Výběr kočárku - mission impossible

majda113
16. čer 2019

Vím, že je tu tisíc diskuzí na téma kočárek, ale ani jedna mi nedala odpověď na to, jaký kočárek mám koupit. Tím, jak společnosti dávají na trh nové a nové kočárky nejsou pořádně nikde žádné recenze a po návštěvě prodejny jsem na tom s výběrem snad ještě ve větší neznámé, než dřív.

Maminky, prosím pomozte mi a řekněte podle čeho jste se rozhodovaly? Co byl ten hlavní argument pro váš kočárek? Cena? Dtest? Vzhled? Kolečka? Skládání? Společnost? Materiál podvozku? Já jsem fakt v háji...

Markéta

barchen
17. čer 2019

@majda113 Mám tři kočárky, tři podvozky a jednu stařičkou trojkombinaci. Ten nejstarší je u babičky ať se s tím nemusím tahat v autě, doma mám velký houpací a pak malý sporťák. A několik starých golfáčů. Já jsem vysoká a všechny ty moderní malé kočárky mi nevyhovovali, potřebovala jsem něco pořádného a hlavně vysoký podvozek. Musíš si zvážit, jak a co s miminkem budeš dělat. U prvního je to vždy těžké, u každého dalšího už řešíš jiné věci 🙂

hani1234
17. čer 2019

My jsme se rozhodovali podle ceny, a ještě podle toho, jestli má kočár dost veliký koš na odkládání všech serepetiček. Nakonec jsme vybrali cybex balios, který se dobře ovládá, je vzhledově docela hezký a cenově vyšel samozřejmě také super.
Veliké minus ovšem je, ze nemá odpružení, ty novější už ho snad mají, kupovali jsme 2016.
Ale službu udelal..
Ovšem jsem rada, ze jsme neinvestovali moc, protože ani jedna z dcer není kočárková.
Jinak kdybych mohla vybírat, tak jdu určitě do cybex priam nebo bugaboo.

xkalisto
17. čer 2019

Stanovila jsem si kritéria co být musí a co je fajn mít ale je není tak potřeba.
Například jsem chtěla kočárek co má kulaté madlo a přesto nejel vlak. Pak aby měl terénní kolečka. A nebyl Polský.

Pak jsem jela vyřazovací metodou, udělala seznam. Šla vyzkoušet. Proškrtala seznam. Šla vyzkoušet.

Nakonec vybrala Jané Crosswalk který se mi suprově drží i ovládá, i když třeba nemá tak velký košík.

babanci
18. čer 2019

My jsem se šly podívat do různých větších center, abychom to tak nějak dostaly do ruky. Moc se nám nic nelíbilo, přišlo nám to všechno maličké a taky hrkačky. Chtěly jsme, aby se dobře ovládal, aby měl větší kolečka, ne ty úplně prťavé, co se na ně nabaluje sníh a nejde s ním nic projet, aby měl pořádnou boudu, takovou větší a sluneční clonu a abychom si třeba mohly i vyměnit kola za terénní. Aby byl vysoký, jsem všichni přerostlí. Tudíž polohovací rukojeť a brzda ne nožní, ale ruční. A chtěly jsme, aby byl nádherný. 🙂 A neměly jsem žádný finanční stop, bylo nám to jedno. Tak nějak jsem předpokládaly, i když to není pravidlem, že co je drahé, bude kvalitní. Investovaly jsem, koupily v plné výbavě, včetně tašky, fusaku, lahve, rukávníku, náhradních kol, pláštěnky.... všechno jsem opravdu využily a nechaly na další dítě, Je bezvadný.