Výběr kočárku pro holčičku. Máte tip? 😉

salinecka
29. srp 2023

Zdravím mamky
Nedávno jsem zadala o radu či koupit sourozenecký kočár nebo jen jeden tak jsem dala na vaši radu a koupím si jen jeden 😁.
Ale teď žádám o typ jaký kočárek je dobrý? Potřebovala bych menší , protože jsem malinká maminka 🤣 ( 150 cm) a čekám první holčičku tak bych si ten výběr trochu víc užila🥰 . Máte nějaké tipy ? Cenově prosim tak nejak akorát ... ani ne levny ale zas ani ne nejak moc drahý 🤣🤣 Budu ráda za všechny vaše komentáře děkuji předem 😘😘

sinicka
29. srp 2023

Moc radu nemám, já jsem vysoká, tak ti to svým komentem alespoň topnu. Jinak jedna z rodiny je taky takhle drobná (150 cm a 38kg) a kupovala si 3kombinaci za asi 50 tisíc :D. Měsíc po porodu si koupila ale zvlášť jeden lehunký hluboký kočárek, protože obecně ty x kombinace jsou těžší. Nevim přesně co měla za značku. Až si malej sedl, tak koupila zase lehunký sporťák.
Vypadal podobne jak JOOLZ AER 2022..

krisstina93
29. srp 2023

A chceš kombinaci? Nebo zvlášť, trojkolka nebo čtyřkolku? Cena? Kde budeš jezdit? Já měla na dceru starší hluboký po synovi (bebetto) a sportak sem kupovala nový, Valco, j toho se člověk fakt vyřadí :D je k němu milion doplňků ve všech možných motivech, barevné střechy apod. Není drahy, je skladny, do města ideál, zvlada i lehčí terén. Ale jestli budeš jezdit někde po polnackach, tak to nebude to prave ořechové no. Co ti spis poradím, jako hobit, nekupuj thule, ten je strašně velký, já přes nej nic neviděla :D

zelenaesmolda
29. srp 2023

Peg perego book je super pro mensi postavy