Viklající se korbička na kočárku Jané, je to normální?

andulka86
23. dub 2013

Před rokem jsem dceři pořídila zánovní sporťák Jané slalom pro, který byl ale kupovaný samostatně a né jako součást trojkombinace, je malilinko jiný než ty z trojkombinace ( Stylon 2009 ). Když jsme se rozhodli jít do druhého miminka, pořídila jsem si už jen korbu Jané ( tu velkou ), která jde sice do spor´táku nacvaknout, ale malinko se pohupuje zepředu dozadu. Je to u Janéček normální nebo to je tím, že spor´ták nebyl z trojkombinace a hrozí, že mi miminko vypadne ven ? Děkuju moc za info.

andy21
23. dub 2013

Ahoj, je to normální, mají to všechna Janéčka,

mandragora10
23. dub 2013

@andulka86 Jojo, trošičku se kýve, ale nic zásadního, ani jeden syn mi z korbičky nevypadl 😉 Je to asi daň za to, že se to dá snadno vycvaknout a nasadit třeba autosečka. Máme starší model z roku 2008, tak třeba teď už dělají nekývací.

baraz
23. dub 2013

@andulka86 kočárek jsme koupili na vánoc použitý a první můj dotaz tady na koníku byl stejný 🙂 takže ano - nám se také kýve .. začnu s tím jezdit do měsíce, tak snad to bude ok 🙂

andulka86
autor
23. dub 2013

@andy21
@mandragora10
@baraz holky moc vám děkuji, to mně uklidnilo, protože já jsem s tím sporťákem janéčkem byla strašně moc spokojená, přešly jsme s dcerou z nového leč těžkého takka do staršího janéčka a úplně jsem si pískaly radostí, jsem moc ráda, že ho užiji s druhým miminkem a neřeším, že je x let de mode. Jen jsem se bála jestli se vůbec dělá cvakat korbu do toho samostatného (zřejmě reversu), ale vidím, že jo. Tak mám radost, děkuju moc

andy21
23. dub 2013

Holky já myslím, že to není "chyba", ale že to má naopak opodtatnění, třeba při překonávání překážek to tlumí nárazy 😉