Výbava na jaro/podzim do kočárku

giovik
18. bře 2017

Ahoj holky, prošla jsem pár diskuzí, ale tak nějak jsem nenarazila na přesnou odpověď, tak prosím o radu 🙂 Začíná se nám dělat opravdu hezky a já teď řeším dilema, co dát do kočárku na přechodné období jaro/podzim, když už né zimní fusak. Jde mi o to, co dát mrněti pod zádíčka ať neprochladne a přitom se nepotí a čím ho přikrýt. Náš malý je v lednu, takže je to otázka na období tak 3-5m a pak na období 9-10m (červen až srpen počítám, že nebude pod záda potřeba nic, kromě nějakého prostěradla). Díky moc za tipy 😇

giax
18. bře 2017

Ahoj, tak my jsme narozeni v koncem února a řešila jsem to samé. Řekla jsem si, bude jaro za chvíli a nebudu ji přehřívat ve fusaku z berana. Podložku do kočárku jsem koupila tuto http://www.babylife.cz/babylife/eshop/44-1-Ruka... , je univerzální a za mě super. Malá se nepotí. Dál na té podložce mám fleesový fusak http://www.babylife.cz/babylife/eshop/38-1-Zavi.... Obleču ji dám do ryhlozavinovačky a potom do fusaku ji zapnu a přes ní ještě přehodím deku. Když teď venku bylo už teplo, tak jsemdeku nedávala. Nebyla spocená a byla krásně vyhřátá a spinká mi jako andílek v kočárku. 🙂

giovik
autor
18. bře 2017

Taky jsem premyslela nad podlozkou, ktera pak pujde i do sportaku. Akorat ja uz asi nebudu davat fusak, to mi prijde moc, kdyz bude parnact stupnu. Malemu dam dve vrstvy obleceni a deku a snad mu nebude ani zima ani vedro. 🙂 nebo vzit spis jarni fusak a bez deky? Fakt nevim, nechci kupovat to i to 🙂

giax
18. bře 2017

Dvě vrstvy by mělo mít mimi vždy - krom léta. Jak se říká, miminko obleč tak jako sebe jen o jednu vrstvu navíc. I když je 15°C, jakože na sluníčku už je 20°C, tak ono to dost studeně fouká a ať ti mimi nenastydne. Podložku využiješ dobře, do toho jdi a ten fleesový fusak být tebou bych také koupila. Deky určitě máš doma ne? 🙂 Jaro i podzim jsou dosti zrádný.

yelowangel
18. bře 2017

Já jsem podložku nikdy nedávala, malej je v červenci takže když přišel podzim byly mu 3 měsíce. Byl v rychlozavinovačce, pak byl navlečenej do zimního a přikrytej dekou a pak jsem teprv dávala fusak. Začla bych asi tím že zůstane ve fusaku ale v rozepnutým, když bude chladnějc dá se zapnout nebo přehodit přes něj deku, jak se zas trochu oteplí nechala bych normálně zimní věci a zabalit do deky a postupně sundávat vrstvy. Ono v ty korbě jsou ty děti krytý tam jim zima není, podložku bych řešila až do sporťáku.