Zkušenosti s kočárkem Baby Jogger City Elite.

hehena
16. čer 2011

Hledám maminky se zkušenostmi i ty, které kočár zajímá jako mě 🙂 😵

vlastav
14. únor 2016

Ahoj, děkuju za nabídku, už ho pár měsíců používám a jsem s ním naprosto spokojená. A do výtahu se nakonec vešel v pohodě. Už se mi ale také párkrát stalo, že jsem někde neprojela. Naštěstí to nebylo nic životně důležitého. Vím, že to bude asi rada nerada, ale co před výtahem odendat jedno boční kolečko, kočár přidržet a doufat v rekonstrukci výtahu? Ty nové se snad tak úzké ani nedělají.... Já ho/je odendavám, když potřebuju v kufru víc místa.

yorii
12. srp 2016

Ahoj holky,
dneska jsem si koupila kočárek Baby Jogger City Elite a potřebovala bych poradit. Jaký je rozdíl mezi zimním fusakem Pinkie anebo nánožníkem s podložkou zvlášť Pinkie? Miminko se narodí začátkem listopadu, takže určitě potřebuji zimní vybavení, ale jaké? A kdybych kupovala tu podložku tak normální anebo prodlouženou?

http://www.pinkie.cz/fusak-green-monkey.html
http://www.pinkie.cz/nanoznik-turquoise-monkey-...
http://www.pinkie.cz/podlozka-turquoise-monkey....

A hodí se i rukávník, nebo stačí normální rukavice? 🙂

yorii
16. srp 2016

Ahoj holky,
minulý týden se mi po dlouhé době hledání podařilo koupit Baby Jogger City Elite za krásných 8 500,-Kč. Cena byla tak nízká, protože mám kočárek z Německa a tam je to hold jinak, víte jak... 🙂
Původně jsem chtěla verzi s ruční brzdou, ale nakonec jsem si vybrala nožní s přibržďovací brzdou k vůli sportům a jsem spokojená.
Ke kočárku jsem si nechala na zakázku za krásných 800,-Kč ušít potah na rodičovské a dětské madlo, potah na pásy a podložku pod mimčo, aby mělo pevnější zádíčka. Dále jsem pořídila v jednom e-shopu nánožník, návleky na kola a pláštěnku Emitex + připínací obal na pláštěnku na bok rodičovského madla, rukávník, adaptér na auto-sedačku a přes bazar jsem sehnala za pár stovek auto-sedačku Romer, která je kompatibilní.
Uvažovala jsem i o korbě, ale nakonec jsem si řekla, že vzhledem k tomu, že se dá kočárek polohovat až do úplného lehu, je zbytečná. Potvrdilo mi to celkem dost maminek a mě se finančně relativně dost ulevilo.
Celkově mě kočárek i s příslušenstvím vyšel cca. na 13 000,-Kč, což je pořád o 1 000,-Kč méně než se prodává oficiálně v českém obchodě. HURÁ!

vlastav
25. srp 2016

Ahoj, já jsem používala kočárek asi až od devíti měsíců dcery. Přeci jen mi přišlo, že v klasické korbě je jako miminko víc chráněná. I ze začátku, jakmile se naučila sedět, bylo lepší, že jsem ji měla v té původní trojkombinaci čelem k sobě. Pamatuji si, že když jsme poprvé vyjeli se sporťákem, dost se bála.
Zimní výbavu jsem moc neřešila, obyčejný fusak Aesthetic, nánožník od Emitexu. Stačily rukavice, pláštěnku jsem koupila taky od Emitexu, ale za cca tři čtvrtě roku jsem ji nepoužila ani jednou. Kočárek má nepromokavou úpravu. Jediná vada, která se za tu dobu objevila, je, že se občas zasekne boční brzda. Ale nechá se s tím žít.

lenikh.
30. srp 2016

Ahoj, nemohla byste mi některá poradit, jak se nastavují pásy do vyšší dírky? 🙂 děkuju

vlastav
30. srp 2016

Ahoj, nevím, jestli pomůžu, ale co si pamatuji, musela jsem vyndat vloženou desku na podporu zad (zezadu pod madlem, je tam kapsa na suchý zip) a pak po hmatu pásy vyvlékla a zase navlékla rovnou do té nejvyšší, abych to nemusela dělat za pár měsíců znovu. Úplně dobře to nešlo.

michichi13
26. zář 2016

@yorii Ahoj. To asi není nový za tu cenu 8,5 tis., je to tak?

milena_v
28. zář 2016

@vlastav Ahoj, prosím tě, sháním nánožník k Baby Joggeru Summit X3. Mohla bys mi poradit, nebo třeba poslat fotku, jak vypadá ten, který jsi koupila od Emitexu? Máme pláštěnku od Emitexu, je sice pravda, že je 3x levnější než od BJ, ale zato je bohužel 3x větší než ten kočárek. Dá se s tím samozřejmě v pohodě jezdit, ale vypadá to trochu pitomě ;)

vlastav
28. zář 2016

Ahoj, kupovala jsem tento http://www.emitex.cz/cz/menu/126/produkty/vyrob... . Velikost odpovídá, jen není úplně tip ťop... Dole se nechá docela dobře stáhnout. Originál nánožníky bohužel před rokem nebyly, jen něco jako fusak a dost drahé. Nevím, jak je to teď. Asi bych zkusila vypravit se s kočárkem do nějakého obchodu a pár nánožníků vyzkoušet.

yorii
11. říj 2016

@michichi13 Samozřejmě, že je nový. Je ještě v záruce 🙂

vera86
12. říj 2016

@yorii Mohla bych te prosím poprosit o info, ve kterém obchodě v Německu jsi kočárek kupovala? Zvažujeme také koupi. Dík

milena_v
12. říj 2016

@vlastav Díky za odpověď ;)

yorii
12. říj 2016

Bohužel jsem mi ho dovezl jeden pán ze známosti a netuším odkud. ☹ Ale teď se hodně zase prodává a internetu: https://www.sbazar.cz/hoprer/detail/18939712-ba...

mikytimi
15. říj 2016

Taky premyslim o koupi BJ city elite. Nevite o nejakem podobnem kocarku, ktery by mel otocnou i sedacku proti smeru jizdy? A nevite, kde maji BJ elite na prodejne. Chtela bych ho videt, nez ho koupim. Dekuji ;)

fifina86
15. říj 2016

@mikytimi otočnou sedačku ma BJ Premiere a pak Versa. Máme doma Premier ;)

mikytimi
15. říj 2016

@fifina86 a jak se chova na kostkach ve meste? Taky jsem na nej koukala, ale ty kolecka se mi zdaj maly. Je to odpruzeny? Dekuji ;)

fifina86
16. říj 2016

@mikytimi nemam zkusenost s korbickou,sportak je naprosto v pohode,ale necekej houpaci kocar ;)

fifina86
16. říj 2016

@mikytimi pripadne na FB je primo skupina na BJ ;)

yorii
17. říj 2016

Kočárek je odpružený, i korba a kola rozhodně NEJSOU malý. 🙂

vera86
17. říj 2016

@mikytimi Jestli jsi z Prahy, tak ho mají k vidění na prodejně na adrese Dobronická 1257, Praha 4 - http://www.detskydum.cz/ a někdy v listopadu tam prý budou mít slevu 10% na vše, tak ještě vyčkávám s nákupem.

lola163
17. říj 2016

Ahoj všichni,
city elite mám asi 10 dní, všechno super, ale přední kolo mi při jízdě nepříjemně klepe, je prostě takový "hlučný" a to v terénu i na menších nerovnostech - stalo se to někomu, má někdo takovou zkušenost??? Docela mi to vadí ☹ ☹ Jen nevím, jestli je to na reklamaci nebo je to normálka...

mikytimi
17. říj 2016

@yorii to myslite BJ premiere?

yorii
20. říj 2016

Ne, psala jsem, že jsem si Koupila Baby city Elite. K tomu mám Korbu Deluxe a následně doplňky.

yorii
20. říj 2016

Tu korbu jsme dokoupili minulý týden, i když jsem jí původně nechtěla. Když je teplo, stačí nosítko, ale v zimě se ta korba nakonec přece jen asi hodí...

efson85
18. led 2017

Holky ja se v detskym dome ptala a na city elite se daji koupit adaptery na britax a dat tam britax hlubokou korbu. Vyjde to levneji,origos bj korby sou nechutne drahy i na bazarech 🙂

eileen
25. zář 2017

Dobrý den, nevíte někdo náhodou, kde by ideálně v Praze prováděli servis Baby Jogger, potřebovala bych opravit brzdu.