mmacko
24. kvě 2012

@renisco
@tilly
@lucula73
@tanija133 baby, co myslite, co vybrat: fusion 2009 novy alebo jane nomad 2012? Segra sa rozhoduje, ceny fusion 324 a nomad cca 400.
Fusion nevyhoda strecha a potah, nomad nevyhoda dvojite kolieska, kratsia chrbatikova opierka a mensi kosik...co myslite?

tilly
24. kvě 2012

@mmacko ja ti neporadim 😅 fusion bude doma az zajtra a nomad... neviem, mne sa moc nepaci, to, ze je mensi sestre este nemusi vadit, ved neskor vymeni 😀 v podstate odporucam, najprv nomad a po pol roku fusion 😀

tilly
24. kvě 2012

@renisco uz je na ceste, zajtra by tu mal byt, tesiiiim 😀

meganik
24. kvě 2012

ahojte, chcela by som sa opytat, ci neviete odporucit aku tasku (na odlozenie veciciek pre babatko a pod.) mam kupit na kocik concord fusion? ktora Vam tam v pohode zapasovala? tu original concord som si k travel setu nekupila, prislo mi to zbytocne drahe 😝

lucula73
24. kvě 2012

@mmacko ani mne sa nomad nepáči...hlavne tie kolieska 😉 .a myslím že fusion 2009 má opierku dlhú tak isto ako aj novšie......to do 2008 boli kratšie,či nie? 🙂