• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Výhody a nevýhody kočíku Casualplay S4

30. listopadu 2015 
zdravím všetky :slight_smile: práve máme dilemu ohľadne kúpy kočíku (čakáme prvé dieťatko), chceli by sme niečo s veľkými nafukovacími kolieskami, vhodné aj do lesa a prechádzky a túry a najskôr sa nám pozdával kočík Casualplay S4, ale je naňho veľa negatívnych ohlasov (hlavne na českých stránkach), hlavne že sa rýchlo rozhegajú predné kolieska a že strieška je na šporťáku nízka.....vie sa niekto vyjadriť ? prípadne poraďte prosím niečo podobné (aj cenovo) ďakujeeeeem :slight_smile:
13. led 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj samuelisko,

já jsem měla casualplay S4 a byl to pro mě ten NEJ kočárek. Předtím jsem měla maritu, ale okolo 6 měsíce šla do sporťáku a to jsem si pořídila casual. Když jsem čekala druhou dceru, dokoupila jsem si i korbu.

Takže moje poznatky:
korba
- oproti jiným kočárkům je poměrně úzká a není až tak veliká
- nedá se polohovat
- ale mladší dcera tam krásně spala

sporťák
- naprosto bez chybičky - mladší dcera do něho putovala již v 5 měsících - tím že se dá krásně polohovat a připoutat, tak mi tam krásně držela
- ta vložka do kočárku se dá v pohodě vyprat a rychle to uschne
- super se v tom jezdí jak ve městě, tak i po lesních cestách
- do košíku se vlezlo celkem hodně
- stříška nízká nebyla ani pro starší dceru, která občas vystrnadila tu mladší a ta měřila ve dvou letech už metr.
- na sezení je tam dost místa, vlezly se mi tam vedle sebe obě dcery - (1rok a 3), ale obě jsou hooodně chudé.

Ze celou dobu používaní se mi snic nepokazilo, kočár fungoval skvěle. Kdyby mi spadla cihla na hlavu a já chtěla třetí dítě :grinning: , jdu zase do casualu.

Jo a kupovala jsem ho v PL - vyšel tam skoro o polovinu levněji
13. led 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moje pro: designově nádherný kočárek, sporťák se dá složit celý, odnímatelná hrazdička, brzda na rukojeti, aretace předních kol - lehce se s ním manipuluje, velký koš...

Moje proti: vajíčko i konstrukce je těžká - při každodenním ukládáním do kufru auta je to záhul, opěrka se nedá polohovat do "pravého úhlu" - malá "pololeží", pokud je sporťák sklopen na spaní, nedostanu se do košíku...

Používáme přes 9 měsíců a bez jediného problému :slight_smile:
13. led 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame Casualplay S4 a ano, strieska na sportiaku JE nizka... mame teraz 10 mesiacov, cize je to este stale OK, ale urcite nie do 3 rokov :wink: a ako pise kaculetka - operadlo sa neda dat do praveho uhlu, co mojmu malemu obcas prekaza.. chcel by lepsie vidiet. Teraz je tam v polo-lahu... Ked lezi, do kosiku sa dostanem, no nie velmi dobre... Ale celkovo som spokojna, manipuluje sa s nim super a mne akurat "pasuje do ruky"... Kociar treba osahat, vyskusat... nie kazdemu vyhovuje :wink:
13. led 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda meli jen casual S4 sportak ale byla jsem s nim moc spokojena nej kocar jaky jsem mela a ze jich bylo :slight_smile: zadne vyhrady k nemu nemam :wink:
13. led 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ďakujem pekne dievčatá :slight_smile: dnes som pri nákupoch "odchytila" dve mamičky s Casualplay - jedna si ho nevedela vynachváliť a druhej vadilo že sa nedá šporťák otočiť aby dieťa videlo na mamu...čo Vy na to ?? podľa mňa to závisí od každého dieťaťa ...pekný večer Vám !!
14. led 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samueliska Co se týče otočení proti směru jízdy tak náš kočárek mame ( bodlera 3) jde po i proti smeru ale malé se to nelibilo koukat na mě! :slight_smile: chtěla videt dopredu a mít přehled co se kde deje , tak jsem ho otočili ve smeru a byl klid a pohoda...tudiz by to u me nebylo problém :slight_smile:
14. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samueliska máme verzi reverse,u které se dá sporťák otočit proti směru jízdy. sporťák je strašně úzký (na délku docela dobrý), sotva se mi do něj vejde 8,5 měsíční dítě v zimním oblečení i s fusakem. je pravda,že je konstrukce těžší, mám co dělat,abych ji dala do kufru u auta.
kdo s kočárem jezdí jen občas (babičky),tak nadává, že se mu s kočárem blbě najíždí třeba na chodníky. je to jen o zvyku :slight_smile:
14. led 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
áno viem že reverse je o trochu užší, takže asi najskôr skončíme u "1-smerky", aj tak by som nechcela aby malé kukalo len na mňa....a vie sa mi niekto vyjadriť k zelenkavej farbe OLIVE (či nie je veľmi krikľavá)
14. led 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samueliska máme barvu olive, křiklavá není, vypadá moc pěkně. má jedno ale: trošku mucholapka :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak je před bouřkou,dusno, kočár byl hned obsypaný mouchama a jinou havětí.
14. led 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samueliska My máme kolekciu 2009 a farbu olive,, no je iná ako novšie kolekcie, každopádne je mooooc pekná. A musím i priznať, že novšie kolekcie sú ešte krajšie ako ta naša :sweat_smile: Je to občas mucholapka, no nič strašného :wink:
14. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samueliska máme casualplay S4, velká spokojenost, ale volila bych nyní reverse, chybělo mi to, když nebyla malá otočená ke mně, hlavně když byla malinká, ve sporťáku už byla v 5 měsících a v té době bych to hodně ocenila, i když je pravda, že ve stříšce je okénko, tak ji vidím, ale stejně - není to ono. Nyní je malé 21 měsíců a zas bych brala, kdyby byla otočená ke mně, protože si hodně povídáme. Takže za mně - určitě bych ubrala pár cm do šířky, aby na mě viděla - teď tam mám fusak z berana, je fakt řádný a vejde se mi tam malá pěkně, bohužel je tam teda už minimálně, raději už chodí po svých.
14. led 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mayem
@lilliaan
@janicka1984 holky jakej pouzivate fusak na zimu mne prijde ze vsechny su moc velke, korbicka ma 88cm a fusaky su kolem 100cm
30. dub 2014 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@niccky.z Meli jsme fusak Emitex combi exclusive (ale vyuzili jsme ho az ve sportaku, syn je kvetnovy)
30. dub 2014 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samueliska samozřejmě záleží na typu terénu, my bydlíme v horách, kde je na cestách spoustu kamení a osvědčil se nám jedině x-lander s1 terénní podvozek, každé kolo odpružené zvlášť, do auta skkladný, a i hezky vypadá.
13. bře 2015 v 09:46  •  čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, mám na Vas prosbu.Pořídili jsme si kočárek l casualplay S4.
Snažím se teď na internetu dohledat návod na použíti ale nikde jsem nic na staženi nenašla.
Nevíte o něčem?? Předem moc děkuji L.
28. srp 2015 ve 12:32  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky… chci se zeptat – je možné vyměnit rukojeť u kočárku? Já mám kočár po sestřence a je tam totálně vykloktaná rukojeť – drží, ale je to nepříjemné při pojezdu… Děkuji za odpověď :unamused: :unamused: :unamused:
22. zář 2015 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2015 v 11:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koníkovky - je možno vyprat veškeré textilie z kočárku? Na kolik? Nebo je lepší ho dát do čistírny? Nechci ho zničit :frowning2: :slight_smile: Moc děkuji...
7. lis 2015 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme ho měli na vnučku v roce 2005,tenkrat verzi T4. Nádherně se s nim jezdilo,bouda nám stačila,okénkem v boudičce jsem ji ve sporťáku kontrolovala,hluboky a sporťák ztál 16tisíc,na tu dobu dost,za 2000 korun jsem dokupovala fusak.Ale byl super.
30. lis 2015 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek