Vrže nám kočík ABC Design Viber 4 2018

ah1234
30. srp 2018

Ahojte, kupili sme novy kocik, ktory nam vyrobili v july, ale do vcera bol na predajni. Je to ABC Design Viber 4 2018. Hned po opusteni predajne nam zacali vzgat kolieska, pani premazala, vsetko ok. Dnes sme ho oskusali u nas pod barakom a cela ta hlinikova konstrukcia nam vrze. V metre nam vrzgal a to len stal, proste tie pohyby metra nim jemnunko hybali zo strany na stranu a napriek enormnemu hluku sme to vsetci poculi. Nie je to nic uplne priserne, ale nepride mi, ze toto by mal uplne novy kocik robit. Po 1-2 roku mozno, ale nie po prvej skusobnej jazde, este bez babatka. Mam mesiac a pol do porodu a rada by som ho reklamovala, ale som z toho dost znechutena a rozmyslam nad inou znackou. Zaruka nam plati od vcera. Co myslite, je to na vratenie penazi, alebo je to bezne, ze kociky od zaciatku takto dost vrzu? Na reklamaciu maju 30 dni a mne hrozi predcasny porod, tak by som.ten kocik mala radsej doma skor jak niekedy v oktobri.

mimuu
30. srp 2018

@ah1234 my mame Viper z roku 2016 kupovaný v roce 2017 nový a nemám pocit že by Vrzal🤷

1lenuska1
30. srp 2018

Mame presne ten zmineny - 2018 a je fakt, ze obcas zavrze. Ale urcite nemuzu rict, ze vrze porad, nebo ze je to nejak extra obtezujici. Jezdime s nim opravdu intenzivne od dubna... Uz jsme reklamovali, ale brzdu.

sinysov
30. srp 2018

Určitě reklamovat... Nenechat se odbýt 🙅