Zimný fusak

poupe
9. zář 2007

ahoj vsem,jaky je vhodny fusak do kocarku Patron bohemia apollon(taska je uz mala).

martulikk
25. říj 2009

jo a mám i zimní zavinovačku od Emitexu a je taky teploučká 🙂 mám jí v autosedačce, ale někdy stačí jen deka 😉 tak uvidíš, určitě bych s nákupem ale nijak nespěchala

kutcher
25. říj 2009

Kdyz tu ted koukam na ty odkazy - ten eisbarchen je kratsi nez bych treba jako kupce brala, ale to je na kazdym, ja volim ceskeho vyrobce, ma to mnohem vic vychytavek, nez zahranicni, mnohdy je lepsi kvality a hlavne rychle reklamace!

maly_prcek
25. říj 2009

Aalča - My máme Emitex kombi exclusive a používáme ho už teď, tu letní verzi, takže pokud koupíš nějaký takovýto variabilní, určitě ho užiješ i v březnu... Dá se dát i do autosedačky. My jsme s ním zatím moc spokojení.

pettru
26. říj 2009

Ahoj,

nemate nektera zkusenost s fusakem kombi od aesthetic?je neco, co vam na nem vadilo?vybiram mezi nim a emitexem...u toho mi vadi, ze je strasne tvrdej a neskladnej...ale teda ma lepsi cenu...nebo jakej fusak byste doporucili?

martulikk
26. říj 2009

pettru: já se rozhodovala mezi Emitexem combi exclusive a Angel exclusive... a jsem opravdu moc ráda, že jsem se rozhodla pro ten Angel (i když to bylo jen na doporučení a podle fotek)... Angel je měkkoučký, skladný a malá si v něm hezky hoví 🙂 Emitex jsem si osahala a je opravdu dost robusní a tvrdý, i když teploučko v něm určitě je taky 😉

klara.t
26. říj 2009

Holky, vím, že je to diskuze o zimním fusaku, ale můj dotaz se nebude týkat jen toho zimního.

Líbí se mi fusak od Emitexu - jde o Combi 3v1. Ale zjistila jsem, že jsou vlastně 2 varianty.
1) Emitex combi 3v1 (cca 1tis)
2) Emitex combi 3v1 exclusive (cca 2tis)

Jsou vlastně podle mě úplně stejné, jen ten exclusive má navíc to, že se mu dá vyndat jedna ta vrstva a fusak lze používat i v teplejším období.

No a já nevím, pro který se rozhodnout. Peníze mě nijak neomezují, ale nevím, jestli ta funkce navíc u toho exclusive není zbytečná. Jestli by nestačil jen ten obyčejný Combi 3v1 na zimu a v teplejším období dávat mimi pod peřinku a deku. Tu ještě také nemám koupenou. Ani nevím, jestli je nutné do kočárku peřinku kupovat...no jsem hold prvorodička bez zkušeností.

misak78
26. říj 2009

klara.t: já jsem obrovským zastáncem výrobků Litle Angel( pro ty, co sem chodí často- dál už nemusíte číst, znáte to nazpaměť 😀 ). Jsou to opravdu skvělé věci a jejich fusaky oproti jiným obsahují tzv. Outlast- super materiál, který udělá to, že se dítko nepřehřívá, ikdyž je teplo. jukni třeba na tohle: http://www.dita-angel.cz/site/katalog/fusaky/Fu... . Já v kočárku peřinku neměla- vozila jsem malou v zavinovačce( také z Dita Tábor 😉 )a na ní jsem měla tuhle deku: http://www.dita-angel.cz/site/katalog/deky/Dets...

martulikk: Bětušce jsem ještě pořídila župánek: http://www.dita-angel.cz/site/katalog/zupany-os... viz fotky v albu(jinak s tím fusakem jsem to nepřeháněla, když už ho máš doma 🙂 )

klara.t
26. říj 2009

Mě se ale na Emitexu líbí to, že jde zkrátit. Ten tvůj jde také zkrátit?

Prostě se mi emitex líbí, ale nevím, který z nich.

misak78
26. říj 2009

klara.t: jde zkrátit a ten fusak exclusiv si pak můžeš dokonce i rozšířit- když ti dítko povyroste. Stačí se juknout na ty fusaky a uvidíš. Emitex nerozmlouvám, jen jsem ho měla- půjčený a už bych ho nechtěla. Litle Angelmně prostě uchvátil- už mám tři fusaky,které díky outlastu využiju i jako spacáky( a tři mám proto, že jsem chtěla letošní nový a nemohla jsem se rozhodout 😉 )

martulikk
26. říj 2009

misak: koukala jsem na fotečky a jsou moooc hezký 🙂 původně jsem chtěla taky ten černočervený fusak a musím říct, že je krásný 😉 ale i ten náš zelený je super... když vidím tyhle barvičky, tak ten žlutý musí být úžasný 😵

klara.t: emitex se mi taky líbí, ale je opravdu (oproti Angelu) tvrdý a neskladný... ty Angel fusáčky jsou barevně moc povedené (ten zelený teda v reálu vypadá hodně jinak než na jejich obrázku, je to taková krásná zelená - mrkni do alba)... navíc je jemný, měkkoučký a dá se i hezky složit... na větší dítko prostředek můžeš rozšířit (je tam středový klín, který má po stranách zipy)... a taky se samozřejmě dá použít zkrácená či prodloužená verze

misak78
26. říj 2009

martulikk: jak sem psala hned, co jsem je viděla- naprosto luxusní kanárkově žlutá, super odvážná a kdyby moje dítě nebylo "čuně" tak bych ho brala. Fakt super odvážná barva. Tvoje zelená byla také na výběru, ale zvítězila oblíbená kombinace černá+červená. A ten druhý fusak je černooranžový(chytře jsem ho nechala na chatě a fotky jsou blbý), super oranžová barvička- a ta výšivka je taky moc hezká.
Děkuji za pochvalu foteček 😉

europa8
26. říj 2009

martulikk amisak-chcela by som sa vas opytat,lebo tiez sa rozhodujem medzi fusakmi Angel exclusive a Kaiser Jogger,ci sa Angel nesmyka v sportovom kociku ked dietatko sedi.Kaiser ma taky protismykovy povrch a Angel?
Dakujem.

misak78
26. říj 2009

europa8: žádný protiskluz nemá a je nainstalován do popruhů v kočárku. Moje dítko je celkem divoké, ale s fusakem ještě nehnula.

martulikk
27. říj 2009

europa8: my jsme zatím v hluboké korbičce a tam to drží 😀 protiskluz tam není, ale myslím, že by to mohlo dobře držet normálně přes pásy v kočárku (myslím, když se jimi fusak provlékne) 😉

klara.t
27. říj 2009

Holky, já ten Emitex ještě pořádně neviděla naživo, líbí se mi hlavně z netu, ale teď mě začínáte nalamovat. Můžete mi sem dát odkaz na ty vaše fusaky? Angel? Díky moc.

martulikk
27. říj 2009

klara.t: http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_24.... a šipka doprava 😉 zkusím během dne dát ještě pár fotek samotného fusaku i sem do alba

europa8
27. říj 2009

martulikk,misak dakujem 😵

misak78
27. říj 2009

klara.T: já mám dvě fotky ve zdejším albu a odkaz na stránky fusaků Dita Tábor: http://www.dita-angel.cz/site/katalog/fusaky
tady je ještě odkaz na to, kdy a kde je budou předvádět"na živo" http://www.dita-angel.cz/site/novinky

europa8: není zač 😎

martulikk
27. říj 2009

klara.t: tak fotečky Angelu jsou v albu 😉 https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

europa8: nemáš zač 😉

pettru
27. říj 2009

martulikk: diky...momentalne sem teda dost nahlodana na ten angel...jen myslis, ze je dost dlouhej???jestli se tam vejde skoro 3 lety decko?predpokladam, ze ho budem pouzivat do tech trech let a tam pisou, ze je cca do dvou...ma teda dylku 100cm a ostatni fusaky jsou tak 105cm,,,ale myslim, ze tech 5 cm uz moc velkou roli nehraje

to by jeden nerek, jakou to da praci vybrat fusak 😅

kvetik
27. říj 2009

ahoj, mě se taky líbí ten angel, protože emitex mi připadá takový hrozně tvrdý, ale taky je to rozdíl v ceně....ale taky si říkám, aby neklouzal...tak uvidíme co vybereme🙂)

klara.t
27. říj 2009

no taky my nevyhovují u Angel ty barvy, je jich málo, ale nahlodáváte mě tou tvrdostí emitexu

Ale maminky co ho mají vypadají spokojeně ne? Psala se tu o něm samá chvála, tak to asi nebude tak hrozný.

kutcher
27. říj 2009

On ten emitex zas tak desne tvrdej taky neni, navic je diky te tzy. tvydosti jeden z nejodolnejsich proti vetru a desti, ale to uz tu nikdo nepise... ma totiz i moznost funkce nanozniku a jsem s nim naprosto spokojena.
pettru: emitex ma 110cm a myslim si z vlastni zkusenosti, ze 10cm je sakra rozdil. A strasne se mi libi, ze tato kolekce emitexu ma obrazek vlocky v barve fleesu, vypada to fakt luxusne!

misak78
27. říj 2009

kutcher:ono to nejde ani psát, když ten fusak neznám . Každopádně já emitex měla a nechci ho. Prostě mne angel přesvědčil- minimálně tím, že má skutečně fungující ten outlast,daleko příjemnějším flísem, skladností a funkcí i rozšíření(opět jsem tu psala- ono totiž dítko roste nejenom do délky, ale i do šířky a Angel má "vestavný"klín, kterým fusak rozšířím 😉 ). Díky outlastu jsem pytel využila v létě i jako spacák a teď až pojedeme na hory beru oba, jeden bude na ven, druhý na spaní.

pettru: máš pravdu, že u fusaku angel nehraje 5cm roli. Ve dvou letech dítko již běhá a tyto fusaky mají odepínací spodek- takže dítko do něj navlíkneš a botičky koukají ven(krom jiného mají samozřejmě spodek zavíratelný a vnitřek je omyvatelný- samozřejmě to není guma)

klara.t: jak sem tady již psala, jsem zastáncem Angel, Emitex jsem měla půjčený a po srovnání obou to jednoznačně vyhrává Angel. Ale to je můj názor 😎 . Koukala sem i na ty další fusaky a deset barevných kombinací mi nepřijde tak málo. (já,protože jsem si nemohla vybrat, mám ten exclusive červeno černý a thermo černo oranžový- ten má výšivku z venku v barvě flísu a také vypadá super 🙂 )

každopádně jsem zvědavá, které koupíte a jak budete spokojené 😀 ( a samozřejmě i miminka)

kvetik
27. říj 2009

ahoj, každý píše, že je s emitexem jinak spokojený, on má totiž největší distribuční sít, je nejrozšířenější a za dobrou cenu, a snaží se ho vylepšovat, má hodně barev, takže určitě dobrý je, o tom žádná pochybnost, ale právě mě se zdál taky oproti angel takový tvrdý...takže já se ještě taky rozhoduji...

kutcher
27. říj 2009

Tak ja nikdy nerekla, ze je angel lepsi nebo horsi, jen se mi moc nelibi ten spodek, urcite bych nekoupila fusak za 2 litry a hlavne tim, ze rozepiname fusak z obouch stran, mam moznost ho srolovat o 1 az 2 dily a zahaknout ho, to znamena, ze si muzu zvolit, jestli bude diteti koncit fusak u krku nebo pod rucickama, coz mi prijde lepsi, nez ho porozepnout, takhle mam dite cele olemovane a je to dotazene na gumu a co se tyce sirky, moznost rozsireni fusaku od 35 - 55cm mi malo nepripada, ale je jasne, ze kazdy vyhledava neco jineho a bude si stat za svym vyrobkem.

misak78
27. říj 2009

kutcher:přesně tak 😀 každá máme svého favorita, kterého budeme hájit. Já jsem nadmíru spokojená i s ostatními výrobky, takže značka Angel pro mně není jenom fusak. A zatím všichni jsou spokojeni!

martulikk: máš "profi" fotky 😎

kutcher
27. říj 2009

Hmm moje tchyne to mela v tomhle asi lehci, kdyz byl MM jeste mimi 🙂 dneska zensky ani nevedej, do ceho maj prachy vrazit kdyz toho je tolik!

sasiki
28. říj 2009

asi tak kutcher 😀

misak78
28. říj 2009

kutcher:určitě měla povlečení, dečku, fusáček a další věci. Takže jediný rozdíl např. mezi mnou a tvojí tchýní je v tom, že je větší výběr 😉 a když je větší výběr, tak si vyberu to, co je podle mne kvalitnější a výhodnější.