Kočárek Bexa line - klady/zápory?

bobekc
13. čer 2016

Ahoj holky, máte některá zkušenost s kočárkem Bexa line? Silně o něm uvažujeme, ale na prodejně nemusíme odhalit jak všechny klady, tak hlavně zápory, jestli nějaké má 🙂 Poradíte? Děkuji 🙂

aja7284
20. čer 2016

Taky za pár rad byla ráda. Ve výběru se pěkně plácám ☹

simkrk
20. čer 2016

Ted na nej koukam a je peknej =) taky vybiram kocarek a maj mnoho kombinaci no super =D tedka jestl istoji za to =D

bobekc
autor
27. čer 2016

Tak holky, i když jsem od žádné maminy nedostala na tento kočárek reference, tak jsem ho v pátek objednala, prostě u nás vyhrál, spňoval všechny požadavky, které jsme chtěli, tak za 2 měsíce můžu podat první reference já 😉

martunka
27. čer 2016

My ho chteli ale rekli nam ze se hodi spis vic do mesta nez na vesnici, kde budes brazdit polni cesty a tak... Takze nakonec vyhral Adamex Barletta 😉👍🏻 a zkousime ho pekne kluka 😂 A drzi 👍🏻

martunka
27. čer 2016

Ale jinak bexu ma moje kamaradka a je naprosto spokojena 😉 Rikala ze cekala, jak se brzy za ty penize rozpadne a prezil 😉😉👍🏻 Takze neboj je to dobra volba 😉👍🏻

xjulinkax
13. led 2017

Ahojte, je tu někdo s novou zkušeností s kočárky Bexa line? Zatím u nás vítězí, ale nemáme možnost si ho nikde vyzkoušet. Díky za případné informace 😃

nickname_ev
14. črc 2017

také by mě zajímalo 🙂 je krásný !!

nellie87
14. črc 2017

Ahoj 🙂 bexu máme - trojkombinaci a jsme maximálně spoko, neměnila bych 🙂

fatal_error
29. črc 2017

Ahoj, vybírám kočárek, zdá se to nekonečný a zatím jsem předvybrala právě Bexa Line v barvě L3C (světle modrá/tyrkysová). Nemáte náhodou některá? Zajímalo by mě, jak ta barva vypadá ve skutenosti a jak moc se liší s odstínem z eshopů. Díky moc.