• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vhodný kočárek do města, doporučte

28. února 2014 
Mohla bych poprosit o doporuceni na lehoucky kocarek do mesta? Mame tezky kocar do lesa I coo peak air a nyni koukam po nejakem jen na nakupy a do mesta. Zadny teren - max chodniky. Premyslim o Jane muu,ale rada si necham poradit nejake dalsi moznosti, protoze na ten Jane jsou takove nic moc recenze:frowning2:
19. led 2014 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
...o Jane muum - nejak mi tam uteklo "m" :slight_smile:
19. led 2014 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cam cortina x3 tris evolution...super ovladatelnost, lehky
19. led 2014 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste jsem zapomnela napsat, ze uz jen sportovni kocarek. Korbicku uz nevyuzijeme. Ten cam je hezky, ale prave koukam, ze se prodava jen v kombinaci.
19. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mminky, prosím o radu. Hlavní podmínka je - lehký. Přece není na trhu jen ten Mumm :frowning2: pořád s ním váhám.
1. únor 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam na prodej trrojkolku x-lander, po dvou detech....levne 3000 kc, poslu foto,ozvi se,byla jsem spokojena,hodne jsem vyuzila podvozek a na tom na adapterech autosedacku,opravdu prakticke po obchodech...
24. únor 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzancha Doporučuji Vám Valco Snap 4, je velmi lehký a zároveň stabilní a bezpečný, dobře se ovládá, má polohovací opěrku zad a vyspí se v něm dobře i větší děti. Do města naprosto ideální, ale zvládne s klidem i mírný terén. Po složení zabere málo místa a lze ho pohodlně přenášet i jednou rukou.
28. únor 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek