• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Viklající se korbička na kočárku Jané, je to normální?

23. dubna 2013 
Před rokem jsem dceři pořídila zánovní sporťák Jané slalom pro, který byl ale kupovaný samostatně a né jako součást trojkombinace, je malilinko jiný než ty z trojkombinace ( Stylon 2009 ). Když jsme se rozhodli jít do druhého miminka, pořídila jsem si už jen korbu Jané ( tu velkou ), která jde sice do spor´táku nacvaknout, ale malinko se pohupuje zepředu dozadu. Je to u Janéček normální nebo to je tím, že spor´ták nebyl z trojkombinace a hrozí, že mi miminko vypadne ven ? Děkuju moc za info.
23. dub 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, je to normální, mají to všechna Janéčka,
23. dub 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulka86 Jojo, trošičku se kýve, ale nic zásadního, ani jeden syn mi z korbičky nevypadl :wink: Je to asi daň za to, že se to dá snadno vycvaknout a nasadit třeba autosečka. Máme starší model z roku 2008, tak třeba teď už dělají nekývací.
23. dub 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulka86 kočárek jsme koupili na vánoc použitý a první můj dotaz tady na koníku byl stejný :slight_smile: takže ano - nám se také kýve .. začnu s tím jezdit do měsíce, tak snad to bude ok :slight_smile:
23. dub 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@andy21
@mandragora10
@baraz holky moc vám děkuji, to mně uklidnilo, protože já jsem s tím sporťákem janéčkem byla strašně moc spokojená, přešly jsme s dcerou z nového leč těžkého takka do staršího janéčka a úplně jsem si pískaly radostí, jsem moc ráda, že ho užiji s druhým miminkem a neřeším, že je x let de mode. Jen jsem se bála jestli se vůbec dělá cvakat korbu do toho samostatného (zřejmě reversu), ale vidím, že jo. Tak mám radost, děkuju moc
23. dub 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já myslím, že to není "chyba", ale že to má naopak opodtatnění, třeba při překonávání překážek to tlumí nárazy :wink:
23. dub 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek