• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zimný fusak

30. září 2016 
ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).
9. zář 2007 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no myslim si ze univerzalny od emitexu.je vhodny jak do autosedacky tak do kocarku.
ja doporucujem tento http://www.ecipisek.cz/detail/zimni-pytel-combi/1/13/296/.
9. zář 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My máme fusak aesthetic a jsme moc spokojení. Je sice dražší, ale z kvalitních materiálů. Vydrží až do tří let a dá se použít i do sportovního kočárku a autosedky. Mají na výběr hodně barevných kombinací, takže si ho v pohodě zkombinuješ tak, aby ti ladil s kočárkem :wink:
http://www.aesthetic.cz/detail/1
9. zář 2007 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík.
Já si budu objednávat přesně ten fusak, na který dala odkaz androna. Je combi, takže paráda. Jen jsem ho našla ještě o 200,- levnější :wink:

Poupe dnes už je většina fusaků univerzálních, takže jdou do všech kočárků :wink:
9. zář 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám X-lander XT a do nánožníku se fusak nevejde, teda aspoň myslím, že nemá šanci, je uzoučkej, máte s tím někdo zkušenost?
9. zář 2007 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame taky ten od emitexu, jak pise Androna. Loni jsme ho teda nevyuzili, protoze v breznu uz na nej bylo moc teplo, zato jsme ho ocenili letos na tabore, kdy jsem ve stanu strcila ditko nejdriv do tohodle neuveritelne tepleho fusaku, a pak jeste do spacaku :slight_smile: . Tak doufam, ze bude stejne slouzit i letosni zimu (teda jestli nejaka bude :wink: )
10. zář 2007 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Smoulinda - mohla bys prosím tě hodit odkaz,kde jsi ho sehnala levněji? Taky bychom ho chtěli koupit,ale všude jsem ho našla nejlevnější za 1190 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak my máme X-lander XA a myslím,že se tam vejde,holky to rozebíraly na diskuzi X-lander a měl by se vejít,ale já to nezkoušela,tak snad jo :slight_smile:
10. zář 2007 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme Emitex co uvedla Andy a nedám na tuto značku dopustit, jsou to super fusaky a myslím si, že vydrží nejednu zimu :grinning:
10. zář 2007 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Diky za tip,asi ho taky objednam
10. zář 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :wink:
Cemulka vydržaj, už ho hledám :grinning:
10. zář 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nebo zkuste mimibazar, tam ho mají také za 990, kč nebo si zadejte na seznamu fusak Emitex a klikněte na zboží a vyjedou vám firmy, co ho prodávají od nejlevnějšího po nejdražší.
10. zář 2007 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja jsem měla od Emitexu zavinovačku do autosedačky, fusak jsem loni nekupovala, máme březnové miminko a letos jsem ho koupila tady v bazárku, taky od Emitexu za 400 a je jako nový. Fakt super. Nekupovala jsem nový, protože příští zimu bude malý běhat a do fusaku nevím jestli ho ještě dostanu.
11. zář 2007 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, asi to s tím nesouvisí, ale odkdy tak dáváte vaše mimča do fusaku? Třeba teď je balíte do deky nebo do peřinky?
11. zář 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ten Emitex, jak velke mimco se do nej vleze. Ja bych rada fusak jeste i pro 2lete dite. Mate zkusenost? Ja mam teda jeste favorita Red Castle.
11. zář 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
diky za skvele tipy:slight_smile:

smoulinda - ty si to z te stranky objednala? jestli je ten obchod bezpecny:slight_smile:
11. zář 2007 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izy, už mi ten fusak včera přišel a obchod je určitě bezpečný. Všechno v pořádku :slight_smile: Mám ho v albu, tak se klidně mrkni :wink:
13. zář 2007 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky doporučuji Emitex, je naprosto úžasný i do autosedačky a hodí se do všech kočárků, mám PegPérego Centro a krásně se tam vleze i s malou. Měla jsem ho v červenci na Sněžce přímo na klokánce a malá byla jako v bavlnce.
13. zář 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevydrzela jsem cekat na odpoved a uz jsem ho taky objednala:slight_smile: dneska ma prijit, tak se tesim:slight_smile:
13. zář 2007 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izy oni to posílají přes PPL, takže docela mazec, čekat celý den doma na zadku kdy konečně dojedou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já čekala do 12hodin a pak jsem volala na dispečink, kdy asi přijedou. Že prý do hodinky určitě a já potřebovala odjet. Odjela jsem, ale naštěstí mi volali na mobil, že stojí před barákem, tak jsem se v klidu vrátila. Jsou moc ochotný :wink:
13. zář 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme koupili zimni fusak Polar od polske firmy Womar a jsme s nim naprosto spokojeni...idealni fusak do X-landeru.
18. lis 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zvolili fusak Kaiser-Iglu, taky do X-landeru XT sporťáku a je tam jak original, též naprostá spokojenost. Fakt můžu doporučit - je super, že je 105cm dlouhý a fakticky teploučký :wink:
18. lis 2007 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, poraďte, kde bych sehnala zimní fusak z ovčí vlny? Našla jsem jen na stránkách teplo domova, ale je v něm asi 95%ovčí vlny a 5% kašmírová vlna. Nic mi to neříká, tak nevím. dík Evka
30. lis 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kašmírová vlna ja z kašmírský kozy, to by mělo být snad ještě kvalitnější než jen čistá ovce...

a seženeš je třeba na
mamaja.cz
nebo zlaticko.cz

možná i na branakdetem.cz
nebo vlneneoblecky.cz
30. lis 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevite, jakej fusak jde do sportaku od Jane? (Kdyz nepocitam Jane, samozrejme... :wink: )
30. lis 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
anatanka: máme stejný kočárek jako vy a fusak máme aesthetic jako noelka a je opravdu moc moc super. měkoučký, teplý. prokča je v něm moc spokojený.
30. lis 2007 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klaris: Diky, mrknu se na nej
30. lis 2007 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kyri, dík za info. moc jsi nám pomohla. Evka :wink:
30. lis 2007 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co řikáte na COmbi zip od Red Castlu?
30. lis 2007 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chci se zeptat- máme fusak od zn.Emitex, prý se nemá prát a jak tam malej šorní nožičkama, tak už je trošičku špinavý, hlavně u nožiček, máte někdo zkušenost např. ho dát po zimě vyčistit do čistírny???
22. dub 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ammalka, jak víš, že se nemá prát? Já mám Emitex Combi a na cedulce je praní na 30 stupňů...
23. dub 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 26
Tvůj příspěvek