Fidella fly tai baby size. Prosím o radu zkušené nosičky.

evsi88
31. pro 2019

Pěkný den děvčata, mám na vás dotaz. Mám tříměsíční holčičku, v současnosti nosime vel. 62/68 a máme satkonositko fidella fly tai baby size, které by mělo být od 56-80 cm. Zkoušela jsem do nej malou uvazat, ale přijde mi, ze už nám je malé, okraj zad má jakoby pod krkem a nemá tedy oporu pro hlavičku, což mi přijde ne úplně bezpečne, protože ještě suverénně hlavicku nedrzime. Délku zad mám na maximální možnou. Moc všem děkuji za rady a krásný nový rok 🙂

adel_si
31. pro 2019

Hod sem fotku, ať to vidíme 🙂

evsi88
autor
1. led 2020

@adel_si dopo hodím ;)

evsi88
autor
1. led 2020

Takhle to máme u krcku a ještě u toho řve jako tur🙈

cikitkapb
1. led 2020

@evsi88 mno podle toho, jak visí nožky dolů, bych řekla, že jí tam máš celkově špatně uvázanou. Ačkoliv z týhle fotky je poznat prd.

adel_si
1. led 2020

@evsi88 takhle nic nepoznám. Potřebuji fotku z boku a že předu..

evsi88
autor
1. led 2020

Ještě mi manžel vyfotí tuhle fotku, ale už jsem ji odvazovala, takže tam visí už hala bála, vazala jsem ji podle tutoriáu z satkomanie a už to nastavení nám nesedelo, když ji nastavuju délku zad a mám ji na maximum, tak má ten sev jakoby nad lopatkami a to by být nemelo

cikitkapb
1. led 2020

Pořád vidím, že má špatně nožičky. Já u tohohle nosítka třeba vůbec neřešila výšku, ale šířku mezi nohama. Kolínka musí mít výš než prdelku, a to při tomto úvazu nemá.
Měla by tam být posazená tak, že z bederáku vpředu moc vidět nebude. Ty jí máš moc vysoko, a ještě jak jí podpíráš tu prdelku. Nemáš to utažený. Normálně jí uvaž jak jí vážeš, se vším všudy, a pak se vyfoť proti zrcadlu, pokud už tě chlap nechce fotit. Co se umístění dcery týče, měla by být tak vysoko, abys jí dokázala při sklonění hlavy dát bez problémů pusinku na hlavičku.

evsi88
autor
1. led 2020

Odpoledne to zkusím znova a pošlu lepsi fotky, malá nebyla polazena tak jsem ji rychle odvazovala

evsi88
autor
1. led 2020

Na tu prdelku jsem si dávala pozor, ale asi to bude chtít víc cviku 🙂 mě prave děsí ta hlavička, pak mám tendenci chodit v zaklonu, aby se nekinklala

evsi88
autor
1. led 2020

No tak jsme to ještě zkusili a nabývat dojmu, ze na to nebudeme ani jedna🙈

cikitkapb
1. led 2020

Chápu proč ten dojem máš ty, i proč ho má tvá dcerka. Do nosítka ne dupačky, pokud ano, tak alespoň o číslo větší, aby nekroutily prstíčky. A pořád jí máš špatně uvázanou. Malá je málo podsazená, kolínka musí mít vejš než prdelku a to nemá. Tím pádem nemá zádíčka do C, a není jí to pohodlný. Ukázala bych ti to, ale už nemám v mobilu fotky. 😔 zkusím pohledat na netu.

leilinka1234
1. led 2020

Takto jsem měla dceru ve 4m. Zádová opěrka mohla jít ještě výš, ale už chtěla čučet a vadila jí. Celkově to máš špatně nastavený. Chtělo by to víc si s tím pohrát, víc sklepat miminko při podsazování, zatlačit do patiček pro konečné napolohování. Já dceru beru pro dobré podsazení i v podkolenní jamce. Zvednu a sklepu jí 🙂

julielim
1. led 2020

Ahoj, mezi nosicimi se pohybuju dlouho, ac jsem spis satkarka, tak co jsem u nositek pochytila, tak bych mela jednu radu. Bederak nedavej na bedra, ale vys, spis az do pasu. Tim si vytvoris takovou "kapsu" ze zadove operky do ktere si malou vlozis.. a jak uz bylo psano vyse, nedavej ji dupacky, tahne ji to pak prstiky a chodidla jinak nez je potreba. Na tvem miste bych jeste zkusila u vas ve meste najit nejakou nosicku nebo lokalni skupinu, at ti pomuzou

adel_si
1. led 2020

@evsi88 určitě ji máš málo podsazenou.. Posazuj si ji na sebe prdelkou.. Její zadeček na tvoje břicho.. A když ji budeš mít takhle podsazenou, tak se ti tím i prodlouží ta zádová opěrka..

adel_si
1. led 2020

@evsi88 asi nějak takto.. Tím docilis pěkného podsazeni, nožičky budou výš, než máš teď. A samosrejme bez dupaček. Ideálně puncosky nebo tepláčky s ponozkami. Když dupačky, tak aspoň o 2 čísla větší.

evsi88
autor
1. led 2020

Holky všem zatím moc děkuji za rady! Zítra zkusím malou znovu uvazat a hodím sem fotku🙂 dnes není vůbec v náladě, je hrozne podrazdena a kdZ mi při uvazovani breci, mámu toho tak nervy na pochodu a ona to cítí a není taky v klidu, takže rano moudrejsiho večera🙂

evsi88
autor
1. led 2020

Holky ještě dotaz k tomu sklepavani, mám ji napolohovat při uvazovani nebo v něm? Potřebovala bych na to ještě par rukou 🙈😀

cikitkapb
1. led 2020

@evsi88 Taky jsem si ze začátku myslela, že bych musela být chobotnice, abych udržela malýho, a ještě to zvládla zauzlovat. 😂 Já ho polohovala už při uvazování, to to ještě můžeš dotáhnout. Jinak na youtube je video na úvaz přímo od Fidelly, i jak si nastavit to nosítko. Ale zkouší to tam na panence, tak se jí to buchtě machruje, že jí nezdrhá. 😂

evsi88
autor
1. led 2020

No prave, mám z toho stejně pocity😂ještě ke všemu nejsem zrovna trpělivost sama a při breku malé se začnu divoce potit, chvatat a silet a to nám oběma taky nepřidá 😀já to zkoušela nejdřív vázat s plysovym králikem a ten mel ty nohy ukázkový no, ale s cacorkou je to jiný kafe

evsi88
autor
2. led 2020

Holky tak to asi vzdáváme a vyzkousime spis nositko, zkoušela jsem to já i manžel a proste jsme na to asi natvrdly ale nejde nám to🙈

prubnihracku
28. led 2020

zkuste možná něco jednoduššího, nevázacího...malé už by krásně sedla Lenka4ever, nebo Monilu UNI, to jsou skvělá nosítka. Zajděte si je vyzkoušet někam do půjčovny, tam vám to i nastaví. Například ZkusNositko.cz

evsi88
autor
29. led 2020

@prubnihracku moc děkuji za tipy prave nad těmito dvěma nositky premyslime, doma máme pujcene i kibi na zkoušku, tak uvidime zda se v něm bude malé vůbec libit😁 prodejní máme bohužel docela z ruky, ale po kamaradkach asi zvladneme vyzkoušet docela široký sortiment👍