Vložná taška do kočárku, je to důležité?

uvagau
27. pro 2014

Ženy dotaz, vložná taška je to důležité nebo zbytečné? Bydlíme ve třetím patře bez výtahu, první měsíce asi zvládnu tahat korbu i s malou, ale to tak první měsíc dva. Tak přemýšlím jestli tohle je vhodný řešení...
Díky za rady a názory 🙂

petula_88
27. pro 2014

@uvagau taky jsem to dost resila a nakonec vyresila uplne jednoduse - malou nosim v naruci. Mela jsem pro to nekolik duvodu. Kocarky s vloznou taskou byvaji o dost tezsi a ja dost casto jezdim mhd, po eskalatoech a tak. Rikala jsem si, ze budu malou nosit v sundavaci korbicce. Korbicka sama o sobe neni moc tezka, ale pridej k tomu vahu ditete a jeste prebalovaci tasku, pripadne nakup. Rambo fakt nejsem a i kdyz mela dcera jen 2300g, byla jsem zpocena az na prdeli🙂 dala jsem si to asi dvakrat a od te doby jen v naruci

elib
27. pro 2014

To je presne dilema,ktere resim.My 4 patro bez vytahu.Nejprve jsem si myslela ze budu tahat mimco s korbickou a podvozek necham v kocarkarne ale ted nevim,nevim.Staci mi kdyz taham k nam nahoru tasky a nakupem 😀
Tak ted vaham nad vloznou taskou,poridila jsem si na noseni satek chtela bych miminko hodne nosit,i kvuli venceni psa,abych vzala oba najednou a nemusela litat nahoru a dolu.To tak uvidim co mi bude nejvic vyhovovat.

sal80
27. pro 2014

Já doporučuji šátek 🙂 Vložná taška se mi neosvědčila, raději jsem malou nosila na rukou ve fusaku 🙂

janapavlik
27. pro 2014

Mě se vložná taška dost osvědčila. Po zkušenostech s první dcerou, kdy jsem ji musela tahat na rukách do výtahu, až do kočárkárny a pak hlavně, když už jsem chtěla jít domů a ještě při procházce spala, jsem jí tím přendáváním do náruče vzbudila, tak to bylo naprd. Poučila jsem se, a pro druhé miminko jsem si vložnou tašku pořídila. Zaprvé, byla zateplená, takže mi sloužila místo fusaku a zadruhé, malá byla opravdu při procházkách dobrý spáč a já jsem ji jen i s taškou vzala a tašku položila doma na postel a ona pak doma hodně často ty procházky dospávala, to bylo super. Takže za mě - doporučuji 😉

uvagau
autor
27. pro 2014

Já mám taky šátek, ale jenom kvůli tomu přenosu se mi nechce vázat, navíc v zimě (termín mám na konci ledna)... To i kdybych se měla v každým patře na dvě minuty zastavit tak to bude rychlejší než se svléknout uvázat malou, pobrat všechno okolo a jít, navíc než si budu s šátkem jistá natolik, abych s ním šla ven 🙂
S tou korbičkou je mi to jasný, že to dám tak první dva max tři měsíce, proto právě řeším 😉