Ergonomické nosítko pro tlouštíky, máte zkušenost?

anitram23
4. čer 2015

Zdravím chtěla bych si pořídit nějaké nosítko....do šátku se mi jít nechce a opravdu nevím jaké mám vybrat....je tu ještě další problém mám velká prsa a velký obvod pasu a bojím se že utratím spoustu peněz a pak to ani nedopnu....malé jsou skoro 4 měsíce a pořád by chtěla nosit¨🙂 nikde jsem nenašla rozměry bederního pásu....nebo jestli existuje nějaký nástavec pro takový případy jako jsem já? nemáte někdo zkušenost? líbila se mi nosítka od Beca a Erga...děkuji za každou radu 🙂

gepe
4. čer 2015

@anitram23 ahoj 🙂 Ergo baby je jedno z mala, co je prave i chlapum. Resp. u nas sel manzel vybrat a koupit do Brany k detem (konkretne Ergo Baby Earth) aby sedlo jemu a ja si pak akorat utahnu ramena a bederak 🙂 dokonce si ho i zkousel pak jednou u nas kamarad - vysoky, mohutny a s docela velkym pupkem a zapnul 😅 na hrudniku se zapina nad prsy. Tak za sebe dopoporucuji nejake Ergo baby a primarne je idealni, vyzkouset si ho v obchode, i Ti pomuzou nastavit a poradi 😉 mj jine taky zaruka, ze to neni kopie, kterych se bohuzel ruzne na internetu vyskytuje relativne dost.

pavlakosec
4. čer 2015

Hezký den taky jsem jak se říká xxl a mimi se nám má narodit v září. Pro začátek na doma mám elastický šátek ale na léto plánujeme koupi nosítka pro partnera, který má stejný problém jako vy, nedopne klasické nosítko přes pupík. Existují prodloužení na ty pásy. Já si ale na FB nechala poradit a budeme kupovat nosítko na zavazování. Pak ho budeme moct nosit oba a nemusíme furt něco poposouvat. Nejlepší je si ho odzkoušet nebo se domluvit přes FB a u nějaké maminky ho odzkoušet. Některé Vám ho i půjčí na zkoušku abyste nekoupila něco co by Vám nesedělo. Přeji hodně štěstí při výběru. 🙂

anitram23
autor
4. čer 2015

Premyslela jsem ze zajdu do nejakeho obchodu a zkusim si to...a pak objednam stejny typ...chtela bych bazarkove....

anitram23
autor
4. čer 2015

pavlakosec prosim Vas a to nositko na zavazovani ma nejaky specialni nazev??? Nebo neco pod cim bych ho vygooglila🙂??

anitram23
autor
4. čer 2015

Jste hodne diky za rady 🙂

pavlakosec
1. kvě 2016

@anitram23 Jmenuje se fly tai. My máme nakonec el.šátek, klasický šátek a ještě obyč nosítko. Plus pro přítele budeme nechávat šít nosítko na zakázku. Ve vedlejším městě šije známá a ta nám ho udělá, jak budeme chtít. Nakonec vyjde levněji a budeme mít originál. 🙂