Velikost lůžka a vlastnosti kočárku Concord Fusion?

eva.m
2. črc 2008

Ahoj holky,

má některá z Vás zkušenost s kočárky Concord (podvozek Fusion) ... velikost lůžka, jízdní vlastnosti, atd.???

Díky

misuna007
25. lis 2012

Ahoj holky, prosím vás, ty kolečka na té fotce u adel22 jsou nafukovací? nebo jsou taky jen plastová, a kde se dá sehnat s těmi nafukovacími? moc se mi tento kočárek líbí a čtu na něj docela dobré recenze, ale potřebovala bych s nafukovacími kolečky :-/ díky moc

mmacko
26. lis 2012

@misuna007 myslim, ze fusion s nafukovackami sa neda kupit, len dokupit nafuvacky, bud ten original pneumatic set, ten stoji okolo 80 e, alebo u nas v Prievidzi jeden obchod predava tiez nafukovacky za 50 e.

misuna007
26. lis 2012

@mmacko to je skoda ☹ ten na te fotce vypada jak s nafukovackama, tak uvidime, snad budou stacit ty zadni, ale asi do nej pujdu, prosla uz jsem tolik kocarku ze se mi to vsechno mota, ale tenhle je nejvetsi vitez 🙂

zuziatko
27. lis 2012

@mmacko @renisco vy sa vyznáte v kočíkoch. Mám rezervé neo v brendone. Je to Sahara 2011. Ale za super cenu je aj 2012. Tak zvažujem. Neviete aký je medzi nimi rozdiel ?? Aké sú tam kolieska ?? Nafukovacie ?? A či sa dá zložiť spolu sedačka s konštrukciou ??

strihalka
27. lis 2012

@zuziatko sportak se da slozit komplet aj s konstrukci..
nafukovaci koelsa myslim ze nema a ni jeden rok.Rodzdil je ve vanicke proton vanicka je 100% vetsi nez ta nova...takze ja jsem za 2011

zuziatko
27. lis 2012

@strihalka dakujem. a ty mas aky kocik ??

strihalka
27. lis 2012

@zuziatko ja jsme mala neo aj s bezdou dole, aj na rukojeti, ptej se🙂

zuziatko
27. lis 2012

@strihalka aha. a ten 2011 ma kde brzdu ?? bola si s nim spokojna ??

mmacko
27. lis 2012

@zuziatko rozdiel medzi 2011 a 2012 neo je podla mna len v dizajne kolies, ale hlavne vo velkosti kosika, 2011 ma este maly, 2012 ma perfis velky kosik. Da sa zlozit so sedackou v oboch smeroch. Myslim, ze od 2010 maju vsetky brzdu na rucke, ja som mala tiez a je to super vec.
Neo je podla mna super kocik, jedina vec, ktora ti na nom moze vadit je korytkove sedenie/lezania, ale co je plus, daju sa nohy polohovat, inak fakt skvely kocik. Ak nie je velky rozdiel v cene, tak kup sportak 2012, ale vanicku si urcite kup proton, uplne staci aj na bazariku, ale aj nove sa este myslim predavaju. Ta sleeper je hrozne malinka, tu urcite neodporucam.

marketkapraha
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuziatko
27. lis 2012

@mmacko dakujem. podla fotiek vyzerá, že košíky majú rovnaké. už tie nové veľké. 2010 mali ten maličký.

Na porovnanie obrázok :
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3456...

http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/3787...

Ci sa mýlim ??

mmacko
27. lis 2012

@zuziatko hej, ale maju mylne fotky, 2011 tu saharu pozerala aj kamoska, ta ma isto ten maly kosik

zuziatko
27. lis 2012

@mmacko v predeti my vravela predavacka ze kosik je uz velky. tak som volala do brendonu, tak zajtra to budem vediet presne. ale tiez vravela, ze 2011ky by uz mali mat velky kosik.

mmacko
28. lis 2012

@zuziatko maju myslim vacsi ako 2009 a 2010, ale ten mega velky, co je najpraktickejsi ma az 2012. Kamoska bola presne tu saharu v brendone pozerat a mal ten mensi kosik

zuziatko
28. lis 2012

@mmacko tak mne kocik rozlozili a pozerali v brendone a ze je tam velky kosik. tak ja uz neviem 😕 😕 😕 . uvidime.

zuziatko
28. lis 2012

@zuziatko no a podla tohto inzeratu tiez vyzera ze v 2011 je velky kosik. https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/f34x/con...

ci je este vacsi ??

zuziatko
28. lis 2012

@mmacko no a podla tohto inzeratu tiez vyzera ze v 2011 je velky kosik. https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/f34x/con...

ci je este vacsi ??

mmacko
28. lis 2012

@zuziatko taketo velke kosiky su od kolekcie 2012, tak neviem. Vsak vezmi teda tu saharu, ale si odloz mail alebo nieco, kde ti pisali, ze ma velky kosik, ak by nemal, tak reklamuj 😉

uzu17
29. lis 2012

Ahojte maminky, viem, ze to je tema pre concord, ale neviem nikde najst Jane a kociky su si dost pribuzne. Ja mam concord fusion a cakam druhe babatko a chcela by som si kupit vanicku od jane transporter. Neviete mi povedat, ci tie vanicky pasuju na concordy vsetky? A este by ma zaujimalo, ci mate skusenost so sirkou vanicky, mne sa zdaju na pohlad take uzucke. Ja som mala este proton a ta bola super siroka. Zmesti sa do tej od jane dietatko v pohode? Dakujem

mmacko
29. lis 2012

@uzu17 hehe, uz vidim otazku, Jane transporterj ani concord sleeper nekupuj, su totozne a velmi malicke. Kup concord proton, da sa urcite aj nova alebo z bazarika. V protonke ti vydrzi do polroka babo, v tych dvoch tak do 3 max 4 mesiacov, segra mala tu transporter a malinka az hroza.

mmacko
29. lis 2012
uzu17
29. lis 2012

@mmacko no toho som sa bala, teraz som uplne v .... 😒 Uz som mala na bazariku vybratu transporter a teraz neviem, co robit.. Ja som veeeelmi chcela nieco ruzove a protonky v podobnych farbach ani neboli, az teraz ta candy, ale to je dost vysoka cena za novu a to bude zrejme ta sleeper, ze? och joj..

mmacko
29. lis 2012

@uzu17 sleeper je malinkata, radsej ozelej farbu a kup pohodlnu protonku. Tak kup ciernu a das ruzovu podlozku tam, kamoska mala takuto a pekne sedela a ozivi ti to. Pripadne das este ruzovu hracku ,deku, tasku. Mozes si rovno kupit tasku aj podlozku rovnaku 😉

http://www.pinkie.cz/podlozka-do-kocarku-polstr...

sidonna
4. pro 2012

Ahojte baby, chcela som sa opýtať, či sa dá kočík concord fusion kúpiť ako hlboký kočík, alebo ho predávajú len ako športový a vaničku treba dokúpiť....? 🙂

lucula73
4. pro 2012

@mmacko ahoj,ešte ho máš?????? 😀 😀

@sidonna možeš kúpiť spolu aj osobitne 😉 ,skombinovať farby,typy vaničiek..... 🙂

sidonna
4. pro 2012

@lucula73 ďakujem 🙂 rozmýšľame medzi kúpou Concordu a Jane muum, ale keďže bývame na dedine, concord by bol asi tá lepšia alternatíva, Jane Muum mi príde taký mestský kočík....

mmacko
4. pro 2012

@sidonna ahoj, co sa tyka "terennosti" kocika, tak muum a fusion su to iste 😉. Viem posudit, ja mam fusion a kamoska muum 😉
Muum ma velku vanicku ak kupis 3 kombi, len sportak ma kratku strechu. Fusion ma od 2011 malu vanicku Sleeper, jedine kupit s vanickou proton (videla som este aj cely taky set, alebo to nakombinovat zvlast sportak a zvlast proton vanicku)

misuna007
8. pro 2012

@mmacko takže fusion to terénu ne e? mám ho vybraný a doma už koupenou korbičku proton :-/ bydlíme na vesnici, vadí to hodně ty kolečka?

renisco
8. pro 2012

@misuna007 no jo, ale některé vesnice jsou na tom 100x s terénností líp než město 😀 😀 😀
jako drncá, ale třeba nám to nějak nevadilo....

veronka
8. pro 2012

baby, tak som sa rozhodla, zostavame pri gessleine, a az bude niekedy druhe mimi, tak kupime concord wanderer allebo brio go a terenak bj city elite 😝