Zkušenosti s kočárkem Joolz Geo2

beatty
4. lis 2019

Máte doma některá Joolz Geo2?
Jak se vám zdá velký? Jde mi teda o sporťák, přijde mi totiž docela malý a nechci kvůli tomu za rok pořizovat nový.
Na druhou stranu mě docela nadchnul několika věcmi, takže kdyby velikost byla ok, byla bych vlastně docela ráda 😀

No a jestli budete mít jiné rady a tipy, taky za ně budu ráda.

makronka222
4. lis 2019

Mam day2 a nemenila bych. Nikdo nema jizdni vlastnosti tak supr. Korbu mela od dubna do ledna. S fusakem v poho. Pak sportak (myslim, ze jsou podobne velky jako u day?). Kazdopadne moje dite bez polstaru pod nohama neusne, takze kolebkove sezeni ideal. Ja nechodim na celodenni vylety, takze par hodin v kocare ve sportaku vydrzi v pohode. Stejne ji x krat kvuli jidlu, prebaleni vyndavam. Na fb je skupina Joolz manie, tak se podivej a je tam x prispevku o Geo. Pakud by ti kolebkove sezeni pripadalo blby, tak si porid Hub. Sportak ma nohy rovne, jen je menci. Ja Geo nechtela, protoze uz to na me byl ohledne podvozku kolos. Po terenu jezdime taky a Day to zmakne. Kazdopadne vesnice+teren tak je Geo ideal... btw - kdyz kolikrat vidim u turistu nejakej silenej golfacek a dite tam zkrouceny a stejne usne i v sedu, tak v tom sportaku co ma Joolz usne bez problemu a v pohodli taky kazdy dite:D moje usnou i ve stoje kdyz na to prijde. Sportak milovaly obe