Výběr kočárku. Máte zkušenost?

nikola988
13. zář 2022

Ahoj holky výber kočárku je pro mě peklo .

Chtěla bych opravdu dobrý kočárek pro miminko , aby se v něm cítilo co nejlépe .

Líbí se my :
Junama termo line mix
Nordi
Britax romer

Mate nějaké zkušenosti ?
Doporučili by jste my některý s těchto nebo jiný ?? .

Hlavně nechci žádný nízký kočárek .

Moc děkuji za názory .

zoli16
13. zář 2022

@nikola988 Za sebe můžu doporučit Nordi Fjordi. Koupili jsme ho pro malou a byla jsem nadmíru spokojená!

lucie_nj
13. zář 2022

@nikola988 za mě Britax Smile III ne, je takový rozhrkany už když je nový. Budeme kupovat Noordi Fjordi. Junamu neznám.. promiň.”

mysh_me
13. zář 2022

"opravdu dobry kocarek" je bohuzel pro kazdeho uplne nejaky jiny 🙂 chce to dobre si zhodnotit svoje potreby, kde budes prevazne jezdit - mesto/vesnice, jaky teren, jestli potrebujes nejake specificke rozmery kvuli vytahu nebo autu, skladani a velikost po slozeni... Dale jestli preferujes spise bytelnost a stabilitu, nebo lehkou ovladatelnost, jestli je pro tebe dulezita treba teleskopicka rukojet, dlouha striska, nafukovaci kola atd atd, a co z toho naopak treba ozelis. Je to vzdy neco za neco, zadny kocarek nema vse (protoze spousta veci se vzajemne vylucuje). Potom muzes podle techto kriterii vybirat konkretni typy.
Jinak obecna rada ktera mi nejvic pomohla je, nekoukat pri vyberu jen na hlubokou korbu, ale zamerit se na sportak od te kombinace. V korbe budes mit miminko nejspis tak pul roku, mozna trictvrte, ale dalsi rok a vic pak bude dite jezdit na sportaku... kdyz si vyberes podle korby, tak budes nejpozdeji do roka shanet novy lehky sportak, ktery bude mit vlastnosti jake potrebujes...

chlapecektehu
13. zář 2022

@nikola988 za mě určitě junamu ne! Kočár sice vypadá kvalitně a hezky ale je to strašnej krám...
Kupovala jsem junamu v prosinci 2021 a už jsem kočár reklamovala 2x. Brzda hrká, adaptéry se odlamují 🤦🏻‍♀️ znám ještě jednu co má stejný kočár a taky jí lupe v brzdě 🙏
Teď bych si vybrala už Noordi Fjordi

nikola988
autor
13. zář 2022

@chlapecektehu a jakou junamu přesně jsi měla ?

nikola988
autor
14. zář 2022

@chlapecektehu já jsem se divala na ty s těmi umělými korbami ale Tedka jsem opravdu nejistá .

chlapecektehu
14. zář 2022

@nikola988 no nevím, já osobně bych se teď dívala už na jiný. Budeme chtít ještě jedno dítě a teď už mám v plánu koupit Noordi Fjordi a nebo ABC design salsa 4
Ty dražší junami nevím jaký jsou ale nemyslím si že to bude nějaký rozdílný

nikola988
autor
14. zář 2022

@chlapecektehu zatím mám naštěstí ještě čas na výber kočárku , tak to mužů ještě promyslet .

Ale dost se my líbí ty Nordi

chlapecektehu
15. zář 2022

@nikola988 to chápu, ale teď zpětně bych se už ani nedívala tak moc já vzhled spíš jako na to jak je skladný jaká je s ním manipulace a co je taky schopný projet atd.
Tak držím palce ať si vybereš ten nejlepší kočárek pro vás 🙂

mamikry
15. zář 2022

@nikola988 Za sebe muzu doporucit Britax Go Big. Je perfektni - prostorna korba i sportak, ma velky ulozny kos, je hodne odpruzeny, takze houpe. Je fajn na jezdeni do mesta i do prirody. Budu se s nim tezko loucit. 🙂