Výběr kočárku. Máte rady, tipy?

nikola988
30. říj 2022

Ahoj holky ,
Poradíte s výběrem kočárku ?
Chtěla bych velkou korbu ,
Nejlépe větší kola , otáčení kol ,
Kvalitní matraci .
A takový ten základ co by měl mít průměrný kočárek .

Chtěla bych pro mimco kvalitní kočárek aby se tam citilo dobře ale jsem úplně bezradná s výběrem .
Naštěstí kočárek budeme kupovat až v únoru ale už bych si chtěla nějaký vybrat .

Nějaké rady ? Typy ?

zelenaesmolda
30. říj 2022

Thule?

bereni
30. říj 2022

@nikola988 Hele mame ten obyc Roan Bass next. Na hlubokou korbu, pak vymenime za Thule Urban glide (ale tu cernou korbu jsem proste na male mimi nechtela).

kubesovaadelka
30. říj 2022

@nikola988 hele kvalita nevím nevím, ale za mě mega spokojenost s kočárkem Raf-pol BABYLUX Lumio, ségra i sestřenice a nejen ony mají junamy a nadávali kolik je to stálo peněz a vůbec to nepruží a jsou malé korby. Já mám tento a kdyby mi nebylo líto v létě, že je v hluboké korbe,tak by tam vydržela i přes půl roku ( pak se přechází na sporťák), kolik tam měla místa . To samý sporťák, ségra už malýmu musela pořídit větší sporťák, my furt mame Babylux a to je malé 9 měsíců. Odpružení ani nemluvím, krása prostě. Jen můj poznatek a mě srovnání s okolím😊

sinicka
30. říj 2022

Zajit si do prodejny a osahat si je? Kazdy tu bude radit co vyhovuje jemu.

evculinda
30. říj 2022

@nikola988 kvalitní dvojkombinace Britax Go Big 2. Projel všechno, hluboká korba opravdu prostorná, sportovní verze do úplného lehu, košík nejvíc nejlepší s reflexními prvky. Skvěle odpružený, velká kola, žádný hrkající plastový šunt.

tami91
31. říj 2022

@nikola988 máme Stokke trailz, jsme v rodině všichni vysoci a nikdo nekope do podvozku, jako u jinych kocaru 🙏 a tenhle je opravdu prostorný, korba je vysoko, takže se k mimcu člověk nemusí ohýbat, má velké nafukovací kola, projede fakt všechno, mám odzkoušeno🙂
Nevýhodou je vyšší hmotnost, kterou poznáš jen u skládání do auta, jinak se s ním jezdí super a větší rozměry no.
Ale sportak nejde do lehu, ten budeme mít Cybex talos s Lux, taky splňuje vše 😊

nikola988
autor
31. říj 2022

@bereni na britax jsem se taky divala .

nikola988
autor
31. říj 2022

@kubesovaadelka mrknu na nej děkuji

nikola988
autor
31. říj 2022

@bereni mrknu děkuji

mata2hari
31. říj 2022

Chtěla jsem nějaký cenově dostupný hluboký velký kočár s tím,že si pak koupím sporťák jiný…koupila jsem Kunert Rotax a za 8000 to teda bylo fakt hodně muziky..malá se na ležení vešla ještě v 8 něsících a projel všechno,velká kola a pružil jak blázen 👍👍.sporťák z kombinace je samo naprd takže jsme ho v 10 měsících nahradili bazarovým Joie Mytrax a jsme všichni spokojeni..