Ergobaby ADAPT COOL AIR MESH. Máte zkušenosti?

janinatau
20. lis 2019

Máte zkušenosti s tímto nosítkem? Je vhodné na nošení celoročně? Je ta síťka na zádech miminka odolná?

danask88
21. lis 2019

@janinatau A měla jsi možnost zkusit pár nosítek jak jsou pohodlná? Ergobaby a Manduca totiž patří mezi ty nejméně pohodlné (pro dítě i pro tebe). Zkus se prohlédnout na Facebooku skupinka “nosíme děti”. Já po vyzkoušení kupovala nosítko Lenny Lamb, je to nebe a dudy, naprosto měkké a pohodlné a i můj syn, který má 46kg v něm nosil 11kg dceru a říkal, že jí na zádech ani necítí. Ale opravdu doporučuju zkusit, protože ten zařízlej bederák nebo ramenní popruh pak bude sakra vadit.

vendes
21. lis 2019

Zkuste se podívat na stránky Vhadru, jsou tam recenze na spousty nosítek. Nejlepší je nosítko vyzkoušet, jak by vám sedělo (půjčovny, regionální srazy). Mně třeba ta všemi opovrhovaná Manduca sedí ze všech nejlíp, co jsem zatím měla v ruce.

janinatau
autor
21. lis 2019

Zkoušela jsem Ergo adapt a Manducu a přišlo mi to OK, ale měla jsem je na sobě pár minut. Soudila jsem spíše z výrazu prcka, jak se v tom cítí a v obou vypadal spokojeně. Upozorňovali mě hlavně aby šlo nosit se zkříženými popruhy na zádech, což splňují.. Děkuji, mrknu na tu fb skupinu a web Vhadru.